Sony XH9005, XH9077, XH9096 czym one się różnią?

drosophilia

Active member
Bez reklam
za pierwszym razem z ta prostownica do wlosow bylo chyba 7 dni, teraz jest 21! Faktycznie, moze ludzie sie rzucili i taki efekt, sprawdz za jakis czas, moze bedzie krocej
 

r4m

New member
Nie sądzę, że to błąd, po prostu "kampania" na Pepper, Łowcy Gier itp zrobiła swoje ;). Swoją drogą cena 65XH90 leci jak szalona... Odkąd interesuję się tym TV ok 1-2 miesiące to spadła chyba z 1500 zł... Jakieś 10 dni temu ktoś na forum cieszył się, że udało mu się w promocji za ok 4700 go kupić... Zastanawiające, że ciągle jest to tak popularny model biorąc pod uwagę te problemy o których piszą użytkownicy.

EDIT: jakby co znowu w Neonet 65XH9005 widnieje jako dostępny :shock:
 
Ostatnia edycja:

r4m

New member
Ja się dziwię, że się nie boicie tego kupować. Ja już drugi raz tego TV bym nie kupił.

Cena robi swoje... A wszystkie recenzje, które były bardzo pochlebne też nakręciły zainteresowanie na ten model. Jak widać nie każdy wchodzi na to forum czy czyta komentarze na stronie Sony.pl

Michu30 a Ty także masz problemy z tym drugim egzemplarzem? Myślałem, że ten drugi już jest ok.
 

r4m

New member
jakie problemy?
No widzicie właśnie o tym mówię. A kolega jest na forum i nawet on o nich nie słyszał.

Restarty, zawiechy, samoczynne włączanie też się zdarzało, problem z 4k 120hz (rozmazany obraz), problemy z kompatybilnością z różnym dekoderami i innymi urządzeniami, itd
 
Ostatnia edycja:

Mateuszsz

New member
No widzicie właśnie o tym mówię. A kolega jest na forum i nawet on o nich nie słyszał.

Restarty, zawiechy, samoczynne włączanie też się zdarzało, problem z 4k 120hz (rozmazany obraz), problemy z kompatybilnością z różnym dekoderami i innymi urządzeniami, itd
Jestem na forum, ale nie jestem stałym bywalcem. W ogóle całkowicie nie orientuje się w temacie, to się tak zmienia, że kilka lat i jestem zielony całkowicie.



Niżej też zadałem pytanie co do dwóch konkretnych modeli telewizora co lepsze w mojej sytuacji i brak odpowiedzi :(
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
ja jutro dostane swoj, kupiony w MM, pponoc nowka sztuka z magazynu, dzwonilem dzisiaj na infolinie. Pdoba mi sie podejscie ffirmy, powiedzieli, ze jakby chcieli mi sprzedac ze zwrotu lub ekspozycji, musieliby mnie poinformowac i spytac czy wyrazam zgode. Tych ew. zwiech, wylazania nie boje sie, przeciez mam reojmie, gwarancje. Tych TV sprzedaje sie b. duzo, wiec statycznie rzecz biorac wiadomym jest, ze bedzie wiecej waliwych sztuk (to jak z covidem: wiecej testow=wiecej zachorowan)
 

dami003

New member
Może te restarty, zwiechy itp to dlatego ze nowy model. Mam nadzieje ze jakiś update będzie w stanie wprowadzić na to poprawki - jeśli tak faktycznie się dzieje.. Cena była dobra to wziąłem - zobaczymy wyjdzie w praniu - potestuje w przyszłym tygodniu :)
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
w koryms poscie ktos mial te wszystkie objawy i znalazl na zagranicznych forach sposob rozwiazania. Niestety nie pamietam w ktorym poscie to byloo
 

dami003

New member
ja jutro dostane swoj, kupiony w MM, pponoc nowka sztuka z magazynu, dzwonilem dzisiaj na infolinie. Pdoba mi sie podejscie ffirmy, powiedzieli, ze jakby chcieli mi sprzedac ze zwrotu lub ekspozycji, musieliby mnie poinformowac i spytac czy wyrazam zgode. Tych ew. zwiech, wylazania nie boje sie, przeciez mam reojmie, gwarancje. Tych TV sprzedaje sie b. duzo, wiec statycznie rzecz biorac wiadomym jest, ze bedzie wiecej waliwych sztuk (to jak z covidem: wiecej testow=wiecej zachorowan)
a też już przymierzałem się na zakup MM za 4400 ale za chwilę cena wskoczyła na 4999zl i zrezygnowałem :)
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
obnizka byla z okazji dnia singla 11/11 , ale trwala do polowy 12/11. Fukslo Ci sie niezle, heh. A ten tv byl; w promocji 10 dni temu za 4999 i to byla wowczas b. dobra cena
 
Do góry