Sony XH9005, XH9077, XH9096 czym one się różnią?

Michu30

New member
Bo kabel jest krótki kup dłuższy i zobaczysz czy jest problem z rozmazanym obrazem. Ja tak zrobię i jeżeli się okaże że obraz ma blur to tv idzie na reklamację.
 

Michu30

New member
To nie trolling tylko taki fakt. Na kablu oryginalnym od ps5 nie ma żadnych oznaczeń że jest to kabel hdmi2.1. Na kablu jest napisane high speed co się równa z kablem 2.0b a nie 2.1. Na kablu 2.1 powinno być napisane ultra high speed a takiego oznaczenia nie ma. Zobaczymy jak konsola trafi w ręce klientów z tv xh90 i sami sprawdzą w tym do mnie i się zobaczy. Ja będę musiał i tak kupić dłuższy kabel hdmi2.1 i się okaże.
 
Ostatnia edycja:

dami003

New member
Dziś w neonet złapałem Sony 65xh9005 za 3800 :D
W zestawie z suszarką wyszło 5300 - więc tak naprawdę wartość tv bez promocji. Czyli suszarka gratis. Żona się ucieszy ;) screen macie w załaczniku
 

Attachments

  • 2020-11-12 14_35_10-NEONET - Sklep internetowy z RTV, AGD i elektroniką.jpg
    2020-11-12 14_35_10-NEONET - Sklep internetowy z RTV, AGD i elektroniką.jpg
    15,8 KB · Wyś: 203

drosophilia

Active member
Bez reklam
o zesz w morde, extra cena!!!!!
Ja wczoraj w MM za 4380 i to wydawala sie okazja

swoja droga cos droga ta suszarka, nie wiem czy tutaj nie ma haczyka. Mogles dokupic zamiast niej jakas pierdole za paredziesiat zlociszy i rabat tez by byl. Chyba, ze suszarka byla Wam akurat potrzebna. Chociaz nie, faktycznie suszarki beko sa po ok. 1800 zl, takze nie przeplaciles (nie wiedzialem, ze te cholerstwa kosztuja tyle)
 
Ostatnia edycja:

Mateuszsz

New member
Dziś w neonet złapałem Sony 65xh9005 za 3800 :D
W zestawie z suszarką wyszło 5300 - więc tak naprawdę wartość tv bez promocji. Czyli suszarka gratis. Żona się ucieszy ;) screen macie w załaczniku
Super, a bez suszarki rozumiem, że cena 3800 też byłaby możliwa ??? Kurcze, a jak Ci się to udało zrobić? poluje na TV. To jakieś nocne wyprzedaże były czy o co chodzi ?? Będzie coś na dniach wkrótce?
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
musisz miec 2 produkty biorace udzial w promocji nawet "7000 rabatu". Mi sie teraz udalo zlozyca ten TV plus prostownica do wlosow za 4040 zl. Tez super, jak ktos nie potrzebuje suszarki :)
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
sam tv tyle plus tefal to wyjdzie wiecej niz moja propozycja.
U Ciebie suma to ok. 4200, u mnie ok 4100
 
Ostatnia edycja:

Mateuszsz

New member
kurde, ale wysylka do 21 dni!!!!
z moim tefalem byłoby okej bo właśnie taka frytownica jest okej, za ten tivik wtedy wychodzi 4 tys - tylko teraz pytanie który model jest lepszy? bo jeszcze mam możliwość zakupić z wystawy za 3599 - Sony KD-65XH8196 mógłbyś go porównać do tego SONY KD65XH9005 za 4 tys.

Czyli: SONY KD-65XH8196 3599pln vs SONY KD65XH9005 4000pln

Telewizor głównie do HBO GO, Filmy dobrej jakości oraz czasami TV cyfrowa VECTRA - odległość na wprost 2,7m. Żadnych gier!
 

r4m

New member
Dziś w neonet złapałem Sony 65xh9005 za 3800 :D
W zestawie z suszarką wyszło 5300 - więc tak naprawdę wartość tv bez promocji. Czyli suszarka gratis. Żona się ucieszy ;) screen macie w załaczniku

Słuchaj a też miałeś jak zamawiałeś podaną dostępność XH90 aż 21 dni czy po prostu nagle wszyscy się rzucili i zrobił się termin dostawy taki długi ? :p
 
Do góry