Sony XH9005, XH9077, XH9096 czym one się różnią?

Michu30

New member
Kupowałem w stacjonarnym media expert w swoim mieście. TV sam ze sklepu zabierałem i potem sam odwoziłem oraz drugi egzemplarz także sam zawoziłem do domu. Przed wzięciem drugiego egzemplarza prosiłem pana, który sprzedał mi ten tv by go dokładnie sprawdzić czy nie ma na matrycy martwych pikseli. Został zrobiony przy mnie test matrycy i po godzinie wpatrywania się w ten tv zabrałem go do domu. To wszystko dzięki uprzejmości sprzedawcy. Problem był załatwiony od ręki co sobie chwalę bo nie robili żadnej łaski. Ba nawet mi fakturę nową podbili i miałem kolejne 14 dni na testowanie nowego egzemplarza. TV Działa nic się nie zacina, piksele świecą ładnie przynajmniej nic jeszcze nie zauważyłem więc jest spoko. Ogólnie TV jest bardzo fajny no tylko mam obawy czy nie padnie mi coś znowu. Kurcze jak pomyślę że musiałbym go znowu ściągać ze ściany, pakować w karton i wlec go do sklepu autem to aż się odechciewa. Jeszcze czekam tylko na ps5 i jak będzie dobrze wszystko ze sobą grało to będzie super.


Oczywiście żeby nie było tak kolorowo to mam kilka do niego zastrzeżeń np. co do jakości materiałów z których została wykonana obudowa zwłaszcza tylni panel TV. Plastik jest tak miękki że wieszając go na ścianie bałem się że palce wbiją mi się na wylot tv przy podnoszeniu i umieszczaniu go na uchwycie. TV ma też parę wad np. mała liczba stref podświetlania bezpośredniego co widać i to dość dobrze w ciemnych scenach, no ale to jest LCD więc na jakieś kompromisy trzeba iść niestety.
 
Ostatnia edycja:

mieto132

New member
@Michu30,na tym nowym robiłeś aktualizacje,ja po przeczytaniu o problemach cały czas się wstrzymuje?

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 

Michu30

New member
@Michu30,na tym nowym robiłeś aktualizacje,ja po przeczytaniu o problemach cały czas się wstrzymuje?

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka


Robiłem aktualizacje do najnowszej wersji tv działa szybko i nic nie zacina się ani nie wyłącza. Raz mi tylko siostra swoim telefonem wybudziła tv poprzez włączenie niechcący youtube i przekazaniem obrazu na TV. TV ma funkcję zdalnego włączania się gdy chcemy coś przesyłać z np. z telefonu na ekran telewizora. TV można tez obudzić innymi aplikacjami. Oczywiście tą funkcję można wyłączyć w ustawieniach TV. Właśnie się dziwie że po wgraniu nowej aktualizacji z dnia 14 lub 15 października u mnie nic się nie wiesza a działa szybko i płynnie. Jest Apple TV oraz EARC więc to najnowsza aktualizacja.
 

AS00

New member
Witam.Opłaca się wziąć na dzień dzisiejszy 65xh9005 za 4452 zł. ? Czy lepiej poczekać na jeszcze lepsze oferty w necie ?
 

SLAV7

New member
Bez reklam
OK, Panowie. Doradzi ktoś czy warto brać SONY KD65XH9005 za 4000pln skoro się nie gra w gry, a główne przeznaczenie to: FILMY HBO GO, FILMY WYSOKIEJ JAKOŚCI NA Z KOMPA oraz Cyfrowa TV ? Proszę o radę bo nie wiem czy nie zrezygnować z tego zamówienia.

Czywiście, ze warto. Jesli nie możesz dołożyć do XH9505 to ten jest najlepszym wyborem do Twoich potrzeb.
 
Do góry