Sony XH9005, XH9077, XH9096 czym one się różnią?

Michu30

New member
Jestem właśnie ciekaw czy taki problem mają wszystkie tv xh90 czy tylko jakaś ich cześć, która została wypuszczona do sprzedaży.
 

ralotm

New member
Jest fajna promocja w media expert na ten TV 3370 zł, ale jest do jutra. Kupować czy wstrzymać sie w związku z wyzej wymienionymi problemami ? TV chciałem kupić dla nowej konsoli
 
Ostatnia edycja:

Michu30

New member
Aby po tej cenie nie były właśnie wyprzedawane te wadliwe modele co sklep powymieniał na drugie. Jak już taka cena i faktycznie jest coś nie tak powinni uświadomić nabywców lub outletować.
 

Ampersand

New member
Aktualnie, po promocji, cena w oficjalnym sklepie Sony to 4 451,00 zł więc jak dla mnie reszta łaski nie robi i daje taką samą cenę.
 

Michu30

New member
Daj linka bo ja taniej kupiłem ten tv nawet. Jak dla mnie to sony powinno pozabierać te telewizory tym co je kupili i oddać pieniądze. Ja jak na razie nie mam się czego przyczepić przy drugim egzemplarzu ale chętnie bym go w pizdu oddał. Już nigdy więcej sony.
 

Ampersand

New member
Proszę: Klik
Ja już bym wolał by naprawili co popsute i sprzedawali normalnie a to mi wygląda na wyprzedaż tego czego się poprawić nie da. Sam szukam TV i jestem w kropce.
 

ralotm

New member
W sony center też jest promocja tylko do jutra. W ogóle dziwny temat wszystkie największe sklepy mają ta sama promocje na te modele na identyczne dni 11-12, za cenę ok 3370 zł. Rzeczywiście wygląda to jak wyprzedawanie modeli
 

Momo707

New member
Wyprzedaż po to żeby potem część ich wróciła , tych których właściciele będą mieli problemy . Czyli wolą loterie zamiast ogłosić akcję serwisową gdzie musieli by oddać kasę za wszystkie modele . Zawsze nawet 20% dobrych i sprzedanych tv jest lepsze niż zwrot wszystkich .... Nie chce mieć nic wspólnego z firmą która tak postępuje, zero szacunku do klientów. Nigdy produkty Sony nie zagoszczą w moim domu po takim skandalu . Nie jestem pierwszy i nie ostatni i tak właśnie powinniśmy robić wytwarzając presję na producentach jako konsumenci . Mamy ogromną władzę i moc jako zjednoczeni konsumenci , jako jednostki nie mamy szans .
 

Ampersand

New member
A ile kupujących w ogóle nie czyta opinii... Na tym bazują. Niektórzy machną ręką na problemy, inni oglądają sporadycznie i może nie zauważą i w taki sposób upchną część egzemplarzy.
 

Michu30

New member
Strach się bać co będzie z ps5 jak z tv takie cuda. Kupiłem tv pod nową generację nie kupowałem oleda bo tv też pod pc podpinam. Sony to firma kiedyś poważana teraz to firma krzak. Strach kupić teraz konsolę ps5. Chyba zrobię ukłon ku Xbox series x.
 

Michu30

New member
Był albo i nie był fabrycznie konsola ps5 nie ma kabla hdmi2.1 czyli podpięli pod kabel hdmi2.0b i jest 4k60hz a nie 120hz dlatego nie ma rozmyć. Mam nadzieję że się mylę bo sam mam ten tv ale jak kupie kabel z certyfikatem i podłącze go pod ps5 i będzie Blur to reklamuję tv u sony. I niech zabierają złoma. Jak nie pomoże będzie pozew w sądzie kasę mam i o swoje zawalczę.
 

Michu30

New member
Można zrobić pozew zbiorowy jak ktoś się czuje oszukany. Wiem tylko tyle mimo że posiadam ten tv drugi egzemplarz i nie ma jeszcze wad to i tak nie jestem zadowolony z tego tv bo się boję o to co może wyjść z czasem. A z czasem usterek może się kilka pokazać. Sony to firma już bez pokrycia japońska tandeta.
 
Do góry