Sony seria X4500

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Samsung po raz pierwszy lepiej sobie radzi w SD

063_P1110608.JPG


Sony lepiej gra W HD . Jakość fenomenelna.
 

jos1

New member
Powinnismy sobie odpowiedziec na pytanie , co tracimy kosztem LEDow ? to co jest pozytywne w nich to juz jest powiedziane.
 

ANDGAJ

New member
dazo napisał:
Witam a teraz taki pomysł mi wpadł do głowy zamiast X 46 sony może Samsung LCD TV Full HD 46" LE46A956 ?
No własnie!!!
Mi jako zwolenikowi plazm (jak dotąd) taki pomysł też wpadł do łba.
Po ostatnich porównaniach z pilotem w łapie mętlik we wspomnianym łbie.
Ostatnio po oglądaniu Sony 46X4500 zwątpiłem.Może czas na zmianę zdania?
LCD idzie naprzód a plazmy stoją w miejscu.
Ponoć tylko krowa zdania nie zmienia.
Dobre byłoby porównanie Soniacza 46X4500 i wspomnianego Szajsunga 46" LE46A956.
1.Skalowanie SD.
2.Formatowanie z 4:3 do 16:9.
HD pewnie bardzo zbliżone

Jak będę czytał to Forum to pewnie TV kupię za dwa, trzy lata :))
 

piterson1

New member
Dzisiaj oglądałem w RTV AGD tego soniaczka 40W4500 prezentuje się świetnie ale wystraszyliście mnie tym chmurkowaniem, że zrezygnowałem z zakupu i jestem teraz w kropce. Mam mętlik w głowie co teraz kupić? (37-40 cali). Dodam tylko że przypatrywałem się w sklepie i mimo usilnej chęci zobaczenia chmurek, zwiększenia podświetlenia matrycy na maksa nie udało mi się zobaczyć owych chmurek no ale oświetlenie w sklepie jest dosyć mocne. Popracuję nad Samsungiem 40A756:p
 

dazo

New member
odpowiedz do pitersona1

widzisz własnie jest tak ze jak sie to czyta ( bez urazy dla reszty fachowcow od tv) no to niewiadomo co kupic moze jakis raking np top 5 z kazdej nrumeracji calowej i była by sprawa jasna ( no nie tak do konca bo jakosc , cena itp) ale mnie interesuje np najlepszy lcd 46 i jak bym widział taki tv na 1 miejscu listy to nie ślęczałbym codziennie na forum i nie czekal co sie tam pojawi czy ma banding czy nie ma itp historie
tak naprawde to sprawa wyglada tak ...miałem kiedys monitor sony trinitrona i patrzyłem w niego z 7 lat. I po tym czasie odwiedził mnie kuzyn on sie troche interesuje elektroniką i mowi tak :
-o widze ze masz tego soniaka trinitrona co mu druty poziome widac w kineskopie I POKAZAŁ MI TE DRUTY no i od tego czasu codziennie zauwazałem druty
morał z tej opowiesci kazdy sobie moze wyciagnąć
ja wiem jedno NIE WARTO SZUKAC BŁEDÓW (poza tymi ktore widac od razu) pod koniec tygodnia mam zamiar cos kupic zobacze sonego X4500 i samsunga 46" LE46A956 nie bede ich "przeswietlał" ale popatrze jak działaja na blu ray na cyfrze plus pod ps3 i cos wybiore mysle ze nie bede widział chmurek , bandnigow , szumow itp czego i innym kupujacym zycze !

a szkoda ze ten mitsubishi nie bedzie u nas tak szybkobo poczytałem i jesli sie sprawdzi ta laserowa technologia no to super telewizor
 
Ostatnia edycja:

Hartson

New member
Bez reklam
Andgaj ja podobnie jak i Ty jestem zwolennikiem plazm, ale zaczynam zastanawiać się nad tymi "ledowymi" LCD. Poczytałem o tym Samsungu A956 i zobaczyłem test tego tv zrobiony przez Kikiego. Generalnie Samsung wypadł bardzo dobrze ( nawet na SD ). No i teraz ten Sony X4500.
Jest się nad czym zastanawiać.
 

ppppp1

New member
Witam
Gdzie można zobaczyć sobie X4500 na terenie Śląska?
Wszędzie jest na zamówienie a nigdzie nie ma go wystawionego do oglądnięcia. (w SONY Katowice poinformowano mnie, że będą mieli dopiero za tydzień może dwa, sami nie wiedzą). Proszę o informację.

Pozdrawiam
 

dazo

New member
jak narazie wybieram sie do warszawy do sony center tam maja mozna obejrzec mozesz jeszcze podzwonic do sklepow internetowych z ceneo moze ktorys jestw twoich okolicach wiec moze ci umozliwia podłaczenie (ale jest słabo bo mowia ze to tylko magazyn i zabieraj sobie i ogladaj w domu) taki sprzet wymaga podłaczenia przed zakupem pozdr
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Najlepszy system zakupów na świecie - to prezentacja w Twoim domu. Przecież podłączasz do swojego niepodrasowanego sygnału. Nikt Cię nie pogania . Masz w swoich warunkach oświetleniowych. W towarzystwie rodziny - bez stresu !.
Unikniesz kosztów , niezadowolenia i utraty zdrowia.
 

ppppp1

New member
W sklepie internetowym poinformowano mnie, że jak odpakują zamówiony telewizor to już muszę go kupić, ponieważ w tym momencie jego cena spada o 30%. Ot ciekawa teoria. Może ktoś ma taki odpakowany, to chętnie oglądnę i kupię z takim rabacikiem:)
 

jos1

New member
kiki napisał:
Samsung po raz pierwszy lepiej sobie radzi w SD

063_P1110608.JPG


Sony lepiej gra W HD . Jakość fenomenelna.

Ja jestem pewien tego co widzialem ale jakie byly ustawienia tych TV tego nie wiem .Moge tylko dodac ze seria 8 samsunga w porownaniu z Sony X i Z seria swiecila mocniej o 30% ostrosc obrazu nieporownalnie lepsza .Jedyny minus to refleks z folii na panelu .Jednoznacznie nie wystawie opinni gdyz nie znam ustawien w tych TV.
 

irka

New member
Kochani niedoszły Król POKONANY

TO mój pierwszy post,i od razu coś na ostro.
Test Sony 55x4500,Samsung i Philips za chwilę.
Samsung 46A956 nowym Królem.......
 

accessdenied

New member
:hmm:
Witam jeszcze chwile i bedziesz miał również zablokowane konto.
7 Postów w ciągu 28 minut to lekka przesada.
Uzywaj funkcji edit a nie pisz postu pod postem
Pozdrawiam
 
Do góry