Sony seria X4500

jtd

New member
Bez reklam
Specyfikacja odpowiednika X4500 w USA:

xbr8vp5.jpg


Wyjasnienie najwazniejszych funkcji:

techspec1ce7.jpg


Co potrafi 3-kolorowe podswietlanie LED? (patrz srodkowy tv sony)

triluminos.jpg


Z LED bedzie w rozmiarach 46 i 55 cali. W innych rozmiarach seria X4500 juz bez podswietlania LED. W sklepach we wrzesniu lub pazdzierniku.
 
Ostatnia edycja:

RS4

New member
Sony chce tym telewizorem pobić konkurencje i dostać EISA, ma na to duuuuużą szansę , kontrast dynamiczny między 60 000 - 100 000:1
4 wejścia HDMI TM, to będzie wypas, ja czekam na niego i nareszcie rozmiar 55cali, to mój faworyt, 52XD1 pójdzie w odstawkę, cena w okolicach 20 000 za 55 cali, zawsze to mniej niż kurczaki.

RS4
 

Liptonosz

New member
Bez reklam
Moooocno świeci:) Nie mogę się doczekać pierwszych wrażeń telewizorów LCD a tym bardziej sony, ciekawe jakie ceny.
 

jtd

New member
Bez reklam
Wlasnie mocno swieci a to dobrze, bo wraz z czujnikiem oswietlenia w pokoju taki telewizor jest uniwersalny do ogladania w nocy i w bardzo sloneczny dzien. Niestety moj kuro 6080 nie nadaje sie za bardzo do ogladania tv w sloneczny dzien. Jednak w nocy pokazuje wszystko co potrafi.
 

Liptonosz

New member
Bez reklam
Uuu to cenka zaporowa, ale zawsze tak jest w przypadku nowości, spodziewałem się wysokiej ceny ale ta jest konkretna:) Teraz jeszcze bardziej ciekaw jestem jak to będzie świeciło.
 

ProSiaczek

New member
Też nastawiałem się, że cena będzie wysoka - wiadomo nowość, ale ta podana to masakra.
Chyba jednak będzie trzeba odpuścić, albo zobaczyć cene za 46 cali.

Jestem ciekawy tylko jak mniejsze rozmiary bez podświetlenia LED będą "grać" i czy wtedy też automatycznie cena nie będzie mniejsza?
 

mumu

New member
cena kosmiczna przez podswietlenie led. praktycznie wszystkie monitory czy tv z tym podswietleniem sa na razie bardzo drogie i nalezy tlumaczyc to jedynie nowinka. acha i pobor pradu wcale nie musi byc nizszy, a nawet wyzszy.
 

RS4

New member
ProSiaczek napisał:
Też nastawiałem się, że cena będzie wysoka - wiadomo nowość, ale ta podana to masakra.
Chyba jednak będzie trzeba odpuścić, albo zobaczyć cene za 46 cali.

Jestem ciekawy tylko jak mniejsze rozmiary bez podświetlenia LED będą "grać" i czy wtedy też automatycznie cena nie będzie mniejsza?
Juz teraz mozesz zobaczyc seria W4000, 46 i 52 kontrast dynamiczny 33 000:1


RS4
 

ProSiaczek

New member
Nawet gdy się pojawi X4000 to i tak chyba nie będzie miał o wiele mniejszej ceny od X4500. Tak sobie myślę, że będą to "groszowe" sprawy przy prawdopodobnych cenach. Więc wtedy dołożenie kilku stówek nie zrobi różnicy.
 

RS4

New member
Premiera u nas w październiku, cena ok. 20 000, wg zapowiedzi będzie to następca X3500 ale pojawi się też nowa wysoka seria, pewnie nafaszerowana nagrywarkami i tunerami sat. Mam nadzieje , ze następca X3500 będzie wyposażony na full ale pozbawiony tunera sat i twardego dysku.

RS4
 

jtd

New member
Bez reklam
I jak sie podoba wyglad x4500 ?

Sony_XBR6_7_8.jpg


x4500 vs plazma pioneer raczej z podniesiona jasnoscia :)

0249222718.jpg
 
Ostatnia edycja:

ProSiaczek

New member
Nie, jednak te ceny odpadają.
Jestem skłonny dać do 10k ale tyle to przesada za tv.

A co do wyglądu, to moim zdaniem najlepiej wygląda X3500 ze wszystkich modeli tv dostępnych na rynku.

Ten X4500 nie bardzo mi się widzi wyglądowo, jestem ciekawy jak będzie prezentować sie "live".
 

Liptonosz

New member
Bez reklam
wygląd niezły, po lewej x4500 ? jeżeli tak to nieźle chociaż po prawej widać że czerń jest granatowa czego nie doświadczyłem w żadnej plazmie.
 
Do góry