Sony KDL 50W829 - telewizor który spełni Twoje potrzeby. Test otwarty w Klubie

Sony KDL 50W829 - telewizor który spełni Twoje potrzeby. Test w Klubie.
Sony zaproponował jako jeden z pierwszych z producentów na rynku - model wiosną 2014 roku.
Model jawi się być przedstawicielem średniej klasy telewizorów japońskiego giganta elektroniki.
Ale w trakcie testów okazało się, że ten przedstawiciel śmiało może występować publicznie jako najlepszy model SONY.
1dc46-product.jpg

Model co do wykonania dopracowany w szczegółach i z pietyzmem, co nie jest codziennością w dzisiejszych czasach. Matryca półmat.

Już po wyjęciu z kartonu ...

Sony50W829Detail.jpg

...widać, że mamy do czynienia z czymś klasowym.
sony_bravia_kdl50w829.jpg

Delikatna podstawa dodaje lekkości całej kompozycji.


Problem polega na tym, że kabel do zasilacza nie jest długi i może zabraknąć go gdy zasilacz będzie musiał znajdować się poza otworem z kablami. Raczej do zwykłego otworu nie ma szans aby się zmieścił. I tu dajemy mały minus za takie rozwiązanie.

Sony doskonale poradził sobie z napisami w różnych podanych plikach, doskonale.

Input Lag
W trybie Gra - Standard

Naprawdę świetne skalowanie obrazu.

Ktoś pytał o TVN Player, oczywiście że jest i...

Całość TU:
http://www.hdtv.com.pl/forum/lcd/10...-ktory-spelni-twoje-potrzeby.html#post1031662
 
Ostatnia edycja:
Podobno ma być dostępna - ale jeszcze kilka dni.

------------------------------
Krzyszta
Tuner Hd przy większych ekranach - to obowiązek.

------------------------------
szwoarou - pytaj odpowiem.
Mam obydwa modele i zestawiałem je
 
Witam, zakupiłem kilka dni temu 50w829, mam jednak spory problem z napisami dla plików mkv. Przy odtwarzaniu z pendrive'a, napisy nie wczytują się. Przy podłączaniu telewizora wykonałem aktualizację, także soft jest nowy. Czy ktoś wie, jak można rozwiązać ten problem? Czy to normalne, że seria w8 nie czyta napisów do mkv?
 
Zmien na srt jak sciagasz napi i bedzie po problemie

wysłane z mojego ATARI 65XE z magnetofonem XC-12
 
Jakie ustawić parametry obrazu do ogladania Tv naziemnej? Ze standardowych nie jestem zbyt zadowolony. Może ktoś podesłać listę?

W porownaniu do philipsa 47PFL7008 obraz sporo gorszy na normalnej tv
 
Mam krókie pytanko - w trybie Standby Soniacz pochłania 8W energii. W instrukcji jest napisane, że powinno to być mniej niż 0,5W lub 10 W w trybie aktualizacji. Aktualizację automatyczną wyłączyłem w menu, co jest nie tak ?
 
Do góry