Sony KDL 50W829 - telewizor który spełni Twoje potrzeby. Test otwarty w Klubie

Sony KDL 50W829 - telewizor który spełni Twoje potrzeby. Test w Klubie.
Sony zaproponował jako jeden z pierwszych z producentów na rynku - model wiosną 2014 roku.
Model jawi się być przedstawicielem średniej klasy telewizorów japońskiego giganta elektroniki.
Ale w trakcie testów okazało się, że ten przedstawiciel śmiało może występować publicznie jako najlepszy model SONY.
1dc46-product.jpg

Model co do wykonania dopracowany w szczegółach i z pietyzmem, co nie jest codziennością w dzisiejszych czasach. Matryca półmat.

Już po wyjęciu z kartonu ...

Sony50W829Detail.jpg

...widać, że mamy do czynienia z czymś klasowym.
sony_bravia_kdl50w829.jpg

Delikatna podstawa dodaje lekkości całej kompozycji.


Problem polega na tym, że kabel do zasilacza nie jest długi i może zabraknąć go gdy zasilacz będzie musiał znajdować się poza otworem z kablami. Raczej do zwykłego otworu nie ma szans aby się zmieścił. I tu dajemy mały minus za takie rozwiązanie.

Sony doskonale poradził sobie z napisami w różnych podanych plikach, doskonale.

Input Lag
W trybie Gra - Standard

Naprawdę świetne skalowanie obrazu.

Ktoś pytał o TVN Player, oczywiście że jest i...

Całość TU:
http://www.hdtv.com.pl/forum/lcd/10...-ktory-spelni-twoje-potrzeby.html#post1031662
 
Ostatnia edycja:
PS4 po jakimś czasie odpala telewizor, natomiast po wyłączeniu tv konsola sie nie wyłącza, na odwrót, natomiast wyskoczył mi komunikat podczas gry na ps4 że zostanie wyłączony z powodu nieaktywności, wtf sony?
 
Siema,

planuję zakup tego TV ale mam parę pytań :
1. Jak sprawdzi się z PS4 ? Chodzi o input lag przede wszystkim.
2. Jak się sprawuje 3d aktywne ?
3. Czym się różni wersja A od wersji B ?
4. Co sprawdzić przy zakupie żeby nie być zaskoczonym po powrocie do domu ?

Dzięki za odpowiedzi :)
 
Pytanie mam :) Opłaca się kupić model 815b nowy za 3399 czy lepiej dołożyć te 400 PLN i kupić 829b ? Pierwszy w sklepie dla idiotów, drugi w EURO.
Zastanawiałem się jeszcze nad Philipsem 47PFS7509, ale praktycznie nigdzie go nie ma no i jednak ma matrycę IPS. Co doradzicie ? :)
 
A poczytales o różnicach w tych modelach Sony?
Prześledź specyfikacje obu i oceń czy DLA CIEBIE różnice są warte tych 400zl.
Możesz też wziąć na raty 0% dowolną ilość (w EuroRtv)...

Wytalkowane z GT-I9100
 
Witam. Panowie mam ogromną prośbę. Sprawa jest naprawdę pilna. PRosiłym aby ktoś kto ma ten TV w rozmiarze 55" zmierzył mi jaki jest odstęp pomiędzy śrubami do wkręcenia na uchwyt. Chodzi mi rozstaw pomiędzy śrubą górną i dolną, oraz na jaką szerokość są rozstawione. Jakby ktoś podał również ile od góry są śruby zamieszczone to również będę ogromnie wdzięczny :) Pozdrawiam :)
 
AS640 - faktycznie model godny zainteresowania - niestety 55 cali nie mogę znaleźć ani na euro ani mm. Model H6400 Samsung jest jeszcze dostępny.
 
AS640 - faktycznie model godny zainteresowania - niestety 55 cali nie mogę znaleźć ani na euro ani mm. Model H6400 Samsung jest jeszcze dostępny.
Sam zawężasz sobie wybór co do tego, co jest dostępne w tych dwóch sklepach. Jeszcze zaraz ktoś napiszę, że tam trafiają lepsze wersje, a do sklepów internetowych idzie odpad produkcyjny:wink:
 
Do góry