Sony KDL 50W829 - telewizor który spełni Twoje potrzeby. Test otwarty w Klubie

Sony KDL 50W829 - telewizor który spełni Twoje potrzeby. Test w Klubie.
Sony zaproponował jako jeden z pierwszych z producentów na rynku - model wiosną 2014 roku.
Model jawi się być przedstawicielem średniej klasy telewizorów japońskiego giganta elektroniki.
Ale w trakcie testów okazało się, że ten przedstawiciel śmiało może występować publicznie jako najlepszy model SONY.
1dc46-product.jpg

Model co do wykonania dopracowany w szczegółach i z pietyzmem, co nie jest codziennością w dzisiejszych czasach. Matryca półmat.

Już po wyjęciu z kartonu ...

Sony50W829Detail.jpg

...widać, że mamy do czynienia z czymś klasowym.
sony_bravia_kdl50w829.jpg

Delikatna podstawa dodaje lekkości całej kompozycji.


Problem polega na tym, że kabel do zasilacza nie jest długi i może zabraknąć go gdy zasilacz będzie musiał znajdować się poza otworem z kablami. Raczej do zwykłego otworu nie ma szans aby się zmieścił. I tu dajemy mały minus za takie rozwiązanie.

Sony doskonale poradził sobie z napisami w różnych podanych plikach, doskonale.

Input Lag
W trybie Gra - Standard

Naprawdę świetne skalowanie obrazu.

Ktoś pytał o TVN Player, oczywiście że jest i...

Całość TU:
http://www.hdtv.com.pl/forum/lcd/10...-ktory-spelni-twoje-potrzeby.html#post1031662
 
Ostatnia edycja:
Krótkie pytanie czy znajdę coś lepszego w cenie do 5000zł.?
Szukam czegoś dla rodziców, nie musi być to nie wiadomo co obecnie mają Sony kdl40ex720 i są zadowoleni.
Zastosowanie głównie UPC i filmy usb/laptop i może od święta partyjka w ps4.
Fajna sprawa z dodatkową gwarancja sony +450zł. i mamy 5 lat gwarancji!
 
Czy warto inwestować w W829B czy jednak W805B wystarczy? A może skoro 3D w tej serii jest słabe (niska rozdzielczość) to może wystarczy nawet W705B (bo one różnią się tylko brakiem 3D, prawda)? I czy mógłby mi ktoś przedstawić takie realne wady tych modeli (W805B i W705B)?? Chodzi mi tylko o modele 50 calowe.
 
Ostatnia edycja:
Witam. Szwagier kupił sony 55w829 i jest dziwna sprawa bo nie działają przyciski Home i Options. Po wyłączeniu tv i ponownym włączeniu odpalił options ale po chwili znowu nie reagował . Co może być nie tak
 
Ponawiam pytanie. Szwagier kupił sony 55w829 i jest dziwna sprawa bo nie działają przyciski Home i Options. Po wyłączeniu tv i ponownym włączeniu odpalił options ale po chwili znowu nie reagował . Co może być nie tak? Może ktoś coś podpowie.
 
Z pena i dysku po USB pewnie przeczyta, ale po FAT32.

NTFS nie ruszy.

Wczoraj chciałem obejrzeć film na świeżo nabytym 829B i nie udało mi się go skopiować na Pendrive'a (FAT32) - wyskakiwał komunikat o zbyt dużym pliku do skopiowania a miejsca było dosyć.

O co chodzi?
Już miałem formatować Pendrive'a na NTFS a tu czytam, że go nie zobaczy...:roll:
 
w fat32 plik nie może zajmować więcej niż 4GB, ale sony czyta ntfs...

przecież w instrukcji jest napisane
Przeglądarka USB obsługuje systemy plików FAT16, FAT32, exFAT i NTFS.
 
Ostatnia edycja:
w fat32 plik nie może zajmować więcej niż 4GB, ale sony czyta ntfs...

przecież w instrukcji jest napisane
Przeglądarka USB obsługuje systemy plików FAT16, FAT32, exFAT i NTFS.

Dzięki :eek:k:
Albo źle zrozumiałem post WuMike, albo ten kolega wprowadza zamieszanie.

Potestujemy, zobaczymy :wink:
 
Do góry