Sony KDL 32D3000

C

cavarr

Guest
ortax360>> jeszcze jeno :)

jak masz jakąś konsolę(x0,ps3) to opisz wrażenia jak tv się zachowuje w dynamicznych grach
 

ortax360

New member
Tak na szybko - Jakis cholerny virus blokuje mi kompa.

Sony daje do lcd fainy bomus 2 płyty dvd-r z demami i trailerami i 1 płyte blu-ray .

Lcd- jest cichutkie nic nie bzzzyczy i piszczy .

SD , kabel wyswietla EXTRA , cyfra i polsat super ale jak zawsze zalezy od sygnału .

Swietna biel i bardzo dobry kolor czarny ( lepszy niz w Panasonicu lx70)
Jestem pod wielkim wrazeniem ilosci ustawien. Jest wszystko co potrzeba nawet wiecej ,tu Panasonic przegrywa na całej linii .

LCD nie smuzy nie ma pixselozy obraz w SD jest wyrazny , swietny kontrast widac wszystkie detale nawet w ciemnych scena .:D

Przepraszam , .ale musze naprawic kompa za kilka godzinek napisze dokładnie wszystko i postaram sie zrobic dobre fotki .

PS: Na razie jestam Bardzo zadowolony , zobaczymy jutro jak pomecze go prze kilka godzin z PS3 , X360 .


A ma bardzo dobre katy - ale przy 100- 120 wpada w odcien delikatny sliwkowy .

Jeszcze jedno dalej uwazam , ze lx700 to extra LCD
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

martines77

New member
Pierwsze fotki z mojego porównania (v2500 vs. D3000), są wykonane na różnych ustawieniach aparatu tak aby tyło widać też czerń i różnicę w kolorach.
Mam na myśli odcień jak i rozdzielczość bitową .

DSC00081_crp.jpg

DSC00082_crp.jpg
 

martines77

New member
kuba380 napisał:
Na tych zdjeciach wypada d3000 gorzej od rd2e! Dajcie jeszcze wiecej tych zdjec! :)


Na podstawie tych zdjęć nie da się porównać rd2e, bo musiałby stać obok.
Zdjęcia były wykonane tak, aby uwypuklić mankament a nie pokazywać piękno obrazu.
 

martines77

New member
humax5400z napisał:
->Martines77

Wg Ciebie, wart zakupu jest ten telewizor ? Niedawn miałem już kupować KDL-32V2500, ale się wstrzymałem.

Na pewno jest lepszy od V2500 , ma lepsze kolory , biel i czarny jest bardziej czarny :cool: .Obraz też jest dokładniej przetwarzany.
Jest bardziej zaawansowany technicznie i ma poprawione kilka drobnych niedogodności np. wygodniejsze przełączanie między wejściami.
Ale d3000 jest aktualnie 1000zł droższy jeśli to nie problem to bież D3000 warto.

 

jtd

New member
Bez reklam
Przydaloby sie jeszcze zrobic porownanie tego sonego z sharpem rd2, wtedy dopiero mozna powiedziec o tym, jaki lcd jest obecnie najlepszy:cool:
 

martines77

New member
jtd napisał:
Przydaloby sie jeszcze zrobic porownanie tego sonego z sharpem rd2, wtedy dopiero mozna powiedziec o tym, jaki lcd jest obecnie najlepszy:cool:


Będę starał się zrobić taki test w przyszłym tygodniu, na pewno będę miał LX700 i będzie porównanie . Co do RD2 to jeszcze nie wiem .
 
C

cavarr

Guest
ortax360 z czego pamiętam miałeś wcześniej Panasonic'a TX 32LX70F :) czy różnica w obrazie jest na tyle duża aby dopłacic 1000zł do 32D3000 ??(tylko nie ściemniaj ;) )
kuba380 napisał:
Na tych zdjeciach wypada d3000 gorzej od rd2e! Dajcie jeszcze wiecej tych zdjec! :)
Po czym wnioskujesz, że RD2E wypada lepiej ??
 

kts

New member
Kuba380 napisał:Na tych zdjeciach wypada d3000 gorzej od rd2e! Dajcie jeszcze wiecej tych zdjec! :)
To podaj linka do tych pic z RD2.
Widzialem RD2 jak grał w sklepie i czarny nie prezentował sie az tak "czarno"
jak powinien w 32LCD za ponad 4 tys.
 
Ostatnia edycja:
Do góry