Sony KDL 32D3000

kuba380

New member
No to teraz mi sie namieszało w głowie nie wiem czy brac RD2E czy tego d3000! Ciekawe jaka jest matryca ! bo w koncu rd2e jest bardzo szybka 4ms a w sony 8 ms ale to tylko liczby!Juz bylem pewny ze kupie rd2e a tu ten d3000!:(juz wogole nie wiem co zrobic!??jakies rady!?
 

ortax360

New member
Ja wybrałbym Sonego 32d3000

Dlaczego - Bo Sharpy uwazam za przereklamowane , ale to jest moje zdanie.

Dzis wieczorem odbieram Panasonica 32lxd700 .

Kolega zam . Sonego 32d3000 bedzie miał na poniedziałek to por . z lx700.

pozdrawiam
 

kuba380

New member
ee do poniedzialku chce zamowic tv! :) ale teraz mam metlik juz wogole teraz to nie wiem co zrobic!!chyba wezme rd2e musze sie jescze zastanowic!
 

deniro24

Member
Bez reklam
ortax360 napisał:
Ja wybrałbym Sonego 32d3000

Dlaczego - Bo Sharpy uwazam za przereklamowane , ale to jest moje zdanie.

Dzis wieczorem odbieram Panasonica 32lxd700 .

Kolega zam . Sonego 32d3000 bedzie miał na poniedziałek to por . z lx700.

pozdrawiam

To prosimy jakies fotki z porównania jeżeli to możliwe. Sam zastanawiam się nad tym modelem Sony, czekam jeszcze na nowego Jvc.
 

kuba380

New member
No dziekie za testy ale nie umiem bardzo dobrze angielskiego i wiem z tego tak 5 przez 10 !! Ale jedna rzecz mnie zaciekawila wszytkie zrodla podaja ze ma 3 wejscia HDMI a tu sa tylko widoczne 2 wejscia http://www.hdtvtest.co.uk/Sony-KDL32D3000/Design.php
!!???
aha jedno jest z przodu!! niewiem po co sony robi wejscie hdmi z przodu i bedzie kabel wystawal straszna lipa ale mi wystarczy 2 :p NIE BEDZIE CHYBA SMUŻEN JAK SIE PODEPNIE PS3 w D3000?? :p:)
 
Ostatnia edycja:

slwi

New member
No to teraz już sam niewiem jakiego LCD kupić co chwile coś nowego wychodzi.A tu takie cudo wyszło 32D3000 :rolleyes:

  • Technologia Motionflow +100Hz – płynna reprodukcja ruchu
  • System 24p True Cinema – wierna reprodukcja obrazu kinowego
  • Ustawienia obrazu Theatre Mode optymalizowane przez Sony Pictures Entertainment
  • Funkcja Bravia Theatre Sync – łatwe sterowanie sprzętem audiowizualnym
  • Technologia S-Force – efekt przestrzenny
  • 10-bitowy panel zapewniający płynniejszą reprodukcję odcieni kolorów
  • Wygoda podłączania zapewniana przez 3 gniazda HDMI – 2 z tyłu i 1 z boku
  • Technologia optymalizacji obrazu Bravia Engine
  • Obsługa technologii HD (HD ready)
  • Nowy pilot
  • Wewnętrzny tuner cyfrowej telewizji naziemnej (odbierający również stacje analogowe) :rolleyes:
 

martines77

New member
Witam,

Telewizorek miałem okazję przetestować i działa znakomicie, widać różnicę w kolorach ( wierności barw jak i gradacji).
Szczególnie widać na jasnych i ciemnych fragmentach obrazu.
Telewizor ma lepszą czerń i lepiej widać w zaciemnieniu.
Jeśli ktoś ma jakieś pytania służę pomocą.
:cool:
Testowałem w porównaniu z KDL-32v2500
 

kuba380

New member
moze wie ktos jak sie kupuje sprzet za granicy to gwarancja jest na calom europe czy tylko na dany kraj????????????????????????chodzi o gwarancje sony!! to troche z lipnym tv porownales tego 3000d jak juz miales go porownywac to mogles z rd2e!lub lx70p :) pozdrowienia
 

martines77

New member
Z n-ką i konsolą PS3 działa bardzo dobrze , przy grach 1080p na pewno będzie lepiej.
Dźwięk jest na poziomie poprzedniego modelu mam na myśli V.(zadowalający)
W przyszłym tygodniu będę miał do porównania LX700.
Nie mam możliwości sprawdzenia na kablówce ale to sprawa bardzo indywidualną są lepsze i gorsze kablówki .

A i jeszcze jedno, znakomicie działa z PC , na złączu HDMI działa jako monitor lub telewizor.
 

jtd

New member
Bez reklam
martines77 napisał:
Telewizorek miałem okazję przetestować i działa znakomicie, widać różnicę w kolorach ( wierności barw jak i gradacji).
Szczególnie widać na jasnych i ciemnych fragmentach obrazu.
Telewizor ma lepszą czerń i lepiej widać w zaciemnieniu.
Jeśli ktoś ma jakieś pytania służę pomocą.
:cool:
Testowałem w porównaniu z KDL-32v2500
A czy mozesz zrobic jakies zdjecia z porownania tych oby tv ?
Najlepiej porownaj czern w ciemnosci!
 
C

cavarr

Guest
daj jakieś foty :) i opisz koniecznie wrażenia z TVSD

ps
gdzie go kupiłeś i za ile ??
 

darcun

New member
Bez reklam
ortax360 napisał:
witam

od wczoraj (godz 20) mam SONEGO 32D3000.

Za godzinke napisze 1 wrazenia .

Pozdrawiam
Witam! A tak wiele obiecywałeś sobie , marząc o LX700.Z marzeń nici, ale rzeczywistość może okazać się jeszcze lepsza.Odezwij się.Pozdrawiam!
 

humax5400z

New member
Napiszcie wrażenia, jaki jest obraz z Cyfry+ ;) ze standardowego tunerka, lub z naziemnych kanałów, czy jest kompletna tragedia, czy nie jest aż tak źle. Opiszcie coś więcej, bo także na dniach chcę go kupić.
 
Do góry