Sony KDF-A11E - wszystko o serii (KDF-E50A11E KDF-E42A11E)

ziomek

New member
Jak w KDF 50e2010 wejsc do menu serwisowego?
Gdzie w tym tv jest licznik godzin od lampy?

A co do pytania depesza. Jak sie wlaczy telewizor, to proponuje nacisnac OK i strzalke w prawo i tam wybrac hdmi. Ja tam robie i jest duzo szybciej.
 

mok

New member
Ziomek.wciskasz kolejno dosc szybko

( i+ )
5
Głosnośc +
Analog

Jak sie wyswietla na gorze szereg liter ( nazywaja to jakos ja nie pamietam) nacisnij MENU i juz
 

czaki

New member
czesc MOK przepipisz mi ustawienia lcd driver dokladnie same wartosci w kolejnosci to soebi dojde
generalnie po spedzeniu 3 godzin zrobilem :) ale chce sie upewnic,
 

mok

New member
Więc klepię te wartosci
200
32
190
32
8
10
39
5
Wszystkie wartosci w trzech kolumnach sa takie same oprocz ostatniej pozycji w trzeciej kolumnie jest 3 zamiast 5
 

czaki

New member
zgadza sie :) wszytsko gra dzieki wielkie parametr w ktorym wartosc jest 39 odpowieda za drganie bialego pixela w pionie, u mnie sie to objawialo pojaiweniem sie przy ruchomych obrazach np twarz efektem widocznych poziomych lini parametr 39 w 2 czesci zmeinielm na 37 i wszytko pieknie teraz gra
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
poczekaj na nową generację tylnej projekcji Sony i JVC , szczęka Ci opadnie ze zdziwienia znakomitej jakosci.
 

Ru$lan

New member
Seria E3000 to po prostu 3LCD tyle, że w wydaniu 1080p ( a te jako następca serii KDF E2000 będą pewnie kosztować tyle ile obecne modele czyli +/- 5 tys. zł za 50" ) więc kiki pewnie ma na myśli nowe soniacze w technologii SXRD
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
obserwuję ceny na wszystkich rynkach świata.
Cena będzie odzwierciedleniem wielkości i jakości telewizora.
Będzie suuuuuper jakość - wiem bo widziałem.
 

MarCus0

New member
kiki napisał:
obserwuję ceny na wszystkich rynkach świata.
Cena będzie odzwierciedleniem wielkości i jakości telewizora.
Będzie suuuuuper jakość - wiem bo widziałem.

Kiki. Jeśli możesz to nie bądz tak bardzo tajemniczy:blagam:
Już zaczełem podchodzić WAŻ-a na KDS-a ale gdyby były nowe w rozsądnym czasie (3-4 miesiące) i rozmiarze 46-50" (max na moje warunki) to poczekam.

Jak możesz uchyl rąbka tajemnicy ;) .

Pozdrawiam
 

muskiel

New member
Witam,

Ja tez mam zamiar zostac KDF'owcem (niezle sie napalilem na ten TV, a moj Panasonic 32" juz zdecydowanie za maly).
Polecialem nawet wczoraj do sklepu zobaczyc jak to wyglada na zywca.
Musze powiedziec ze jest zaj....ty. (glownie rozmiar), jestem zaskoczony ze w jasnym pomieszczeniu (swietlowki) jest wyrazny obraz.Nie wiem jak bedzie w domu bo mam okna od poludnia(slonce).

Moje pytanko co wybrac:
1. Zamowic na necie (4150PLN)+przesylka ok. 60PLN=4210PLN;
2. Kupic i siebie w sklepie (MediaExpert) + 1 rok gwarancji na lampe za 4500 +transport gratis + wniesienie;
Pytalem w sklepie i gosc powiedzial ze jak sie zdecyduje to bedzie nowy z pudla, a nie z wystawy (co do tego to nie wiem czy gosc nie bajeruje)
Tak na marginesie to opuscili z 5 499 na 4500 :)))
pozdrawiam
 

amd23

New member
Myślę , że lepiej kupić w sklepie . Gdyby z nim się coś działo złego masz gdzie reklamować ! Pamiętaj sklep to nie internet ! Przed zakupem sprawdż czy sprzedawca nie wciska Ci KDF-a , który u niego w sklepie chodził od rana do wieczora ! Możesz to sam sprawdzić w następujący sposób : KDF musi być w standby i na pilocie wtedy wciskasz cztery przyciski : info , 5 ,voll+, analog . Gdy pojawi się obraz wciśnij na pilocie MENU . Wówczas na ekranie będziesz mógł zabaczyć jaki masz TV , kiedy został zrobiony oraz jak długo pracowała lampa . Czas pracy lampy pokazywany jest z dokładnością co do minuty np. 324:42 Sam mam KDF-a 50"E2010 , który przepracował u mnie 920 godzin i na razie żadnych problemów. Polecam Ci go nie będziesz żałował jest super i pod względem ceny i jakości . A sąsiadom i znajomym szczęka opadnie - zobaczysz sam już to przerabiałem !!! Pozdrawiam
 

muskiel

New member
Witam,
Dzieki za odp.

Tak zrobie-sklep!
Zawsze chcialem miec taki telewizor. W sklepie robi wrazenie (a tam jest duzo przestrzeni) to co dopiero powiedziec jak bedzie w domku....

Odnosnie WAF (Wife Acceptance Factor) to rzecz jest dziwna: moja Wife juz nie moze sie doczekac (chyba bardziej niz ja), a jak Jej powiedzialem ile taki TV kosztuje, powiedziala tylko "Hmm..":D

Lece go kupic pod koniec tygodnia to napisze swoje wrazenia.

PS Moze ktos wkleic screena z tym menu serwisowym gdzie jest czas pracy lampy? z gory dzieki

pzdr
muskiel
 

arsenal

Moderator
VIP
Panie i Panowie. Sprawa jest taka. Po skalibrowaniu mojego KDF'a płytą DVD produkcji słynnego Joe Kane'a pt.: DVE( Digital Video Essencials) Soniaczek jeszcze się poprawił z jakością. Na pierwszy ogień poszła redukcja ostrości do minimum bo jak płyta wykazała nic ta opcja w telewizorze nie daje prócz dokładania szumów i zakłóceń. Według mnie warto mieć tą płytkę pod ręką. Nie dość, ze skalibrujecie telewizor, zestaw audio, pokój(!), to znając język angielski przyswoicie dużo wiedzy w tematyce AV. Polecam spróbować z tą płytką.
 
Do góry