SONY CX690 vs PANASONIC SD909

Seba_Fan

New member
Bez reklam
dlatego nie warto czytać jak się coś kupiło, zwsze tak jest, ciesz się sprzętem, ewentualnie coś tam wrzuć jakieś fajne nagranie.
 

slimak

New member
Bez reklam
Zaraz dojdę do wniosku, że złą kamerę kupiłem... :( Widzę, że coraz więcej krytycznych uwag zaczyna się pojawiać nt. CX700.

Kamery za około 4000zł firm: Canon, JVC, Sony, Panasonic są porównywalne, a to która kamera jest najlepsza zależy od testującego i jego preferencji.
 

ArtiW

New member
Ufff... :)
Wiecie, z preferencjami to jest tak, że żeby o nich dyskutować, świadomie kamerę wybierać, to trzeba je znać.
To moja 3 czy 4 kamera, ale pierwsza HD. Jak się domyślacie, przeskok z kaset DV na kamerę HD jest kolosalny. To kompletnie inne światy. Trudno więc znać wiele więcej niż dane techniczne, opinie z forów, kilka sampli czy krótkie pomacanie w sklepie. To główne czynniki wyboru.
Niestety, żeby znać subtelne różnice między porównywalnymi kamerami trzeba więcej (niemal na co dzień) oglądać sample czy aktywnie obserwować rynek.

Naprawdę dziękuję wam wszystkim za opinie i mam nadzieję, ze nowy zakup będzie cieszył mnie przez kilka lat.
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
Kamery za około 4000zł firm: Canon, JVC, Sony, Panasonic są porównywalne, a to która kamera jest najlepsza zależy od testującego i jego preferencji.


Dokładnie!
dlatego jak pisałem wsześniej, należy samemu porównać, każdy na coś innego patrzy.
Dlatego wczoraj o 2 w nocy, oglądałem swoje nagrania, są cudne.

Chyba jeszcze raz zrobię test moich obiektywów szeroki kąt.

Żeby wybrać trzeba posiadać dwa modele na jakiś czas, a raczej takiej możliwośći nie ma, choć ja miałem i dokonałem wyboru, kupiłem dwie :)
 
Do góry