Sony Bdp-s500

mobor

Banned
GUCIO, chłopie- jesteś niereformowalny

Strona którą podałem to link do informacji o chipie który siedzi w SONIAKU !!
Komu wierzysz /mnie mozesz olać/ - producentowi chipu który jest w odtwarzaczu czy stronie która dane bierze od producentów odtwarzaczy ?

Podałem źrodło /i to najbardziej wiarygodne z możliwych!/na którym się opieram. Poza łopatologicznym tłuamczeniem nie mam żadnych innych argumentów. Jak to mówią- głową muru nie przebijesz


Ciekawe czy jesli zobaczysz kamerę SONY z matrycą 1.4 MPIX i obok będzie napis FULL HD to też uwierzysz ... ?
A tak właśnie robi SONY !!
Dla przypomnienia- Full HD to minimum 2.1 Mpix
 
Ostatnia edycja:

DZ_R

New member
Dzisiaj - to po prawdzie nie wiem...
Ja kilka tygodni temu kupowałem go po 800zł, nie wiem czy w MM ta promocja jeszcze trwa - na stronie internetowej czy w gazetce MM jakoś nic więcej nie ma.
W sklepach internetowych można go już chyba kupić taniej.
 

Gucio50

New member
Bez reklam
DZ_R napisał:
W MM w Białymstoku został chyba ostatni na wystawie - podłączony do TV - cena ta sama - 799zł.

Odtwarzacz z wystawy jest jak żona z wystawy na SanktPauli
Warto dodać 30z za "nówkę"

Ale można trafić na złote serduszko ... ...:)


Bez żartw , co nowe to nowe
 

Gucio50

New member
Bez reklam
wujo1 napisał:
im więcej sprzętu tym większy kłopot w wyborze

Powoli robi sie tak jak już od 2-3 lat jest w sprzęcie DVD.
Są musteki za 90zł i denony za 3500. Dla przeciętnego domowego słuchania/ogladania w zasadzie nie ma różnicy.

Teraz w ciągu roku-2 sprzęt Blu-Ray potanieje znacznie, wyrównaja się możliwości/osiągi odtwarzaczy. Pojawią się rekordery.
Cena poniżej 500zł nie będzie szokiem ale raczej normą w standardowych nie luksusowych modelach.


Czego sobie i Tobie życzę :krol:
 

wujo1

New member
Właśnie się stałem posiadaczem sony 350 :eek: miałem 300 ale jakoś tak wyszło (wszystko przez sklep :confused:) ale i tak się ciesze lepszy taki bd lub bez
 

mzr84

New member
Witam wszystkich forumowiczow... Przegladam bacznie to forum w poszukiwaniu odpowiedzi na kilka pytan dotyczacyh odtwarzaczy blu-ray... Czesc juz uzyskalem... Szczegolowo opisujecie modele sony w tym watku ale jak juz przychodzi co do czego to do konca nie wiadomo, w ktory odtwarzacz najlepiej zainwestowac. Czy bedzie to BDP-S300 w najkorzystniejszej ofercie cenowej czy BDP-S500? Czy tez moze ktorys z nowych modeli BDP-S350 lub BDP-S550? Ktory model wydaje sie byc najkorzystniejsza oferta patrzac na cene i mozliwosci odtwarzacza???
 

nemo791

New member
To prawda że tych modeli Sony robi się coraz więcej, wedlug mnie i moich informacji modele BDP-S350 i BDP-S550 to najnowsze modele wypośażone w różne formaty dekodowania dźwięku. To co njaważniejsze to wersja HDMI, na dzień dzisiejszy najlepiej gdyby to była wersja 1.3a lub 1.3b co gwarantuje odpowiednią możliwość przesyłania syganłu z płyty Bluray. Starsze modele tego nie mają i tu może zacząć się problem z rozkodawaniem sygnału w formacie TDS HD Master Audio 7.1. Sam od kilku dni posiadam model BDP-S550 właśnie z tego powodu. Mój poprzedni odtwarzacz firmy Panasonic miał z tym problem.
 

mobor

Banned
nemo791

stare odtwarzacze radziły sobie z rozkodowywaniemd zwieku i przesylaniem go przez hdmi lepiej niz ci sie zdaje. Taki golas "300" potrafi rozkodowac wszystko z wyjatkiem HD Mastera z ktorego wyciaga "tylko" core /co i tak uwazam dla 99% uzytkownikow jest wystarczajace tylko sami o tym nie wiedzą/ Tak rozkodowany sygnał leci jako nieskompresowany, wielokanałowy PCM via hdmi 1.1
Nowe modele mają tandetną budowę ale potrafią za to wysłać niezdekodowane audio do amplitunerow wypsoarzonych w nowe dekodery
Profile 2.0 - bajer którego rzadko kto bedzie uzywał. To tylko mozliwosc systemu. W DVD tez obiecywano ujecia z wielu kamer, alternatywne zakonczenia itd...
 

mzr84

New member
nie widac konkretnych odpowiedzi... no i co ma zrobic pospolity zjadacz chleba? kupic tego blu-raya i szukac filmow na allegro w okolicah 100zł? ktorych i tak jest jeszcze nie wiele? czy kupic dedykowane dvd do swojego amplitunera z upscalerem do 1080p i cieszyc sie milionem tytulow na dvd oraz czekac az do wypozyczalni wejda filmy wysokiej rozdzielczosci... i do tego czasu odtwarzaczy przybedzie ktore i beda tansze i bardziej zaawansowane technicznie od tych dostepnych na dzien dzisiejszy........ czy SONY BDP-S500 lub BDP-S550 bedzie dobrym rozwiazaniem z perspektywy czasu?? czy do swojego ampli HK AVR 147 lepiej kupic HK DVD 37 ??
 
Do góry