Sony Bdp-s500

louis66

New member
witam....czy moze mi ktos powiedziec jak odczytac z BDP S500 wersje firmawru ktory jest wgrany do odtwarzacza... i drugi problem ...jak wgrac do odtwarzacza blu -ray nowy soft sciagniety z sieci....mam go wypalony na CD i nie wiem jak sie do tego zabrac
 

louis66

New member
ponawiam pytanko....czy moze mi ktos powiedziec jak odczytac z BDP S500 wersje firmawru ktory jest wgrany do odtwarzacza... i drugi problem ...jak wgrac do odtwarzacza blu -ray nowy soft sciagniety z sieci....mam go wypalony na CD i nie wiem jak sie do tego zabrac...nie wierze ze nikt nie wie jak to wgrac :)
 

Racer

New member
Aby sprawdzić wersję softu wchodzisz w setup -> Video Setup -> TV Type -> i naciskasz niebieski guzik na pilocie. Wtedy tam gdzie masz wypisane typ TV wyświetla się wersja softu.

Aby uaktualnić odtwarzacz musisz ściągnąć firmware ze strony Sony, rozpakować plik powinien być .ISO. Następnie nagrywasz go na płytę, ale przez funkcję nagraj ISO np Nero to wybierasz Nagrywarka -> Nagraj obraz ISO. Koniecznie zamknij płytę!
Później tylko odpalasz Blu-Raya i wkładasz płytkę a upgrade leci sam. Później napisze Ci, że cośtam OK na panelu, wyjmujesz płytke włączasz odtwarzacz i cieszysz cię nowym softem ;)
 

cegluka

New member
Witam, uwaga pytanie lamerskie: mam ochote kupic Sony BDP-S550. Może kupie to, może 300 cośtam, ale pytanie lamerskie jest następujące: czy potrzebuje do tego amplitunera czy sam z siebie bedzie działał?;-) Jak to jest? DDo czego ten amplituner?
pozdro i sorry za niewiedzę.
 

mobor

Banned
550 to wyrzucanie pieniedzy w błoto- odżałuj te 3zł na sms i sciagnij se test porównawczy z av.com.pl
Akurat z tym testem sie w pełni zgadzam
 

cegluka

New member
mobor napisał:
550 to wyrzucanie pieniedzy w błoto- odżałuj te 3zł na sms i sciagnij se test porównawczy z av.com.pl
Akurat z tym testem sie w pełni zgadzam

No to powiedzmy, że jednak kupię 300, czy amplituner jest do niego potrzebny? Bo ja bardzo nowicjusz w temacie BluRay.
 

mobor

Banned
s300 czy s500 zagra o NIEBO lepiej od S550
a jak trzeba kupic nowe ampli - wtedy lepiej wziasc 350 /bardziej sie oplaca od 550/
 

cegluka

New member
mobor napisał:
s300 czy s500 zagra o NIEBO lepiej od S550
a jak trzeba kupic nowe ampli - wtedy lepiej wziasc 350 /bardziej sie oplaca od 550/
No dobrze;-) Wszystk ook. Już sie zdecydowałem na 300 lub 350, tylko czy aby sobie piodłączyc do tego 5.1 (kupowane oddzielnie) potrzebuje ampli czy poprostu ładuje w wejscia na tylnej sciance odtwarzacza? I pytanie kolejne lamerskie: czy jak kupie głośniki to one będą miały takie końcówki czinczowe, jakie potrzeba, czy jak to jest? Bo ja człwoiek starej daty jestem i moje kino domowe pamięta początki branży;-)
 
Do góry