Snazzio 1350 już tu jest

janunio

New member
Bez reklam
No jest a rano albo wczoraj nie było albo wszedłem na beta drivers a tam do tej pory jest v 2.2.
To wielkie wydarzenie.
Napisz jak łączysz, bo to może być przyczyna.
 

dvd-r

New member
no łącze przez Ethernet, i to bezpośrednio bez pośrednictwa routera. Karta sieciowa zintegrowana bo na normalnej na PCI troche cięło

Pisałem o wszystkim w tym wątku:

http://www.hdtv.com.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=1766

Pozdrawiam

p.s. na Pinnaclu piszą, że to kwestia MS że co chwila pobiera coś i to dlatego, ale na razie tylko Amazon ma takie problemy.
Wszystko inne chodzi super.

Brakuje mi wyjścia WMA Pro po optycznym bo planowałem kupno amplitunera z dekoderem WMA Pro

Artur
 

janunio

New member
Bez reklam
Jakie tunery obsługują WMA Pro.
Jak pisałem Snazio gra ten format.
Też zastanawiam się nad takim tunerem.
Może Creative robi jakić external ?
 

dvd-r

New member
Chciałem tylko napisać, że Coral Reef Adventure 720p - obejrzałem całe na Pinnacle Show Center 200 -bez problemów.

Na początku pisze Aquiring licence... (pobieranie licencji) potem chwilke sie czeka i film zaczyna iść.

To samo na Amazon - ale niestety wersja 1080p tnie sie bardzo - raczej z podowu DRM właśnie.

Poza tym mam pytania do Snaziowców i Buffalobilów jak chodza wam demka: Sony, Pioneer. Są nagrane w MPG 2 HD ponad 20 Mbps - u mnie się to tnie. Ale też w instrukcji podają, że max dla ethernetu to 16 Mbps.

Pozdrawiam

Artur
 

pmcomp

New member
Chodzą bez problemu, nawet te 20 Mbipsów.

Co do odtwarzania WMV HD z DRM wiadomo dlaczego robi to Piancle: ponieważ jest oficjalnie autoryzowane przez Microsoft do wspólpracy z Windows Media Connect.

A Snazio i Buffalo nie: beeeeeeeeeeee :x .

Może będą w przyszłości.

Pozdrawiam
 

pmcomp

New member
3 PRAWDY nt. HDTV: proszę się nauczyć na pamięć !

Ten z pekinu: NIE.

Dlatego razem z januniem uknulismy teorię spiskową, że "bitrejty" bitrejtami ale jest jeszcze jakaś inna tajemnica kodowania, która może powodować rózne niespodzianki np. cięcie obrazu.

Pozdrawiam
 

Grzegorz

New member
LCD TV Toshiba 37WL56P

Witam,

od soboty jestem posiadaczem Snazzio 1350, celowo nie piszę szczęśliwym posiadaczem bo dziś mój zachwyt został brutalnie ostudzony.
Ale po kolei: jeżeli podejdziemy do Snazzio jak do odtwarzacza DVD HD to jest ok, ciągnąłem uparcie demówki HDTV i WMVDH i na moim Samsungu LCD 40M61B pomimo że nie ma pełnej matrycy obraz wydaje się być dobry, co ja mówię dobry - fantastyczny! Odtwarzanie odbywa się bez skoków, zatrzymań i szarpnięć, oko się raduje.
Ale dziś zapragnąłem nakarmic duszę i chciałem posłuchać swojej ulubionej muzyki i ... i szlak mnie jasny trafił. To "cudo" o ile radzi sobie z HD, WMV, DivX to nie radzi sobie z AudioCD. Każdy utwór z płyt które sprawdziłem był urwany na końcu o jakieś 2 -6 (sic!) sek a początek nowego pojawaił sie nagle, bez standardowej przerwy.
Do tej pory miałem Panasonica 45 i żałuję że go już nie mam, brakowało mu tylko obsługi HD, a moze aż tylko.
Jeżeli nie da się tego poprawić softem, to w momencie gdy pokaże się na rynku hi-endowy odtwarzacz HD to sprzedam nazistę najszybciej jak to będzie możliwe, i uczynie to bez żalu.
Video - 6
AudioCD - 1
 

dvd-r

New member
Re: Pioneer 506 xde optymalne ustawienia

dlatego jestem zdania, że najlepsze na razie połączenie to odtwarzacz HD bez szuflady ( bo po co) + dobre DVD z upscallingiem i wyjściem HDMI. Ja poszedłem w Panasonica S-97 i jest super (szkoda, że nie odtwarza SACD). Są jeszcze Denony, drogie Pioneery itp. Można więc mieć dobry dźwięk, dobry obraz ze starych DVD. A obsługę HD zostawić innej skrzyneczce

Artur
 

janunio

New member
Bez reklam
Duże TAK dla DVD-r.
U mnie:
SAMSUNG HD945 ma zadania:
SACD, DVD Audio, CD i DVD i robi to wszystko znakomiecie.
Zaś HD SnaZio*.
Inna sprawa, że Nazista musi grać CD bez problemów.
Poprostu go wymień bo jest uszkodzony.
Nowy FW ma być pod koniec stycznia ale to nie jest kwestia FW.
 

Grzegorz

New member
Janunio - jak u Ciebie wygląda sprawa odtwarzania audioCD? Wszystko ok, gra do końca każdy utwór?
Jeżeli tak to faktycznie mam wadliwy model, gdyby nie ten feler to sprzęcik jest spoko.
 

janunio

New member
Bez reklam
Uwaga SnaZiści:

In a home theater environment, you may want the unit to play DVDs from all regions. This is done through the remote by pressing SLOW/FWD 4646 and 0 without a DVD inserted.
You may also want all DVDs to be shown in all resolutions by pressing SLOW/FWD 1212 then 1.

Działa !!!
 

Fatman_1

New member
Bez reklam
W styczniowym numerze Audio-Video będzie redakcyjny test Snazio 1350. Ciekaw jestem tej opinii, która pójdzie do ludu.
Czy "poznamy golasa" ? ;-)
 

pmcomp

New member
HDTV - ignorancja w Chipie 1/2006

Trypilisku, próbowałeś sam jak to chodzi czy tylko wynalazłeś ten link?

Pytam bo wspomagany jest także Buffalo.

Pozdrawiam
 

janunio

New member
Bez reklam
pmcomp;
nie bądź wiśnia.
Zamknij oczy i zainstaluj. Bądź raz ryzykantem.

Ale zaraz później nam opisz co sie stało.

Podobno będzie SUPER !!!!!
Trzymam kciuki.
 

Trypilis

New member
mam znajomego z Bielska (fan Startrek'a) ktory ma podlaczonego do kompa w jednym pokoju KISS'a DP 1500 i Nazistę ;-). Ta aplikacja obsluguje obydwa urzadzenia i wg niego sa napisy.

PS. Dobrze miec cos uniwersalnego - do odtwarzaczy tak roznych ktore korzystaja z roznych systemow operacyjnych.

PS2. Wg Filipe z www.ezlinkng.com pod koniec roku bedzie nowy soft.. z suportem do Zensonica oraz z dodanym suportem do nowych kodekow.

PS3. Majac ezlinka - Bufallo czy tez nazista - jest wstanie czytac kodeki ktore nie sa suportowane sprzetowo przez chipset.
 
Do góry