Skóra, fura i komóra :) Czyli luzne rozmowy o motoryzacji.

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tak jak piszesz, już w tamtym roku pisali o tym modelu... ale szczerze to ja jeden czy drugi to chętnie bym przytulił o ile byłoby mnie stać na zakup i utrzymanie takiego "czołgu"..:)
 

Scrollek

New member
A propo utrzymania "czołgu" miałem w tym roku do kupienia od znajomego X5 xDrive40d na wypasie 2011 przebieg 190kkm, krajowa pierwszy właściciel, serwis ASO itp.
Cena używanego ok 90.000 zł netto fajnie ale pakiet startowy tj, opony lato i zima, tarcze, klocki, rozrząd, paski, płyny oleje wyszło prawie 30.000 zł. Mówimy tylko o podstawowych rzeczach, a gdzie ewentualnie "większe" naprawy. I to samochód regularnie serwisowany w ASO.
Zakup drogiego używanego to nie wszystko trzeba mieć tez kasę na utrzymanie.
Za te same pieniądze kupiłem inny nowy:)
 
Ostatnia edycja:

werf

Active member
Bez reklam
A propo utrzymania "czołgu" miałem w tym roku do kupienia od znajomego X5 xDrive40d na wypasie 2011 przebieg 190kkm, krajowa pierwszy właściciel, serwis ASO itp.
Cena używanego ok 90.000 zł netto fajnie ale pakiet startowy tj, opony lato i zima, tarcze, klocki, rozrząd, paski, płyny oleje wyszło prawie 30.000 zł. Mówimy tylko o podstawowych rzeczach, a gdzie ewentualnie "większe" naprawy. I to samochód regularnie serwisowany w ASO.
Zakup drogiego używanego to nie wszystko trzeba mieć tez kasę na utrzymanie.
Za te same pieniądze kupiłem inny nowy:)

Rozrząd N57 ? przypadkiem akcja tego nie obejmuje ?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Z nowych suvów w granicach 90k to chyba tylko Dubster się mieści?
Co kupiłeś zamiast tej X5-tki?

Jak netto to rozumiem że Kolega na firmę kupił to coś słabiej wyposażonego jeszcze by wybrał jeśli chodzi o suva...


Ta wycena rzędu 30k to ASO ma się rozumieć?
Pytanie retoryczne ; )


Armanig nawet jakby kupił w sklepie dokładnie te same części to uwierz na słowo też będzie to kosztować odpowiednio w przypadku takiej firmy i tego modelu :)
Taki samochód kosztuje... jego utrzymanie...
A zawsze pisałem jak pamiętasz że kupić samochód to jedna sprawa a utrzymać go to druga i równie kosztowna w niektórych przypadkach jak sam zakup..
 

Scrollek

New member
Generalnie szukałem samochodu w kwocie 100tys i tak przy okazji znajomy zaproponował. Poźniej jego wspolnik BMW 5 GT 3.5d jeszcze wieksze koszta.
Spasowalem. Co do suvów to nie są w moim zainteresowaniu, żona je uwielbia. Skupiłem się na aucie dla siebie+rodzina i po przetestowaniu kilkunastu modeli kupiłem SEATA LEONA ST CUPRA.
Jeżdżę miesiac i jestem mega zadowolony.
 

Baltazar Gąbka

New member
Bez reklam
Ja bym takim 4x4 pośmigał i pewnie bym nie chciał przednio i tylno...

audi-rs6-avant-4-big.jpg
 

Henry

Active member
Bez reklam
Każdy pewnie doradzi swoje sprawdzone typy.
Ja od siebie mogę polecić Nokiany, jeżdżę na oponach tej marki już z 10 lat i każde następne będą Nokian ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tak jak pisze Henry w Kudze miałem Michelin, a w gwieździe mam Bridgestone... jedne i drugie uważam że są fajne - niestety ceny już mniej ale za bezpieczeństwo warto zapłacić..
 

werf

Active member
Bez reklam
Ja trzymam się Bridgestonów i Dunlopa z opinii wiem że Conti i Yokohama trzyma poziom
Natomiast sporo wpadek ma GoodYear
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kobieta miała szczęście, a tak przy okazji, ciekawy odruch - wózek zostawiła, a sama uciekła....

Zdecydowanie powinieneś tworzyć tytuły do Super Expresu :D

Przypomnę kilka innych do kompletu:
"Pobił matkę kiełbasą krakowską"
"Trąba porwała krowę Olgę"
"Żona tłucze mnie trzepaczką"
"Dzięki żabom przestałem pić" itp.itd. ;)
 
Do góry