Skóra, fura i komóra :) Czyli luzne rozmowy o motoryzacji.

enforces

New member
Czy ktoś z tutaj zebranych używa rejestratora jazdy marki Xblitz. Widzę że na allegro sporo się tego zaczęło sprzedawać, a tak się składa że po ostatnich doświadczeniach z innymi użyszkodnikami drogi chciałbym coś takiego sobie zakupić. Budżet to jakieś 200-300zł, więc xblitz mieści się w tym budżecie.

Interesuje mnie rejestrator na przyssawkę, nie ten w lusterku wstecznym.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Warto dodać dlaczego zniszczył tą S63:

"Pewien 33-letni Chińczyk, właściciel Mercedesa-AMG S63, miał problemy z odpaleniem silnika. Trzykrotnie, w różnych okolicznościach, silnik odmawiał posłuszeństwa. Lokalny dealer Mercedesa obiecał, że gdy stanie się to czwarty raz, otrzyma on nowy samochód.

Gdy właściciel odwiedził ponownie salon Mercedesa aby opowiedzieć o kolejnych problemach, pracownicy powiedzieli mu, że musi poczekać aż prezes salonu wróci z podróży służbowej. Co zrobił rozwścieczony Chińczyk możecie zobaczyć na poniższym filmie"


Swoją drogą, polecam zajrzeć na Chińskie fora do działu galerii.
Delikatnie mówiąc, sporo z nich żyje ponad stan ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dokładnie, ale widzę, że też Ci przypadł ten fragment z reklamy? Boski ;)
Rozumiemy bez słów.
 
Ostatnia edycja:

collider

New member
Bez reklam
Warto dodać dlaczego zniszczył tą S63:

"Pewien 33-letni Chińczyk, właściciel Mercedesa-AMG S63, miał problemy z odpaleniem silnika. Trzykrotnie, w różnych okolicznościach, silnik odmawiał posłuszeństwa. Lokalny dealer Mercedesa obiecał, że gdy stanie się to czwarty raz, otrzyma on nowy samochód.

Gdy właściciel odwiedził ponownie salon Mercedesa aby opowiedzieć o kolejnych problemach, pracownicy powiedzieli mu, że musi poczekać aż prezes salonu wróci z podróży służbowej. Co zrobił rozwścieczony Chińczyk możecie zobaczyć na poniższym filmie"


Swoją drogą, polecam zajrzeć na Chińskie fora do działu galerii.
Delikatnie mówiąc, sporo z nich żyje ponad stan ;)

Na taka ilosc ludzi to niech nawet 5% populacji bedzie dzianej to robi sie sie niezla grupa.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Warto dodać dlaczego zniszczył tą S63:

"Pewien 33-letni Chińczyk, właściciel Mercedesa-AMG S63, miał problemy z odpaleniem silnika. Trzykrotnie, w różnych okolicznościach, silnik odmawiał posłuszeństwa. Lokalny dealer Mercedesa obiecał, że gdy stanie się to czwarty raz, otrzyma on nowy samochód.

Gdy właściciel odwiedził ponownie salon Mercedesa aby opowiedzieć o kolejnych problemach, pracownicy powiedzieli mu, że musi poczekać aż prezes salonu wróci z podróży służbowej. Co zrobił rozwścieczony Chińczyk możecie zobaczyć na poniższym filmie"

Swoją drogą, polecam zajrzeć na Chińskie fora do działu galerii.
Delikatnie mówiąc, sporo z nich żyje ponad stan ;)

W canal plus to pokazywali - dobry gość ale ja się kasy ma tyle że nie wie co się ma z nią zrobić to można rozwalić brykę za ponad 700 tys zł.. aczkolwiek po części gościa rozumiem.. :)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Dokładnie, ale widzę, że też Ci przypadł ten fragment z reklamy? Boski ;)
Rozumiemy bez słów.
Tak, bo co tu dużo gadać? :)
Od czasu zabawy w Poznaniu trochę zachorowałem. Na pewno znów się przejadę. Moje dziecko też chyba łapie bakcyla - w końcu prawdziwy facet. Jutro idziemy na pierwszą lekcję na kosiarkach 13-sto konnych czyli gocartach ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To niemieckie TDI mają niezły problem - oszustwo nigdy nie popłaca - mój brat z "pasacikiem" w przyszłym tygodniu zamierza odwiedzić serwis - zobaczymy co powiedzą... :) a teraz pozostaje im płacić i płakać ... kanciarzy trzeba tępić...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nie wiem na razie ja nic nie wiem żeby Mercedes oszukał w tym temacie.. a Ci oszukali i teraz za to płacą i płaczą .... jak Mercedes czy inne firmy też coś takiego zrobią i ktoś to wykryje to również muszą ponieść karę i nie ma znaczenia że akurat ja mam samochód tej marki.. dzisiaj mam mercedesa a za 3 lata mogę mieć np Volvo ja generalnie nie lubię oszustów i bez względu na markę czy rodzaj "asortymentu" że tak powiem.
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Pseudoekolodzy wprowadzaja pseudonormy, a najmniej ekologiczne są te wszystkie hybrydy i inne badziewia ;)
Dla zmainy i rozluźnienia taki oto "samochodzik, z pewnością ekologiczny :)
[youtube]HIN7iom5XUo[/youtube]
 

werf

Active member
Bez reklam
Nie wiem na razie ja nic nie wiem żeby Mercedes oszukał w tym temacie.. a Ci oszukali i teraz za to płacą i płaczą .... jak Mercedes czy inne firmy też coś takiego zrobią i ktoś to wykryje to również muszą ponieść karę i nie ma znaczenia że akurat ja mam samochód tej marki.. dzisiaj mam mercedesa a za 3 lata mogę mieć np Volvo ja generalnie nie lubię oszustów i bez względu na markę czy rodzaj "asortymentu" że tak powiem.


Nic się nie mówi bo to wiedza tajemna,będzie się mówiło za 2 lata
 

Caparzo

New member
Bez reklam
2.0 tdi :p no potwór ekoligiczny w kit.... Auta ma brzmieć i jeździć. V8 minimum :p optymalnie V12 a jeszcze lepiej W16 8.0 :D chyba wiadomo co to napędza ;)
W ekologie niech sie inni bawią
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dokładnie, prawdziwy wóz ma ryczeć, śmierdzieć i łykać hektolity, a ci ekoterroryści niech się w pompkę cmokną.
 
Ostatnia edycja:
Do góry