Skóra, fura i komóra :) Czyli luzne rozmowy o motoryzacji.

ket23

New member
Chcialbym chociaz jeden dzien popracowac w drogowce, ale bym strzelał mandaty tym inteligentom na ulicy. Dla Ciebie to pewnie rutyna, ale korci mnie zeby sie przebrac :) za Policjanta i uswiadomiac tych wszystkich mistrzów kierownicy. Nie drazni Cie to co widzisz? Wystarczy przejachac sie po miescie i juz cisnienie rosnie.
Tak swoja drogą, moze powklejamy faktycznie fotki swoich aut, bedziesz wiedzial komu dac tylko pouczenie :)

Wystawianie mandatów kojarzy się ludziom z robieniem komuś na złość i tyle.Teksty jakie czasami padają są niewyobrażalne.Przebieranek nie polecam:).Czy mnie drażni brawura, głupota i brak wyobraźni? nie...przeraża.Konsekwencje ludzkich poczynań na drodze niestety nie rzadko bywają tragiczne i tu żarty się kończą, ludzie giną na ulicach czasami w strasznych okolicznościach najczęściej ze swojej lub co gorsza z czyjejś winy(o pladze nietrzeźwych kierowców nawet nie wspominam).Wyobraź sobie że wykonujesz czynności na miejscu zdarzenia drogowego w wyniku którego poszkodowani ponieśli śmierć, co nie trzeba chyba tłumaczyć do przyjemnych rzeczy nie należy i później zatrzymujesz butnego gówniarza łamiącego przepisy i nie liczącego się z nikim i niczym.Mandat niczego nie zmieni czasem po prostu chcesz dać mu po ojcowsku w pysk bo może to go otrzeźwi. Nie wiem czy rutyna to dobre słowo ale pewnego rodzaju mechanizm obronny na pewno się wykształcił inaczej człowiek by zwariował.Nigdy nie zapomnę czynności przy pierwszym śmiertelnym wypadku.Wierz mi ta praca nie jest ani lekka ani łatwa a i do przyjemnych też często nie należy.Daje cholerną satysfakcję sporą dawkę adrenaliny ale czasami jedyne co pozostaje to szklaneczka czegoś mocniejszego, przytulenie żony i nieprzyjemne obrazy przed oczami.No ale żeby tu za ostro(choć prawdziwie) nie było to zapraszam do łodzi na odsłuch i po mandacik:) Torrentami zajmiemy sie później:lol:
 

RAF1977

Banned
Szczerze.
Szanuję Twoją pracę i raczej nie chciał bym jej wykonywać.
A przejazd przez Łódź w godzinach szczytu, to masakra. Raz przejeżdżałem więcej się nie skuszę.
R.urbanski, jednak wolę czerwony.

Wysłane z mojego GT-I9300
 
Ostatnia edycja:

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Wystawianie mandatów kojarzy się ludziom z robieniem komuś na złość i tyle.Teksty jakie czasami padają są niewyobrażalne.Przebieranek nie polecam:).Czy mnie drażni brawura, głupota i brak wyobraźni? nie...przeraża.Konsekwencje ludzkich poczynań na drodze niestety nie rzadko bywają tragiczne i tu żarty się kończą, ludzie giną na ulicach czasami w strasznych okolicznościach najczęściej ze swojej lub co gorsza z czyjejś winy(o pladze nietrzeźwych kierowców nawet nie wspominam).Wyobraź sobie że wykonujesz czynności na miejscu zdarzenia drogowego w wyniku którego poszkodowani ponieśli śmierć, co nie trzeba chyba tłumaczyć do przyjemnych rzeczy nie należy i później zatrzymujesz butnego gówniarza łamiącego przepisy i nie liczącego się z nikim i niczym.Mandat niczego nie zmieni czasem po prostu chcesz dać mu po ojcowsku w pysk bo może to go otrzeźwi. Nie wiem czy rutyna to dobre słowo ale pewnego rodzaju mechanizm obronny na pewno się wykształcił inaczej człowiek by zwariował.Nigdy nie zapomnę czynności przy pierwszym śmiertelnym wypadku.Wierz mi ta praca nie jest ani lekka ani łatwa a i do przyjemnych też często nie należy.Daje cholerną satysfakcję sporą dawkę adrenaliny ale czasami jedyne co pozostaje to szklaneczka czegoś mocniejszego, przytulenie żony i nieprzyjemne obrazy przed oczami.No ale żeby tu za ostro(choć prawdziwie) nie było to zapraszam do łodzi na odsłuch i po mandacik:) Torrentami zajmiemy sie później:lol:

Wiesz co, mawia się że każda praca jest dobra gdzie Nas nie ma, ale patrząc z drugiej strony masz krócej do emerytury, pensja też jest niezła + dodatki, stabilność zatrudnienia. Mam paru kumpli w moim mieście i na pensje nigdy nie narzekali, a nawet ostatnio mnie jeden zdolował bo powiedział że za rok już może iść na emeryturę. Gość 34 lata, do szkoły razem chodziliśmy, gdzie mi zostało "tylko" 33 lata pracy:cry: Wiem że to nie jest łatwa praca, ale jaka teraz jest? Zobacz że ludzie pracują cięzko fizycznie za najniższą krajową i są jeszcze gnojeni przez przełożonych. Psychicznie to czasami przychodzę pewnie tak samo styrany jak Ty, bo patrzę na te opasłe swinie którym ciągle malo, a ludzi mają za Polskich murzynów. W każdej pracy sa jakieś plusy i minusy. Nie zapraszaj tak otwarcie na odsluchy, bo się wszyscy zwalimy. Sporo tu ludzi z okolic:razz:
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ssaki leśne bardzo przyjemnie urozmaicają krajobraz :)
BTW.
Rozbrajający film, mysle ze nie trzeba komentowac :)

[youtube]jbIelXjZss8[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Ściągaj je szybko, bo już Armanig chciał się przebierać w mundur policyjny. Pewnie liczył na spory upust od dziewczyn:)
Są też takie w stroju policjantki dla niegrzecznych chłopców :D
Armanig ma upust, jako producent ;)
Ssaki leśne bardzo przyjemnie urozmaicają krajobraz :)
BTW.
Rozbrajający film, mysle ze nie trzeba komentowac :)
Mimo, ze pijany idiota na drodze to nic śmiesznego, to uśmiałem się przy tym buraku
Nie ma jak matka Rasija:
[youtube]EZl5rt9OC7c[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

dmk84

New member
Co do czerwonych turbozacisków:razz: to dlatego czerwone bo mam z tym kolorem często doczynienia w pracy i chyba stał się już moim ulubionym:-o:p
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak juz jestesmy przy czerwonym kolorze...
Pepiki to jednak wesoły naród :) W przeciwienstwie do Rosji, bo ta mnie przeraza :)

[youtube]rPLFQX7cx2U[/youtube]
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wystawianie mandatów kojarzy się ludziom z robieniem komuś na złość i tyle.Teksty jakie czasami padają są niewyobrażalne.Przebieranek nie polecam:).Czy mnie drażni brawura, głupota i brak wyobraźni? nie...przeraża.Konsekwencje ludzkich poczynań na drodze niestety nie rzadko bywają tragiczne i tu żarty się kończą, ludzie giną na ulicach czasami w strasznych okolicznościach najczęściej ze swojej lub co gorsza z czyjejś winy(o pladze nietrzeźwych kierowców nawet nie wspominam).Wyobraź sobie że wykonujesz czynności na miejscu zdarzenia drogowego w wyniku którego poszkodowani ponieśli śmierć, co nie trzeba chyba tłumaczyć do przyjemnych rzeczy nie należy i później zatrzymujesz butnego gówniarza łamiącego przepisy i nie liczącego się z nikim i niczym.Mandat niczego nie zmieni czasem po prostu chcesz dać mu po ojcowsku w pysk bo może to go otrzeźwi. Nie wiem czy rutyna to dobre słowo ale pewnego rodzaju mechanizm obronny na pewno się wykształcił inaczej człowiek by zwariował.Nigdy nie zapomnę czynności przy pierwszym śmiertelnym wypadku.Wierz mi ta praca nie jest ani lekka ani łatwa a i do przyjemnych też często nie należy.Daje cholerną satysfakcję sporą dawkę adrenaliny ale czasami jedyne co pozostaje to szklaneczka czegoś mocniejszego, przytulenie żony i nieprzyjemne obrazy przed oczami.No ale żeby tu za ostro(choć prawdziwie) nie było to zapraszam do łodzi na odsłuch i po mandacik:) Torrentami zajmiemy sie później:lol:

Dokladnie tak jak piszesz. Zgadzam sie.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
moja nowa miłość ;P

rolls-royce-pinnacle-travel-phantom-1.jpg


ps każdy kto myśli że policjant idzie na emke po 15 latach jest w błędzie. po 15 atach jest 40 % ost pensji. więc ???? ida ci co maja biznesy, dobrych teściów, czy sklepy na żonę. Takie brednie że policjant idzie na emeryture po 15 latach i ma 3 koła na rękę to tylko tvn daje albo tvp, a społeczeństwo wierzy w takie bajki i potem gada swoje....

każy z takich pajaców powinien wsiąść do aut ana nocke i pojeździć z patrolem, zesrał by sie czasami w gacie. A te mośki z PO ze "wsi" tym bardziej, bo oni tylko zabierają i oszczędzają na bezpieczeństwie
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Jasne, tylko zobacz że nawet po tych 15 latach masz już coś pewnego. Jak praca nie leży, to zawsze sobie mozna gdzieś dorobić. A co ma zrobić ktoś, kto musi do 67 lat tyrać? Nawet głupi przykład pracowników ochrony, też jeżdżą na patrole ( jak akurat nie śpią:)) i też muszą interweniować jak gdzieś załączy się alarm, a jakie zarabiają pieniądze? Ile jest zawodów które są równie niebezpieczne.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
ja wiem o co ci chodzi :)
policjant po 15 latach w mózgu ma wiórki kokosowe hehe, i odnaleźć się w innej pracy móże być ciężko, chyba że sie ma fach do wszystkiego ;P
wszędzie dobrze gdzie nas nie ma :) najlepiej to w totka wygrać i żyć z procenta nie wygłupiać sie z wydawaniem kasy, chyba ze wygrywasz 25 mln zł hehe
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Ja cały czas liczę że w totka wygram:) A co do Policjantów, to zależy od czlowieka, bo znam osoby co niedługo wybierają się na własciwą emeryturę i są nadal normalni, rodzinni ludzie. Jak ktoś się stresuje czy dużo bierze do siebie, na pewno psycha mu siądzie. Kwestia podjścia, nastawienia oraz własnego charakteru.
 
Do góry