Skóra, fura i komóra :) Czyli luzne rozmowy o motoryzacji.

ket23

New member
To ja wrzucę fotkę służbowego:) Nie dokładnie ten egzemplarz, ale taki sam.Oszczędźcie pytaj "jak się zbiera" :)
 
Ostatnia edycja:

brabo

Member
to ja uwiecznilem cos takiego
 

Attachments

  • 20100228202.jpg
    20100228202.jpg
    48 KB · Wyś: 68

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Chcialbym chociaz jeden dzien popracowac w drogowce, ale bym strzelał mandaty tym inteligentom na ulicy. Dla Ciebie to pewnie rutyna, ale korci mnie zeby sie przebrac :) za Policjanta i uswiadomiac tych wszystkich mistrzów kierownicy. Nie drazni Cie to co widzisz? Wystarczy przejachac sie po miescie i juz cisnienie rosnie.
Tak swoja drogą, moze powklejamy faktycznie fotki swoich aut, bedziesz wiedzial komu dac tylko pouczenie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Poczytałem sobie cały wątek i momentami dobrze się uśmiałem.
Ja do 4 kółek, mimo ich posiadania, przywiązuję mniejszą wagę bo mam jeszcze 2 koła :D

Wiem, wiem - motocykliści to "dawcy", ale nie można wszystkich do jednego wora wrzucać :blagam:

Ja do swoich potrzeb kupiłem to CSI - Dystrybutor CamOne
Znacznie tańsza niż GoPro a parametrami zbliżona. Jak ktoś, poza rejestracją przemierzanej trasy jeszcze chce coś nakręcić (narty, rower, nurkowanie) to polecam.

Wracając do kółek. Wrzuciłbym zdjęcie swojej maszyny (turystyka), ale nie wiem jak to się robi na Tym forum :-(
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No to jak, zlosliwy, czy nalezalo im sie? :) Moim zdaniem jednak to drugie.
Wiesz, ja na motorach (motocyklach, jak kto woli) jezdzilem od najmlodszych lat, mialem ich wiecej jak kilka, blizn troche tez zostalo.
Dwa kółka to piekna sprawa, ale zycie mi mile. Za duzo widzialem.
Na stare lata na bank kupie sobie czopera, ale to bedzie plumkanie i wolna jazda. Bez zadnych cyrkow.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Moje marzenie do tej pory to posiadanie choppera z dużym silnikiem i spokojne połykanie km. Tylko przy tej cenie paliwa, to chyba z każdym km stres:) Takie oderwanie się od dnia codziennego. Wsiąść na motor i bez celu przed siebie:) Ehh...piękna sprawa
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Wg mnie nie ma tu żadnej złośliwości. Ja mam na ten temat twarde zdanie. Bardzo dobrze patałachom, należało im się. Powinno się tak robić z każdym takim. M.in. dlatego tez kupuję videorejestrator. Zbyt długo jeżdżę i zbyt wiele miałem podobnych sytuacji.
Pozdrawiam wszystkich kierowców (czterokołowców oraz jednośladowców, ale tylko tych jeżdżących po ludzku i którym się nie wydaje, że jezdnia należy tylko do nich).
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Moj kumpel mial kilka lat temu ten model z niezlym silnikiem i powiem ze calkiem niezle sie tym jezdzilo, wiadomo czas leci do przodu ale samochod to nie wszytsko i czlwoiek kupuje to na co nas stac tak zeby miec i inne rzeczy ktore nam przynosza radosc np prezenty dla naszej Kobiety :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Rozumiem że aktualnie siedzi na forum?;) Akurat dla mnie największym szczęściem jest wydać kilka stów na kolejne buty dla żony:blagam: Teraz to juz pojechałeś po bandzie.
 
No to jak, zlosliwy, czy nalezalo im sie? :) Moim zdaniem jednak to drugie.
Wiesz, ja na motorach (motocyklach, jak kto woli) jezdzilem od najmlodszych lat, mialem ich wiecej jak kilka, blizn troche tez zostalo.
Dwa kółka to piekna sprawa, ale zycie mi mile. Za duzo widzialem.
Na stare lata na bank kupie sobie czopera, ale to bedzie plumkanie i wolna jazda. Bez zadnych cyrkow.
Dokładnie.
Ja też wiele przeżyłem (dawno 5 z przodu) i dlatego napisałem, aby nie wrzucać wszystkich do jednego wora.
Jeździmy razem z żoną i alternatywą dla czopera jest turystyk - w kufry można zapakować więcej niż w bagażnik malucha :)
 
Do góry