Skóra, fura i komóra :) Czyli luzne rozmowy o motoryzacji.

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Strasznie mi zal wydawac na tą kamerke wiecej jak 100-150zl, z jednej strony ide i kupuje choinki zapachowe po 15zl, spray do felg na odtluszczanie, sciereczki do skory, sciereczki do kokpitu, szczoteczki do zakamarkow, czy nawet ostatnio paste scierną ktora nic nie daje na wiekszych rysach, ale na tą całą kamerke mi strasznie zal. Juz tak od 2 lat kupuje, a zbednych kosmetykow do auta mam wiecej jak kobitka, w sumie dwie walizki w bagazniku :)
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nic Ci nie da, ale parkuj przodem do ew.zagrozenia :)
Chociaz kamerki z tylu, tez widzialem. Druga sprawa, ta kamerka nagrywa caly czas, a w przypadku jak karta sie konczy, to sie zapetla.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
U mnie zło czai się wszędzie, więc cięzko wyczuć z której strony dostaniesz. W tym Mio co Krzysiek podał jest jakiś tryb Event Recording, co w krytycznym momencie zapisuje dane ujęcie bez nadpisywania. Tylko urządzenie kosztuje prawie 800zł.
 

WiTT

New member
Bez reklam
Mam propozycje, ja kupie taka za 100zl, Wiciu za 200zl, a Krzysztofradio za 500zl. Nastepnie wspolnymi silami ocenimy nasze wrazenia ;)
Popraw moje na 150zl i zgoda ;)
Też mi żal na kamerkę więcej kasy, mimo iż czasem w lecie/śnieżnej zimie na myjni bywam kilka razy w miesiącu :D i tak też kupuję już... aż nie kupiłem jeszcze choćby jednej ;)
 

RAF1977

Banned
Temat fajny a zjechał na takie gadanie o niczym.
Dawajcie swoje fury a nie pierdolicie o kamerach na które szkoda wam kasy.

Wysłane z mojego GT-I9300
 

RAF1977

Banned
Temat skóra fura i komóra a nie 100zl za kamerkę od chińczyka.
Miało być na bogato i z jajem a nie kto kupi taniej.
W takim razie proszę zmienić temat na. Tanie kamerki z Chin i wtedy spoko.

Wysłane z mojego GT-I9300
 

WiTT

New member
Bez reklam
RAF1977 na moderatora! albo lepiej, na amina forum! Wreszcie zapanuje ład i harmonia a jedyna słuszna prawda i cenzura zostanie nam i Wam objawiona! Alleluja chciałoby się rzec! :p
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wyglada na to ze wstyd kupic kamere za 100zl ;) No nic, szarpne sie chyba i kupie za 130zl, ale poczekam co tam Krzychu wymysli z tym Mio za 400zl.
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
O, temat skóra , fura i komóra. :D Fajnie. Nu to ja tutaj fotki wkleję , bo i tak nikt nie chcę swoich "fur" pokazywać. :p. Wy by kupili taki "agregat" ? Mi wydaje się że to bardzo mądra i przemyślana konstrukcja. Nu i "łaski" też by w kolejkę wstali by żeby moc przejechać, nie?
 
Ostatnia edycja:

RAF1977

Banned
Fajny agregat.
Nie. Nie jest żaden wstyd kupić kamerę za 100zł, tylko wasza rozmowa, to:

edytowano przez administrację

No to mój agregat na rozruszanie tematu motoryzacji.
edy2e7am.jpg








Wysłane z mojego GT-I9300
 
Ostatnia edycja:
Do góry