Skóra, fura i komóra :) Czyli luzne rozmowy o motoryzacji.

dmk84

New member
Panowie...zabieracie się do tematu jak pies do jeża:p
Trochę odwagi bo coś w tym wątku mało motoryzacji w motoryzacji!!!!:p
Dla zachęty wklejam swoje DAS AUTO!
 
Ostatnia edycja:

lm648

Banned
... a co to za pojazd ? .... jakiś zabytkowy z muzeum WV ? ..... z poprzedniego wieku? ... jakbyś nie wiedział teraz mamy XXI wiek :)
 

dmk84

New member
... a co to za pojazd ? .... jakiś zabytkowy z muzeum WV ? ..... z poprzedniego wieku? ... jakbyś nie wiedział teraz mamy XXI wiek :)

Zgadza się... to już zabytek a nawet legenda:D
Rocznik '88...jak dobre wino:D
Mam go od 7 lat i przez ten czas wymieniłem profilaktycznie rozrząd!:p
Szkoda że już tak mało awaryjnych aut nie produkują... to samo niestety tyczy się naszych domowych sprzętów:sad:
 

grzelex

New member
Temat kamerek trochę odjechał, ale jeśli macie możliwość to polecam całkiem fajny program na komórkę z Androidem AutoBoy BlackBox. Całkiem nieźle się sprawdza i jakość na SGSII wystarczająca.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Chcialbym chociaz jeden dzien popracowac w drogowce, ale bym strzelał mandaty tym inteligentom na ulicy. Dla Ciebie to pewnie rutyna, ale korci mnie zeby sie przebrac :) za Policjanta i uswiadomiac tych wszystkich mistrzów kierownicy. Nie drazni Cie to co widzisz? Wystarczy przejachac sie po miescie i juz cisnienie rosnie.
Tak swoja drogą, moze powklejamy faktycznie fotki swoich aut, bedziesz wiedzial komu dac tylko pouczenie :)

uwierz mi że to niełatwy kawałek chleba :-x

ps. wysłałem ci pw odczytaj i odpisz ;P
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Nie ma co Armanig, ulatniamy się stąd. Zapomnijcie co pisałem wcześniej o ściąganiu z torrentów:p Foxxa już zgarneli chyba za ten bimber co pędził, bo coś go już od dłuższego czasu na forum nie widać. Chyba że już upędził i teraz degustuje...
 
Do góry