[Nasze Zestawy AV] Się buduje :)

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
u nas nie można tego dostać tylko aż z Hong Kongu ? ;)

Tak idzie do mnie z Hong Kongu:). Powinien być za ok 10 do 14 dni ale kupiłem na Allegro w Valuebasket. Wcześniej do nich napisałem czy mogliby mieć ten DAC w swojej ofercie i proszę: najpierw był na stronie sklepu a po kolejnym emailu wystawili na Allegro. Cena bardzo przyzwoita jak na zaimplementowane komponenty więc zobaczymy.
 

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
No i jest :)

WP_20150906_002.jpg
[/url]
gif uploader[/IMG]
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Dyzio szalejesz...;-) Opisz wrażenia czy warto było dokładać kolejny klocek do kolekcji, bo u Ciebie to już chyba nie bardzo co jest poprawiać ani dokładać...;-) Bravo sprzęcik pierwsza klasa ;-) Nie myślałeś aby zmienić mebelki na ciemny kolor z uwagi, że ta salka przygotowana typowo pod kino..?
 

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
LKS - wniósł jeszcze więcej szczegółów, czystości i muzykalności.
Mebli raczej nie zmienię - pasują do wykładziny i koloru ścian :)
CS-8080HD - to jest głośnik, który sam potrafi nagłośnić całe pomieszczenie. Raz zapomniałem przez to włączyć wzmacniacza i kolumny frontowe nie grały :). Dodatkowo jest wyposażony w regulowany subwoofer. Podłączasz dodatkowy kabel do wyjścia centralnego preout w amplitunerze.
 

Bipo

Active member
Bez reklam
LKS - wniósł jeszcze więcej szczegółów, czystości i muzykalności.
Mebli raczej nie zmienię - pasują do wykładziny i koloru ścian :)
CS-8080HD - to jest głośnik, który sam potrafi nagłośnić całe pomieszczenie. Raz zapomniałem przez to włączyć wzmacniacza i kolumny frontowe nie grały :). Dodatkowo jest wyposażony w regulowany subwoofer. Podłączasz dodatkowy kabel do wyjścia centralnego preout w amplitunerze.

Dyzio muszę przyznać się, że miałem nie dawno taką samą sytuację... Mianowicie przyjechała do mnie moja siostra z dzieciakami w odwiedziny i wieczorem urządziłem im seans tj. oglądaliśmy Madagaskar 3. Po seansie zaczynam wyłączać sprzęt tj. projektor, blu ray, amplituner i......wzmacniacz, który właśnie włączyłem zamiast wyłączyć. Cały seans oglądaliśmy na włączonym subie, centralu i tylnych głośnikach.....;-) Przedni głośniczek spisał się znakomicie, szczególnie że to był dubbing i wypełnił cały przód...;-) Co jak co ale dobrej jakości głośnik centralny jednak robi swoje, człowiek się przekonał na własnej skórze....;-) Pozdrawiam i życzę przyjemności z odsłuchu sprzętu..;-)

Viki jeśli zależy CI na jak najlepszej jakości i fundusze pozwalają to nie żałuj kasy na centralny. Jest to główny głośnik który aktywny jest przez praktycznie cały czas w filmie. Miałem wcześniej dużo słabszy i na gorszych komponentach wykonany centralny a po przesiadce na aktualny różnica kolosalna. Czystość i wyrazistość dialogów jest oddawana pełną barwą dźwięku i jak na moje ucho na dzień dzisiejszy nic jej nie brakuje. Dlatego jak masz możliwość to zrób sobie próbny odsłuch a będziesz mile zaskoczony....;-)
 
Ostatnia edycja:

viki0987

Member
Raaczej chodzi mi o to jaka jest roznica w porownaniu do centrala pasywnego bez zasilacze. Oby dwa sa w podobnej cenie . klilsch rc 64 ii to tez potezny glonik ale zainteresowal mnie cs 8080 hd .
 

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mogę wypowiadać się tylko w temacie cs 8080 hd. Jakość dźwięku jest świetna, duży solidny sprzęt i dodatkowo z tyłu pokrętło od basu, które dużo zmienia w zależności od preferencji.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dyzio cardas kosztuje niestety ale to fajne kabelki co prawda ja 2 modele głośnikowych odsłuchiwałem ale generalnie w sieci w większości wypadków ludzie chwalą bez względu na rodzaj kabla..
 

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tak i to duże. Najlepiej w tym zestawieniu wypadł wireworld gold eclipse. Kapitalnie dodał szczegółów i co ciekawe, że bez ostrości. Słychać każde szarpnięcie strun gitary.
 
Do góry