[Nasze Zestawy AV] Się buduje :)

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dyziu :wink:

Nie czepiam się, ale troszku nie pasuje kolor półki do sprzętu.
Piec czarny, kondycjoner czarny, Oppo również.

Dlaczego zdecydowałeś się na taki... kolor ?
Sam niedawno zrobiłem półkę audio.
Jednak nie pasowało to wizualnie do sprzętu, i robię nową.
Znaczy już się robi :D DIY Kolor czarny. Jednak kolor czarny to czarny.
Tamto półkę wychrzaniłem na strych. DIY

Dobrze że chociaż tania była 500 zł Nie pieniądze, raczej ochłapy.
Parę godzin w pracy, i odrobię.

Ja tam uważam że to kwestia gustu co kto lubi ..
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Półka pasuje do koloru ścian i wykładziny. Poza tym żona wybierała kolor więc nie podlega negocjacji :)

Dokładnie, dziwię się kolegom. Pierwsza myśl, to właśnie dobrana kolorystyka do wykładziny.
Dla mnie bardzo ok, jest harmonia, a czarny oczywiście też byłby super.
 

grzelex

New member
Najpierw trochę poczytaj forum,a później komentuj.

To, że nie klepię, nie znaczy, że nie czytam. Komentarz dotyczył Twojej konkretnej wypowiedzi, w której określiłeś stosunek do ludzi, dla których 500 czy 1000 zł to żadne pieniądze, no i niestety nie wytrzymałem za co przepraszam kończąc OT.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Niestety, ale nie zgadzam się z Tobą Bipo ;)
Czarny sprzęt, to i czarna półka.
Przerabiałem ten temat.
Zbudowałem nową półkę w innym kolorze, ponieważ zawsze miałem czarne półki.
Chciałem "inności"
Jednak to był zły pomysł.
Sprzęt prezentował się... :(

Jak półka będzie gotowa to zobaczysz. " Dwa poziomy "
Kolor czarny, ale nie taki normalny. :cool:

Zauważyłem również, że kolor półki denerwował mnie przy oglądaniu filmów. ( TV )
Wklejałem tą półkę.( Nasze zestawy )
Filmy oglądam przy włączonej lampce, lub kinkiecie.
Po tym zabiegu już wiem, że wolę cały system w jednym kolorze.

Dla mnie to kwestia gustu Ty lubisz tak jak napisałeś - ja wolałbym tak jak ma Kolega, tak samo jak do srebrnego koloru rtv wolę w ciemnym kolorze blat z drewna czy też blat ze szkła.. dla mnie lepiej się tak prezentuje sprzęt...
 

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
Koledzy nie ma co dywagować na temat stolika. Żona wybrała więc temat zamknięty :)
Jeżeli mówimy o brzmieniu kolumn podstawkowych to sporo im brakuje do podłogówek.
We wtorek będę miał na odsłuchu ATC SCM 40 i ATC SCM 11. Za jakiś czas Hegel H360 i Musical Fidelity Nu-Vista 800. Za około 3 tygodnie Sonus Faber Olympica II
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Koledzy nie ma co dywagować na temat stolika. Żona wybrała więc temat zamknięty :)
Jeżeli mówimy o brzmieniu kolumn podstawkowych to sporo im brakuje do podłogówek.
We wtorek będę miał na odsłuchu ATC SCM 40 i ATC SCM 11. Za jakiś czas Hegel H360 i Musical Fidelity Nu-Vista 800. Za około 3 tygodnie Sonus Faber Olympica II

Olympica III też będziesz testował ? Jak coś daj znać jak było...
 

Geronimo zx

New member
Koledzy nie ma co dywagować na temat stolika. Żona wybrała więc temat zamknięty :)
Jeżeli mówimy o brzmieniu kolumn podstawkowych to sporo im brakuje do podłogówek.
We wtorek będę miał na odsłuchu ATC SCM 40 i ATC SCM 11. Za jakiś czas Hegel H360. Za około 3 tygodnie Sonus Faber Olympica II

Jak się nie mylę to kolega kiedyś odsłuchiwał h300?? Skoro będzie na testach nowa h360 to może udałoby się coś skrobnąć o różnicy i krótkim porównaniu tych dwóch wzmaków.Obiło mi się o uszy że podobno h360 jest głośna (trafo),ale czy to prawda to nie miałem okazji sprawdzić.
 

MarcinGD

New member
H360 miałem okazję rzucić wczoraj uchem. Ofensywne tranzystorowe granie z dużą dawka mocy. W skrócie granie dla wytrwałych i pokazanie jak efekciarsko może zagrać sprzęt. Ostatnim muzykalnie grającym urządzeniem hegla była h80.
 

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
Były na odsłuchu

V_4172.jpg
[/url]
temp image upload[/IMG]
 

collider

New member
Bez reklam
Gdzies ci Pionek znikl, zauwazylem ostatnio ;). Ty dyzio jakis sklep z sprzetem AV masz czy dobre wtyki, ze tak zaglujesz tymi klockami? :).
 

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zaprzyjaźniony sklep, wiadomo jaki, wczoraj pożyczył mi Naim Muso. Żona twierdzi, że jest piękny i gra wspaniale. Świetnie mieści się pod telewizorem S:)
IMG_0027.jpg
[/url]
upload pics[/IMG]

WP_20151121_001.jpg
[/url]
img host[/IMG]
 
Do góry