Sharp Seria XL1 (LC-52XL1E, LC-46XL1E, LC-XL1E) Link do testu w 1 poście.

DZIELNA6

New member
Sharp seria XL1E

kiki napisał:
wszystkie ceny XL1 - dla członków klubu .hdtv- bedą sporo niższe niż te podane powyzej. Potrzeba się tylko deklarować z zakupem. Tak ma działać siła klubu.
Ceny są juz znane w Polsce i są niższe niż te które podajecie.

KIKI.

Jak powiedziałeś A to powiedz i B, i podaj w końcu ceny modeli XL1E, bo narobiłeś nam forumowiczą wielkie nadzieje.
 

kini0

New member
Bez reklam
warto?

czy warto dopłacać do xl1, czy może raczej kupić xd1 a pozostałą gotówkę dołożyć do np. BD playera?
Jak myślicie...?
 

michux

New member
Witam ponownie,
coś tak cicho wokół xl1, jakieś egzemplarze są już dostępne nawet na allegro. Czy ktoś już kupił to cacko?
Pozdrawim
 

jtd

New member
Bez reklam
michux napisał:
Witam ponownie,
coś tak cicho wokół xl1, jakieś egzemplarze są już dostępne nawet na allegro. Czy ktoś już kupił to cacko?
Pozdrawim
A moze sam kupisz i przetestujesz dla nas ?:eek:
 

4321

New member
Witam czy nowy model sharpa LC-46XL1E pasiada pip jestem zainteresawany kupnem tego modelu i jaka byłaby jego cena dla nowego klubowicza
 
Ostatnia edycja:

C3PO

New member
Xl

Przyłączam się do mało odkrywczego, a zarazem trudnego pytania czy warto dopłacić do 52XL1, czyli głównie do funkcji 100Hz?. Czy naprawdę widać poprawę w czasie ruchu obrazu na tak dużym formacie tv?:hmm:
 

eskobar

New member
C3PO napisał:
Przyłączam się do mało odkrywczego, a zarazem trudnego pytania czy warto dopłacić do 52XL1, czyli głównie do funkcji 100Hz?. Czy naprawdę widać poprawę w czasie ruchu obrazu na tak dużym formacie tv?:hmm:
nowy model xl1 połaczenie xd1e z rd2e istne cacko,ja bym sie nie zastanawiał :D
 

eskobar

New member
4321 napisał:
Witam czy nowy model sharpa LC-46XL1E pasiada pip jestem zainteresawany kupnem tego modelu i jaka byłaby jego cena dla nowego klubowicza
dziwne jezeli chodzi o pip na stronach zagranicznych podaja ze ma tylko pat czyli obraz obok teletex natomiast na stronie 1go ze polskich sklepow internetowych ze ma 2 tunery wez badz tu madry,z tego co wiem sharp nigdy nie robił tv z pełnym pipem(2 tunery) choc moge sie mylic co do starszych wersji tv
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wszystkie odpowiedzi będą pod koniec tygodnia - jak wjedzie pierwsza partia Sharpów XL1.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dziś wjechał - Zdążyliśmy tylko wypakować jedną szukę .
Pozostałe powędrowały do Klientów.
Sprawdzanie nie trwało długo - bo strasznie lało , a transport dojechał przed samym zamknięciem. Ale jutro od rana - 46 LX1 - będziemy "męczyć" na całego.
Są już pierwsze opinie uzytkowników którzy dziś odebrali telewizory.
Są bardzo zadowoleni z płynności. Stwierdzili że chyba to jest to o co im właśnie chodziło. Jedna osoba miała uwagę co do jakości dźwięku przy sprawdzaniu, ale powiedziała że i tak będzie pod kinem więc bez stresu.
Bardzo ładnie wyglada, ma nowy extra pilot. No i Sd gra naprawdę płynnie z wyrazistością rewelacyjną. HD nie sprawdzaliśmy.
Wszystkie szczegóły i test - jutro cały dzień. Zapraszam bo jest co oglądać i można porównać z plazmami Pioneera KURO .
pozdrawiam
 

Musio1968

Member
Bez reklam
Kiki - jesteś wielki !!!!!!!

Jeśli tak szybko dokonasz testu i porównania tak " gorącego " towaru jak Sharp 46XL1 z plazmą Pioneera to jesteś W I E L K I :krol: :krol: :krol: !!!!!!

Nawet profesjonalne wydawnictwa nie mają takiego tempa pracy !!!!

Pozdrawiam :) :) :)
Ps. Mam nadzieję że będą dobre zdjęcia sygnału SD I HD !!!!!!
 
Do góry