Sharp Seria XL1 (LC-52XL1E, LC-46XL1E, LC-XL1E) Link do testu w 1 poście.

baba

Member
46XD1E czy 46XL1E

Witam.Padało już pytanie ale brak konkretnej odpowiedzi fachowców którzy mieli już możliwość przetestować(porównać parametry)podane modele.Czy różnica w cenie 4 tys. odzwierciedla jakość XL1E? Proszeo porade. A może poczekać na (chyba)hd1e ?
 

jtd

New member
Bez reklam
No ja tez juz nie moge doczekac sie tego testu, albo bedzie w ciagu kilku najblizszych dni, albo powiesze sie....
 

jarwisz

New member
Bez reklam
baba napisał:
a czy ktoś zna już różnice między XL1 a XD1 ?

czytaj 1 post

# Kontrast dynamiczny 10.000:1
# Kontrast panelu 2.000:1
# 3 gniazda HDMI/1080P
# Podświetlenie o wielu dł. fali - RGB Plus
# Podwajanie klatek z częstotliwością 100Hz
# System AQUOS Familink
# Interfejs IrSimple

- inne głośniki
- inna obudowa
 

jtd

New member
Bez reklam
Ten telewizor musi byc poprostu swietny, zarowno dla SD i HD, bedzie to najlepszy telewizor wogole wsrod plazm i lcd, tak mi sie zdaje:cool:
 

km1963

New member
Bez reklam
jarwisz napisał:
czytaj 1 post

# Kontrast dynamiczny 10.000:1
# Kontrast panelu 2.000:1
# 3 gniazda HDMI/1080P
# Podświetlenie o wielu dł. fali - RGB Plus
# Podwajanie klatek z częstotliwością 100Hz
# System AQUOS Familink
# Interfejs IrSimple

- inne głośniki
- inna obudowa

mała uwaga

XL1 też ma 100 Hz ( to XD1 nie posiada tej funkcji )
i w zapowiedziach RGB plus ( dodatkowy czerwony ) plus dodatkowy zielony czego nie ma w amer. wersji
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ciekawe co będzie jak - przestanie działać / przykład plazmy Panasonic full hd / ze godzinę. Co zrobisz z gwarancją - bo eurogwarancja nie jest honorowana w Polsce.
Czy będzie lepszy niedługo zobaczymy.
 

masterlech

New member
Witam!
Pierwszy raz biorę udział w tym forum i mam pytanie do użytkownika o nick'u kiki : Kiedy będzie pan miał ten telewizor 46 lub 52 cale do przeprowadzenia testu ?. Pytam, ponieważ bardzo mi się on podoba tylko nie wiem jak sprawdza się w rzeczywistości. Jeżeli test wyszedłby lepiej niż serii HD1E to może bym go lub 46HD1e kupił. :eek:k: :cool:
 

nowy66

New member
jtd napisał:
A dlaczego ma go nie byc w ofercie ? Jasne ze bedzie

No własnie nie do końca.

Wersja XL jak i HD ma byc tylko w większych wymiarach (46-52). Z prostego powodu : jest pozycjonowana wyżej (to po pierwsze) jak również z polityki Sharpa oferowania (a raczej promowania) w wersjach FulHD wiekszych rozmiarów.

pzdr

ps nigdzie nie znalazłem info, żeby XL i HD było w innych rozmiarach niż 46-52.
 
Do góry