Sharp LE-700 (32/40/46/52)

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Do REEDA 30

Witam napisz coświęcej na temat tego lcd jak się sprawuje przy sd jak przy hd i generlnie jak ci się on widzi. Pozdrawiam i czekam na newsy tego lcd-ka.
lolek
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Do Ridda 30

Witaj napisz coś więcej o tym lcd jak ci sie sprawuje przy sygnale sd a jak przy hd? I generalnie co możesz powiedzieć na jego temat -swoje spostrzeżenia. Pozdrawiam i czekam na newsy :)
Lolek
 

szarpowicz

New member
ridd30 napisał:
Ja sie nie zastanawialem zbyt dlugo i kupilem 40 700le, pieknie swieci.
Witam Wszystkich, a koledze gratuluję zakupu. Jednakże mam pytanie - jaka jest jakość montażu w Twoim Sharp"ie. Sam jestem zainteresowany tym telewizorem, ale jak zobaczyłem pofałdowaną obudowę, to postanowiłem zaczekać, z nadzieją, że są to wady wieku niemowlęcego. Pozdrawiam wszystkich !
 

ridd30

New member
sharp 40 700

Wczoraj sie rozpisalem, jak dodawalem odpowiedz padl net i skasowalo :/


Ja powiesilem na scianie rozstaw jest 200x200, 4-ry sruby 6mm [tv jest bardzo lekki 12kg, wiec bez problemu wystarczy, tyl TV jest plaski.
Obudowa rzeczywiscie jest lekko pofalowana, ale to w niczym nie przeszkadza, obraz TV nadrabia wszystkie zaleglosci, jest po prostu CUDO.
Czern, katy, praktycznie brak smuzenia, pobor pradu [70W 40 cali :)]

Mozna postawic ten model wsrod plazm i watpie aby ktos z normalnych ludzi poznal ze to lcd.

W ogole jaka glebia kolorow i obrazu ktory wyglada jak 3D.

Usb odtwarza tylko muzyke i zdjecia :/

Nie ma sieciowki

Kanaly z N-ki, np taki film "naznaczony" na tvn HD ogladalismy z zona i mielismy wrazenie patrzenia przez okno.
Tego nie da rady opisac, to trzeba zobaczyc.

Na dole mam Toshiba 42Z3030D, fakt dzwiek toska ma lepszy, ale obraz z sharpa zostawia toshibe daleko z tylu.


Dziekuje i Pozdrawiam.
 

krzysiek29

New member
Miałbym pytanie jak się ma obraz z LC-46LE700 do Samsunga UE46B7000 , którego to miałem możlwość obejżenia i to na różnych sygnałach/ Natomiast Sharpa nie widziałem a przymierzam się do kupna któregoś z nich.
 

ridd30

New member
Jtd

blyszczacy, ale to nic nie przeszkadza, nawet w pelnym sloncu nic sie nie odbija, na toshibie nic prawie nie widac [ma matowa matryce] a sharp jak wieczorkiem, wszystko pieknie :)
 

czeras

New member
kiki napisał:
pojutrze testy LE 600 i LE 7000 modele bieżące.Są już na półce i w magazynie.
Od widzów zbierają bardzo pochlebne opinie.
Poprawione są kąty boczne i to znacznie - bo już sprawdziłem.
Również czerń i głębia -poprawione.


witam wszystkich

z niecierpliwością oczekuję na ten test modelów produkcyjnych...:)
 

HiTman

New member
Ten telewizor jest stanowczo za gruby jak na dzisiejsze realia - plazmy są węższe niż ten spaślak - innymi słowy razem z wieszakiem na ściane będzie marnie się komponował z boku..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
do ridda 30

Witaj napisz prosze jak się ma obraz zwykły cyfrowy ale nie hd tylko sd jak się ten prezentuje w porównaniu do twojej toshiby albo do innych których oglądałeś>? Pozdrawiam i czekam na twoją wypowiedź.
lolek
 

Hartson

New member
Bez reklam
Ja oglądałem ten LCD Sharp w MM (W-wa Marki), cena za 46" to 9 599 zł.
Mogę powiedzieć, że jak na warunki sklepowe to obraz SD był O.K.
Obok stał inny Sharp, chyba DH77 i np. w porównaniu do LE700 prezentował się gorzej, tzn kolory jakieś takie wyblakłe i gorsze kąty. Ale być może ten DH77 był inaczej ustawiony (tego nie sprawdzałem).
Na LE700 kolory takie jakby pełne, soczyste. Jakby LE700 miał szerszą paletę barw.
Generalnie LCD mi osobiście się podoba. Grubość dla mnie nie gra roli, bo i tak TV będzie stał na szafce a nie wisiał. No i tylko ten koszmarny pilot. Swoją drogą Sharp mógłby się postarać, i tak jak Philips do wyższych serii (a taką na pewno jest LE700) dawać solidniejsze i ładniejsze piloty.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
LE 700 ma zdecydowanie lepszą czerń, a co za tym idzie większą głębię , większe nasycenie kolorów z uwagi na inny układ piksela.
 

ridd30

New member
obraz sd

on na kazdym programie dobrze odbiera, tylko ze jak mowilem wczesniej mam tylko n-ke.

Krotko i zwiezle, swieci jak plazma, a obraz jest bardziej szczegolowy no i 70W

Do pilota raczej sie przyczepic nie moge, dla mnie jest ok, zasieg ma bardzo dobry i to sie liczy.
 

jwivo

New member
ridd30 -> a jak z ekranem, matowy czy lustro ? Mam jasny pokój i boję się, że w słoneczny dzień będzie dużo odbic i nie da się oglądać.
 

ridd30

New member
jwivo

blyszczacy, ale ja tez mam pokoj sloneczny, ten tv ma widocznie tak wysoki kontrast ze w ogole to nie przeszkadza, duzo gorzej widac na toshibie z matowym ekranem [raczej nic nie widac ;)]

edit. sam sie podkreci jak bedzie za jasno, wieczorem odkreci, czujnik pomiaru oswietlenia zewnetrznego dziala bardzo dobrze. Do tego
system oszczedzania energi- zaawansowany, standardowy, wyl.


ps. 600-tki tez nie sa zle, jedynie czego brak to 100Hz, ale np taka 32-jke[32 ma slabsza czern od 40-stki] mozna miec za 2700zl, a 40 cali [ten polecam jesli kogos nie stac na 700-tke] mozna wyrwac za 4100zl, a obraz ma tak samo rewelacyjny


aaa, i inne obudowy maja.
 
Ostatnia edycja:
Do góry