Sharp LE-700 (32/40/46/52)

PiotrM_

New member
Le600 już w sklepie (na razie jednej sieci), cena być może jak za nowość słuszna, ale na dłuższą metę nie do obrony.
Ciekawe czy będzie Le700 i ew. o ile droższy...
Strona Sharp Polska milczy o Le600, mimo iż jest już w sprzedaży.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
zapytanie o model Le 700

Witam wszystkich użytkowników szarpa czy ktoś może już kupił model sharpa le 700 jeśli tak to proszę o swoje spostrzeżenia jak się spisuje lcd i jak oceniacie ten model np w stosunku do samsunga B 8000 ? I jeśli ktoś w ostatnim czasie miał stycznośc z serwisem sharpa w Warszawie to też prosiłbym o swoje spostrzeżenia i o to jak podchodza do klienta i jak sobie radza z naprawą lcd. Pozdrawiam wszystkich i czekam na Wasze posty.
Lolek
 

kajmoto

New member
le600

Widziałem model 40le600 w sklepie. W porównaniu ze stojącymi obok to obraz rewelacyjny, wyróżnia się. Fakt, może miał lepiej ustawiony kontrast i jasność od stojących obok. Co do kątów bocznych to jak dla mnie (laika i zwykłego "oglądacza") bez zarzutu. Szkoda, że nie mieli 700-ki :(
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Modele 600 są już w sprzedaży . Modele 700 za kilka dni wjeżdżają.
Na kilka sztuk mamy specjalne ceny ale dla "niebieskich "
Test jest TU i będzie poprawiony o modele produkcyjne .
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=42212
007_P1210356.JPG
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
DO Kikiego :)

Witam Cię Kolejny Raz I Tym Arzem Na Forum Sharpa Bo Model Le 700 Też Biorę Pod Uwagę Tak Jak I Phlipsa 9704 H I Tu Też Proszę Cię żebyś Napisał Swoje Wrażenia Jak Się Sprawuje Ten Lcd Na Sygnale Sd. Bo Na Pewno Wiele Osób Jest Zainteresowana Jak Sobie Radzi W Porównaniu Do Philipsa 9704 H :) Pozdrawiam I Czekamy Wszyscy Na Twój Test Zarówno Sharpa Le 700 Jak I Philipsa 9704 H :) Pozdrawiam
Lolek
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philips oczywiście zagra lepiej ale kosztować ma dwa razy drożej.
Model 46PFL 9704 ma kosztować 12.999 lub 13.999zł. Więc 40" też będzie drogi.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
do Kikiego :)

WWitam zgadza się też tak myślę że philips zagra lepiej pytanie tylko czy na tyle lepiej żeby dać za niego np więcej 3 tyś ?..... bo to jest w tym wszystkim najważniejsze i tak jak pisałem wcześniej jak się zachowuje jeden jak i drugi na sygnale sd bo 9803 co z tego że na hd bylo super jak na sd było fatalnie a niestety u nas w Polsce jeszcze jest dużo kanałów w sd. Można wydać więcej ale wszystko musi mieć swoją wartość w realacji z ceną bo za sam amblight plus to że lepiej bedzie grał w Hd to chyba nie ma sensu więcej płacić za pfilips, ale to trzeba poczekać aż zrobisz testy na jednym jak i na drugim. Nie mówiąc już o serwisie philipsa który podobno jest o niebo gorszy niż szarpa :) Pozdrawiam i jak będziesz wiedział ile kosztuje 40 cali philipsa to daj znać .
 

PiotrM_

New member
I ja dzisiaj miałem okazję zobaczyć 32Le-700 w akcji (w sklepie).
Wrażenia: doskonała czerń i kąty, wysoki kontrast i zdecydowanie lepsza ostrość od stojących obok Samsungów serii 5. Obserwowałem jedynie sygnał HD (choć nie sądzę żeby był to 1080) i wrażenia odniosłem naprawdę pozytywne.
Inaczej wygląd zewnętrzny. Zdjęcia nowych modeli w materiałach prasowych i zapowiedziach w internecie, prezentowały się nadzwyczaj dobrze. W rzeczywistości jednak obudowy robią wrażenie tanich, chińskich zabawek. Przyglądając się z bliska podświetlanemu, niebieskiemu znaczkowi w centralnej części dolnej krawędzi obudowy, dostrzegłem postrzępione jego brzegi, tak jakby ktoś narysował go odręcznie czarnym pisakiem.
Obudowa wygląda jakby się miała rozlecieć, zanim doniesiemy telewizor do domu, ramka wokół matrycy ma pofalowaną powierzchnię. Fakt, że osobiście nie lubię błyszczących powierzchni typu "piano black", ale ta już przekracza wszelkie granice, możemy się w niej przeglądać jak w krzywym zwierciadle....
Nie rozumiem tego, tym bardziej że nowe modele nie są tanie (4 kilo za 32"). Zwykle dobrej jakości ekrany były wsadzane do dostojnie wyglądających obudów :???:
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
myślę że jakość obrazu pokona wszystkie opory.
Dostaliśmy już modele produkcyjne . Test 32LE 700 i 46 LE600 już wkrótce :D
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
do Kikiego :)

Witam Cię właśnie przed chwilą zrobiłem przelew żeby móc przeczytać te twoje testy teraz tylko powiedz mi ile czasu trwa to uwierzytelnianie konta czy jak to tam się nazywa? dwa trzy dni? to raz, a dwa to podobnie myślę jak kolega wyżej napisał że obudowa nie robi dobrego wrażenia naprawdę jakby to był najzwyklejszy lcd a nie lcd sharpa z nową jakby nie było matrycą nie mówiąc o pilocie który to już w wogóle jest porażką. Jedyna nadzieja to tak jak mówisz obraz że on przekona do kupna gdyby się okazalo że philips z ceną przesadzi . Co prawda le 700 jeszcze nie widziałem ale myslę że duzo lepiej się nie prezentuje z wyglądu jak model 600. Bo powiem szczerze ze jesli chodzi o sam wygląd to samsung B 8000 duzo bardziej mi sie jednak podoba niż szarp teraz pytanei czy ten sharp jest dużo lepszy od tego samsunga czy jest to raczej obraz porównywalny co powiesz na ten temat ? i koniecznie napisz ceny modeli le 700 40 cali sharpa i 40 cali philipsa 9704 Pozdrawiam i proszę o odpowiedzi na moje pytania zawarte w tym poście. Pozdrawiam.
Lolek
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Już będziesz miał dostęp do testów.
Cenę na 40PFL9704 - będę znał w poniedziałek.
Wygląd Sharpa czy Samsunga to rzecz gustu. Sharp postawił na ochronę środowiska . A jakość znajdziesz w teście. Będzie uzupełniony o model produkcyjny.
 

krisvandan

New member
Dzis byłem w Saturnie i MM model le700 46cali stal za 9tys z kawalkiem, to chyba zarty. Natomiast w Euro AGD stal le700 40 cali po 5.5 tys.
A w sklepie internetowym Le700 46 po 6.800 co z tymi cenami w sklepach.

Co do jakosci jeszcze nie widzialem w pelnej odslonie, bo oczywiscie w sklepach szarpy nie pokazuja na pelnych obrotach tak jak samsungi.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
pojutrze testy LE 600 i LE 7000 modele bieżące.Są już na półce i w magazynie.
Od widzów zbierają bardzo pochlebne opinie.
Poprawione są kąty boczne i to znacznie - bo już sprawdziłem.
Również czerń i głębia -poprawione.
 

brayanek

New member
krisvandan napisał:
Dzis byłem w Saturnie i MM model le700 46cali stal za 9tys z kawalkiem, to chyba zarty. Natomiast w Euro AGD stal le700 40 cali po 5.5 tys.
A w sklepie internetowym Le700 46 po 6.800 co z tymi cenami w sklepach.

40" LE700 w VIDEOLUX.pl jest za 5199. Skąpiec pokazuje jeszcze niżej - będzie dobrze :eek:k:
 

krisvandan

New member
No mam nadzieje że ceny (46cali) w sklepach się zbliża do cen w internecie, bo planuje kupić coś bardzo porządnego na święta w przedziale cenowym 6 - 9 tysięcy. Max 46cali.
A właśnie upatrzyłem sobie LE700 :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry