Sharp LC-40LE700E - test otwarty

gruniu

New member
zaprogramowalem kanaly z kablowki analogowo i z naziemnej cyfrowo
pobawilem sie troche ustawieniami i teraz nei moge wejsc w ustawienia kanalow, bo sa zablokowane
jak to odblokowac nie robiac resetu ustawien?
 

gruniu

New member
zaprogramowalem kanaly z kablowki analogowo i z naziemnej cyfrowo
pobawilem sie troche ustawieniami i teraz nei moge wejsc w ustawienia kanalow, bo sa zablokowane
jak to odblokowac nie robiac resetu ustawien?

juz to odblokowalem

mam jeszcze inny problem: jak wyszukuje kanaly cyfrowe, to znjduje mi polsat, polsat sport + cos tam jeszcze i one dzialaja
jak daje ponowne wyszukiwanie to znajduje jeszcze tvn, tvn turbo i kilka innych w tym w/w polsatowe, tylko ze wtedy polsatowe nie dzialaja, nie wiem dlaczego
 

valdi65

New member
Witam
Interesuje mnie co sądzicie o Sharp LC-46LX700... .Jego główne przeznaczenie to:
-konsole hd, i filmy blu ray
-kablówka.
Odległość od ekranu to 3m, tv musi być na przeciwko okna..
 
M

Mobi

Guest
Jestem zainteresowany kupnem modelu 46"le700EV, czy moze ktos polecic godny polecenia sklep internetowy, moze jakaś godna uwagi oferta?

Pozdrawiam
 

koba12

New member
Jest już ''Software Update for LC-32/40/46/52LE/LU/LX700E, version 1.21-USB, Polish language'',do pobrania ze strony SHARP'A.
 

zember

New member
Witam posiadam xl2e i jestem zainteresowany kupnem le700 lub 705, problem który w moim przypadku jest uciążliwy w xl2e to brak PIP czy w le 700 jest już ta funkcja? Nigdzie nie znalazłem informacji na ten temat, tutaj także więc domyślam się że nadal jej niema. Czy ktoś może to potwierdzić?

pozrd.
 

BabyBoy

New member
Mając do wyboru tego Sharpa tylko model 32 cale - 32LE700E i SONY KDL-32EX700 - który byście wybrali? Patrząc ogólnie który nada się bardziej do salonu - odległość od TV 2-2,5 metra.
SD podobno w obu jest całkiem znośnie.
 

pp1985

New member
pytanie

ale dlaczego tylko 32 cale ?
ja mam 2,5-3 m i właściwie zdecydowałem się na 46" ....
przesadziłem ?
pozdrawiam świątecznie
 

rafa@rafa

Active member
Bez reklam
Do tej odległości to zdecydowanie 40" max. Obraz robi się już "rozrzedzony" przy tak dużym ekranie i małej odległości.
 
Do góry