Sharp LC-37GE1E wszystko o danym modelu

nowy66

New member
gabor2 napisał:
Jakie to różnice

W niemieckim : kontrast 1200 : 1500 na korzyść GE1E,Super View/Black TFT (w GE1 jest w XD1 brak) wygląd i wymiary

W angielskim : kontrast ten sam, inny system głośników, i to wszstko!

wiec róznice w "róznicach" są.

pzdr
 

helper

New member
Panowie,

model LC37GE1E z ceną w Polsce poniżej 10k pln jest klasą samą dla siebie. Najwięksi konkurenci, tj. LG i Samsung mają niezły orzech do zgryzienia. Modelem LC37XD1E będziemy mieli okazję ekscytować się dopiero w grudniu 2006 i nie zdąży on konkurować bezpośrednio z LC37GE1E.
Do tego czasu, podejrzewam, Sharp będzie miał więcej hętnych na model LC37GE1E niż będzie w stanie dostarczyć.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
jest tak jak mówisz.
Te telewizory są w serii limitowanej. Mają też mocniejszy dźwięk i większe możliwości jego obsługi. I na koniec chętnych jest znacznie więcej niż wjeżdżających sztuk.
pozdrawiam
 

Anahit

New member
@imalas ano właśnie, też go dostrzegłem - nawet zacząłem się łamać, choć mi budżet lekko przekracza :)
Ciekawe, czy jest realnie dostępny.
 

Tom0000

New member
imalas napisał:
A tu proszę bardzo ...8000 zł!!!

A 42" widzialem za 9999zl , ale to sa ceny z bezposredniego przeliczenia zapowiadanej ceny przez Sharpa. Niby jestesmy w UE, ale jak przychodzi co do czego , to ceny mamy o 22% wyzsze, wiec nie sugerowalbym sie cena na allegro - tym bardziej ze sprzedawca nie ma sprzetu od reki!
 

imalas

New member
Tom0000 napisał:
....ale jak przychodzi co do czego , to ceny mamy o 22% wyzsze, wiec nie sugerowalbym sie cena na allegro - tym bardziej ze sprzedawca nie ma sprzetu od reki!

Więcej optymizmu przyjacielu!.....jeśli nie wiesz kto to jest optymista, to wyjaśniam: to taki facet, co na cmentarzu widzi same plusy!:bober:
A tak na poważnie to gościu, ten z Plazmacenter ma dobrą opinię i za dziesięć dni będzie sprzedawał także Sharpy z polskiego kanału dystrybucyjnego po cenie, .... ano zobaczymy!:lol:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Mowią ,ze jeśli ktoś pyta o upust na Rolls Royce tzn. że go na niego nie stać.
Nie dzielmy skóry na niedźwiedziu . Ci którzy zapisali sie na LCD Sharpa 46 XD1 - już wiedzą jaka jest różnica cen .Zapewne mocno satysfakcjonująca. Podobnie będzie z serią 37 Xd1. Również przy najwyzszych modelach i wysokiej technologii namawiam na gwarancję w Polsce z serwisu Sharp Polska . Tym bardziej że ceny są rewelacyjne - również w Polsce .
Polak potrafi.
pozdrawiam
 

RS4

New member
Tom0000 napisał:
A 42" widzialem za 9999zl , ale to sa ceny z bezposredniego przeliczenia zapowiadanej ceny przez Sharpa. Niby jestesmy w UE, ale jak przychodzi co do czego , to ceny mamy o 22% wyzsze, wiec nie sugerowalbym sie cena na allegro - tym bardziej ze sprzedawca nie ma sprzetu od reki!
Nie o 22% wyzsze , ale wyższe o róznicę VAT-u w DE 16% u nas 22%, jeśli importujesz coś z DE (dotyczy to całej UE) jako firma to płacisz kwote netto plus na VAT 22% i nic więcej chyba , że towar objęty jest akcyza to dodatkowo akcyzę.

RS4
 
Ostatnia edycja:

nowy66

New member
Przy takim mysleniu zakładamy, że cena bazowa (netto - bez podatków) jest taka sama. Ale przeciez nie musi być. Moze byc niższa :)D :D :D ) albo wyższa (zazwyczaj). Duzo tez zależy od polityki cenowej koncernu. Wystarczy, że :
a. będzie ją normalizowac na cały świat
b. będzie ja dostosowywac do rynków lokalnych
c. swobodnie ustawiać marże - bez dolnego limitu
d. podawać cenę jako " nie nizsza niż.."
e. ...
f. ...
no i mamy różnice.

pzdr
 

RS4

New member
nowy66 napisał:
Przy takim mysleniu zakładamy, że cena bazowa (netto - bez podatków) jest taka sama. Ale przeciez nie musi być. Moze byc niższa :)D :D :D ) albo wyższa (zazwyczaj). Duzo tez zależy od polityki cenowej koncernu. Wystarczy, że :
a. będzie ją normalizowac na cały świat
b. będzie ja dostosowywac do rynków lokalnych
c. swobodnie ustawiać marże - bez dolnego limitu
d. podawać cenę jako " nie nizsza niż.."
e. ...
f. ...
no i mamy różnice.

pzdr
Masz 100% racje, ja zwróciłem tylko uwagę na sposób doliczania podatku vat przy imporcie, chociaż myslę, że róznice w oficjalnych cenach między DE a PL nie moga być duże, jestesmy blisko i duże różnice spowoduja duży import z DE z pominięciem Sharp.pl a chyba nie o to chodzi.

RS4
 

imalas

New member
A po tanie TV LCD 37" Sharp GE1E do "Saturna"(Arkadia w Wa-wie) w cenie
........6999zł i tyle!
 
Ostatnia edycja:

imalas

New member
....to nie GD1, a 1080p LCD Sharp Aquos LC-37GE1E np.proszę zadzwonić do Saturna i zapytać!:bober:
 
Ostatnia edycja:

surfer

New member
Różnice GE1 i XD1E

Czytam posty, przeglądam net i nadal nie potrafię znaleźć różnić pomiędzy tymi dwoma modelami - może KIKI nas oświeci, tym bardziej, że oba modele są u niego w tej samej cenie, więc gdzie tkwi haczyk?
pozdrawiam
 

jarwisz

New member
Bez reklam
imalas napisał:
....to nie GD1, a 1080p LCD Sharp Aquos LC-37GE1E np.proszę zadzwonić do Saturna i zapytać!:bober:

to jednak jest GD1 - dziś się dodzwoniłem i Pan w działe RTV powiedział mi że to GD1 a za tydzień będą 46"XD1 ale nie zna ceny - GE1 nigdy nie mieli

pozd
 
Do góry