Sharp 2013-Jako pierwsi na rynku widzicie zdjęcia nowych serii Sharpa-LE 650 i LE750

Eric_PSA

New member
Kupa czasu jeszcze... W sumie od lutego bez TV, to i miesiac wytrzymam. Ciekawe czy jakis test pojawi sie w miare szybko.
 

infi

New member
a pozniej dziwia sie w sharpie ze zyski spadaja, skoro sami opozniaja wypuszczenie serii na ktora na pewno jest wielu chetnych. a potem w toruniu cuda sie dzieja . gdzie z fabryki wyjedzie czasami 1-2 tv dziennie!!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak test będzie szybko. Wczoraj wreszcie skończyłem test LE 350 i powiem że jestem mile zaskoczony.
 

Michaelred

New member
Kiki a moglbys wyrazic opinie na temat tego le350 do le540 i le730 majac na uwadze tylko obraz a nie dodatki?? W tych nowych le350 ta matryca jest blysk pol blysk czy moze mat ??

Wysyłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2
 

paeru

New member
Bez reklam
Kiki a moglbys wyrazic opinie na temat tego le350 do le540 i le730 majac na uwadze tylko obraz a nie dodatki?? W tych nowych le350 ta matryca jest blysk pol blysk czy moze mat ??

Wysyłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2

Le350 to turek od vestela (z sharpem nie ma nic wspólnego), 50Hz matryca, odpusotwe wykonanie, kiepska czerń. Zdecydowanie lepiej wziąć 540/730.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Gra kilka razy lepiej od niektórych modeli innych firm. Będzie porównanie modeli obok siebie. więc będzie wiadomo w bezpośredniej konfrontacji , kto jest kto ?
 

infi

New member
nie wiem kiki jak tam twoje informacje ale w torunskim media markt otrzymali info ze sharp nie zamierza wprowadzic tych modeli w maju do oferty a planowany termin to czerwiec-lipiec.
 

infi

New member
to dziwne ze podaja sprzeczne informacje. zwlaszcza ze sharp jest przy toruniu.

to jak wyglada to cenowo skoro u ciebie juz sa?
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jutro Ci podam, wszystkie ceny już podali ale mam je w pracy.
Ja już zamawiam wszystkie modele i wszystkie przekątne - bo muszę wykonać testy.
 

Eric_PSA

New member
dzisiaj pytalem u niezaleznych sprzedawcow, nie w sieciowkach i twierdza ze sa niedostepne.

Ciekaw jestem czyje i jakie to matryce montuja do tych modeli.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Matryce to sprawdzimy.
Telewizory już wyjechały do nas - więc będą dostępne od Czwartku w sprzedaży. Nie wiem tylko dokładnie czy wszystkie przekątne .
Testy będą wszystkich modeli.
 

kamoreks

New member
Matryce 39 i 50 calowe w każdej z dotychczasowych firm pochodziły z Chin, więc wątpię, żeby Sharp nagle zaczął wycinać takie formaty

No nie żartuj mam być z 21 calowym CRtekiem do końca życia? Kiki ma wielką prośbę o sprawdzenie czy 39'- 650 u 750, którą otrzymasz ma matrycę chińską? Dzięki.
 
Ostatnia edycja:
Do góry