Sharp 2013-Jako pierwsi na rynku widzicie zdjęcia nowych serii Sharpa-LE 650 i LE750

daro0305

New member
biorę model 50" le750 bo taki rozmiar będzie do mnie idealny 46-47 trochę mało a 55 za dużo, do tego interesuję mnie 3d aktywne więc jeśli będzie kosztował w okolicy 5000zł to biorę :)))
 

Kejmol

New member
Witam,
chciałbym się dowiedzieć jaka jest lub jaka będzie różnica między modelami 830, a 750?

Pozdrawiam,
Kejmol.
 

Kejmol

New member
Już chyba wiem na czym będzie polegała różnica między 830, a 750.
Nie patrząc na dodatki typu nowe aplikacje to różnica jest w matrycach:
750 - AQUOS (RGB)
830 - QUATTRON (RGBY)

LC-50LE752E - LC50LE752E - LCD-TV - Sharp

Kiki, czy rzeczywiście RGBY w Quattronie daje odczuwalnie lepsze wrażenie w stosunku do RGB w Aquosie?

Pozdrawiam,
Kejmol.
 

infi

New member
no jak te nowe sharpy maja byc robione pod toruniem to nic dziwnego ze opoznienia, jak tam polowa ludzi to juz nie pracuje... to kto ma skladac te tv:( ale tak jest 10lat strefy ekonomicznej sie konczy to sharp sie zawija...
 

Eric_PSA

New member
Kiki, czy rzeczywiście RGBY w Quattronie daje odczuwalnie lepsze wrażenie w stosunku do RGB w Aquosie?

przygladajac sie 830 w sklepie wsrod innych ledow, to Quattron wydawal sie miec lepsze kolory niz pozostale, ale pewnie wiele tez zalezy od ustawien tv ktore sa powystawiane. Gdyby nie to ze 830 to model sprzed prawie 2 lat to pewnie bym go zakupil.
 

paeru

New member
Bez reklam
Sa juz dostepne u sharpa? W sieciowkach jeszcze nie widzialem. A u Cibie kiedy jakis test bedzie?

W MM cena 32 to 1599 jak na razie. Patrząc, że to produkt Vestela bez WiFi, to cena nie powala.

Ciekawe, że 650/750 to niby Aquosy made in Japan, a rozmiary ewidentnie wskazują na chińskie matryce. Zresztą nawet na stronie Sharpa mają jak byk, że nie są to matryce UV2A, wbrew temu, co pisał kiki w pierwszym poście.
 

paeru

New member
Bez reklam
przygladajac sie 830 w sklepie wsrod innych ledow, to Quattron wydawal sie miec lepsze kolory niz pozostale, ale pewnie wiele tez zalezy od ustawien tv ktore sa powystawiane. Gdyby nie to ze 830 to model sprzed prawie 2 lat to pewnie bym go zakupil.

831 szeroko dostępny w sklepach to również Quattron, a jakością obrazu już tak nie powala, nie wspominając o kątach.
 

Eric_PSA

New member
Kiki, wiadomo juz kiedy seria 650 i 750 pojawi sie w sprzedazy? Na razie widzialem ze juz specyfikacje sa dostepne na sharp.pl, ale w sklepach i hurtowniach nic o tych modelach nie wiedza.

No i co z matrycami? Matryce sharpa? Bo wg specyfikacji na stronie producenta to podaja panel 3d a nie uv2a...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Właśnie nic nie podali. Opóźnienie ma być większe i sięgać na koniec miesiąca, może początek maja. Dopiero na testach będzie wiadomo.
Na telewizorach było made in Japan - a to sugerowałoby matrycę Sharpa, ale to co widziałem to były prototypy. Należy jeszcze poczekać.
Będziemy wiedzieć wcześniej ...
 

paeru

New member
Bez reklam
Właśnie nic nie podali. Opóźnienie ma być większe i sięgać na koniec miesiąca, może początek maja. Dopiero na testach będzie wiadomo.
Na telewizorach było made in Japan - a to sugerowałoby matrycę Sharpa, ale to co widziałem to były prototypy. Należy jeszcze poczekać.
Będziemy wiedzieć wcześniej ...

Le244 też są Aquosami, a od pewnego czasu na tabliczce znamieniowej jasno mają napisane, że MADE IN CHINA.

Matryce 39 i 50 calowe w każdej z dotychczasowych firm pochodziły z Chin, więc wątpię, żeby Sharp nagle zaczął wycinać takie formaty (szczególnie, że już w tamtym roku Samsung miał model 6100 w 50 calach i na pewno nie była to matryca Sharpa, ani Samsunga). Poza tym Sharp wyraźnie podaje, że nie jest to matryca UV2A, o czym pisałem wcześniej.
 

Eric_PSA

New member
Poza tym Sharp wyraźnie podaje, że nie jest to matryca UV2A, o czym pisałem wcześniej.

I to mnie wlasnie martwi. Bo bardzo zadowolony bylem z obecnego modelu i jakosci obrazu... Do tego rowniez u rodzicow smiga sharp w tv hd i powiem ze jak na moje potrzeby to jest ideal, aczkolwiek moze malo widzialem.
 

Michaelred

New member
Wiadomo kiedy te nowe TV wkroczą na sklepowe półki i jaka będzie przybliżona cena?? Kiki masz jakieś tajne info:p ??

EDIT: Taka zupełnie matowa ta nowa seria nie jest chyba nie ??
 
Ostatnia edycja:
Do góry