Seria telewizorów firmy Philips 8007 na rok 2012 r. wielkości 40" , 46" i 55".

yahimo

New member
kiki a możesz rowinąć temat właściwego korzystania z menu??? Rozumiem że masz na myśli fantastyczną płynność bez artefaktów - od miesiąca walczę z tym na dwóch tv i jakoś do tej pory nie udało mi się pozbyć artefaktów (przy włączonym HDMN - a tylko wtedy płynność jest fantastyczna).
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
lolek126 a co jest z płynnością tego philipsa???

Witam tak jak Szybal napisal ja go ogladalem z kolegami w sklepie i troszke tam sie kumple nim bawili i ustawiali, a ja bylem z drugim kolega bardziej ogladaczem :) ale powiem krotko bo trzeba poczytac caly ten watek i inne i sam poczytasz jak niektorzy odbieraja ten obraz... powtarzam niektorzy bo jak widzisz kolega szybal np jest zadowolony i on nie widzi tego co ja widzialem razem z kolegami ... i dobrze bo swiat jest piekniejszy i jemu ma sie podobac bo to u niego stoi ten tv... ale jedno jest pewne to nie ma nic wspolnego z umniejetnoscia obslugi menu jak pisze kiki , albo widzisz ze ten obraz jest nie halo albo uznajesz ze tak to ma wygladac - dla mnie jesli chodzi o plynnosc to tak powinna wygaldac jak jest w tv sonym np 850 czy 955 lub panasonicu wt50 czy dt 50 i zdania nie zmienie :)
lolek

ps. KIKI, kolegi corka pracuje w kinie i byla np swiadkiem jak ludzie wychodzili z hobbita ogladanego w 48 kl./s w czasei seansu ( i nie byly to pojedyncze przypadki )i kupowali bilety na zwykle 3d czy to oznacza Kiki ze zle menu operator w kinie obsluguje w projektorze - pomysl zanim cos napiszesz co nie ma sie nijak do sprawy.... nie prosciej jest napisac uczciwie ze jednym ta plynnosc odpowiada, a innym nie .... a nie caly czas swoje teorie piszesz. Kiedy ja bylem na Hobbicie wlasnei w 48 kl./s jakies 4-5 osob wyszlo z seansu, mnie przez pierwsze 15-20 min bolaly oczy i generalnie czulem sie nie swojo, a nigdy nie mialem dotychcasz problemu z 3d przy normalnej predkosci ogladania klatek.. Ale najwazniejsze film jest super jak dla mnie :)
Nikt przy zdrowym umysle nie napisze ze ten tv jest zly,bo nawet ja go chwale bo jest fajny ale poprostu nie odpowiada mi ta plynnosc, co nie oznacza ze jesli komus to pasuje to tv jak najbardziej godny polecenia oczywiscie jeszcze biorac pod uwage ze trzeba kupic tv z odpowiednia data produkcji zeby nie miec problemu z matryca... co tez nie jest zadna tajemnica bo przeczytac o tym mozna w necie.
 
Ostatnia edycja:

krzysiekpl5

New member
Dzieki kiki za odpowiedz..Mowisz ze jak zakupie tego donga to bede mial weeb.tv przez internet.mozesz mi podac swoj nr gg bo chial bym sie ciebie jeszce o pare rzeczy dopytac.pozdro
 

ja67

Klub HDTV.com.pl
VIP
płynność

Witam .
Mam do użytkowników tego modelu prośbę . Dotyczy płynności ...
Chodzi mi o to , byście sprawdzili jak jest w waszych tv :

Kanał TVNCNBC - na dole ekranu przewijają się cały czas trzy paski informacyjne - ten najniższy /czarny/ u mnie trochę szarpie /nie przesuwa się jednostajnie tak jak dwa powyżej /.
Dzieje sie tak przy włączonym Perfect Natural Motion na: Maksimum .
Przy ustawieniu: Minimum szarpie już bardzo , a przy całkowitym wyłączeniu PNM szarpią już wszystkie trzy paski.

Też tak jest w waszych egzemplarzach ?
Będę wdzięczny za wasze spostrzeżenia.
 

szybal

Banned
Witam .
Mam do użytkowników tego modelu prośbę . Dotyczy płynności ...
Chodzi mi o to , byście sprawdzili jak jest w waszych tv :

Kanał TVNCNBC - na dole ekranu przewijają się cały czas trzy paski informacyjne - ten najniższy /czarny/ u mnie trochę szarpie /nie przesuwa się jednostajnie tak jak dwa powyżej /.
Dzieje sie tak przy włączonym Perfect Natural Motion na: Maksimum .
Przy ustawieniu: Minimum szarpie już bardzo , a przy całkowitym wyłączeniu PNM szarpią już wszystkie trzy paski.

Też tak jest w waszych egzemplarzach ?
Będę wdzięczny za wasze spostrzeżenia.
U mnie nic nie szarpie a mam wszystkie ulepszacze ustawione na maxa😊.
 

ja67

Klub HDTV.com.pl
VIP
Hmm..
Przy ustawieniu Maksimum nic a nic ten pasek Ci nie drży /skacze ?
A co się dzieje , gdybyś zmniejszył PNM na Średnio lub jeszcze lepiej na Minimum - ten dolny czarny pasek wciąż płynnie się przemieszcza ?
U mnie im niższy poziom ustawienia Perfect Natural Motion , tym większe drżenie tego dolnego paska...
Nie wiem więc , czy w tym moim tv ta funkcja działa w pełni poprawnie , skoro odkryłem jej pewne "niedomagania" .
I tak na marginesie , to nie wyobrażam już sobie powrotu do oglądania tv bez włączonej funckcji PNM ;)

Czy ktoś jeszcze może sprawdzić ten temat na swoim tv ?
 

Wxm

New member
Jeszcze linki:

P1201969.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl
P1201969.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl
P1201966.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl

Co Myślicie tak ma być?
Bo dla mnie to jak na produkt za 8 tysi. to totalny nokaut dla Philipsa.
Wstyd ,że coś takiego sprzedają. Moja ulubiona firma.

Witam Ponownie.
Mam 1 zdjęcie użytkownika i też widzę podobne anomalie.
Mam opinię od jednej osoby która nie jednoznacznie jednak stwierdza ,że ten typ tak ma i nie każdemu to przeszkadza(jest do przyjęcia)
Może Kiki by się wypowiedział ma tv no i ekspert.
Ja mam problem do tej pory używałem Plazmy tam biały jest szarawy ale jednolity na całej powierzchni.
Pomocy
 

kasia1

New member
Witam,może ktoś miał przypadek podobny do mojego,a mianowicie po podłączeniu do prądu dioda na sekundę zaświeci się ,a po sekundzie gaśnie i nie można załączyć tv.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Kto z szanownych forumowiczów dysponuje swoim , bezcennym , wolnym czasem , zapraszam do
zapoznania się z ciekawą recenzją telewizora firmy Philips model 55PFL8007K/12 z dnia 1 lutego 2013 r.:)
Dostępna jest na stronce:

TEST mit Display Basic Check: Philips 55PFL8007

Konkluzja: bardzo dobry telewizor .:roll:


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

Leeonsjo

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Kto z szanownych forumowiczów dysponuje swoim , bezcennym , wolnym czasem , zapraszam do
zapoznania się z ciekawą recenzją telewizora firmy Philips model 55PFL8007K/12 z dnia 1 lutego 2013 r.:)
Dostępna jest na stronce:

TEST mit Display Basic Check: Philips 55PFL8007

Konkluzja: bardzo dobry telewizor .:roll:


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:

co to znaczy?
+ Ausgezeichnete visuelle Eigenschaften
+ Vollständige QWERTZ-Tastatur in der FB
+ Geringes Gewicht der aktiven Shutterbrillen
+ Geringer Energieverbrauch trotz großer Diagonale
+ Multimediale Ausstattung
+ Brillen und Skype-Kamera im Lieferumfang

- Helligkeitsverteilung
- Spaltmaß
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Proszę skorzystać z przeglądarki Chrome . Jeżeli używasz przeglądarki Firefox to pobierz sobie rozszerzenie :Translator lub pasek FoxLingo . Jak używasz przeglądarki Internet Explorer 9 to
pasek Bing ma tłumacza .Jak używasz przeglądarki Safari to wpisz w pasku wyszukiwania gdzie
można wyszukiwać za pomocą Google lub pobierz rozszerzenie Translate .
Zadaj sobie trochę trudu .


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Z "grubsza".:lol:
Doskonałe właściwości wizualne .
Pełna klawiatura Qwerty.
Mała waga aktywnych okularów migawkowych.
Niskie zużycie energii pomimo dużej przekątnej.
Funkcje multimedialne.
Okulary i kamera (aparat) Skype.

Dystrybucja (rozkład) jasności.(czasem krótkotrwałe zwiększenie jasności)
Luka .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

Pips

New member
Witam, czy z tym modelem wszystko w porządku? Miałem z początku wybrać model 6007 lecz po przeskakiwaniu stron o jakieś 50 natrafiałem na różne narzekania że to coś nie działa albo że na starszym sofcie było lepiej a nowy nic nie poprawia, w tym temacie jakieś narzekania na wyłączanie się samoczynnie tego modelu 8007 a to jacyś wkurzeni Niemcy itp.

Stwierdziłem jednak że zakup TV to wydatek raz na parę ładnych lat więc porzuciłem model 6007 i przymierzam się do 8007, pytanie tylko czy warty, czy już wszystko z nim w porządku.
 

Leeonsjo

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Proszę skorzystać z przeglądarki Chrome . Jeżeli używasz przeglądarki Firefox to pobierz sobie rozszerzenie :Translator lub pasek FoxLingo . Jak używasz przeglądarki Internet Explorer 9 to
pasek Bing ma tłumacza .Jak używasz przeglądarki Safari to wpisz w pasku wyszukiwania gdzie
można wyszukiwać za pomocą Google lub pobierz rozszerzenie Translate .
Zadaj sobie trochę trudu .


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
Jak to przetłumaczył google tłumacz to wyszły mimry z mamrami dlatego zapytałem.
Coś tam sie idzie domyśleć ale te dwa ostatnie w minusie to nie rozumiem.
 

kasia1

New member
Witam, czy z tym modelem wszystko w porządku? Miałem z początku wybrać model 6007 lecz po przeskakiwaniu stron o jakieś 50 natrafiałem na różne narzekania że to coś nie działa albo że na starszym sofcie było lepiej a nowy nic nie poprawia, w tym temacie jakieś narzekania na wyłączanie się samoczynnie tego modelu 8007 a to jacyś wkurzeni Niemcy itp.

Stwierdziłem jednak że zakup TV to wydatek raz na parę ładnych lat więc porzuciłem model 6007 i przymierzam się do 8007, pytanie tylko czy warty, czy już wszystko z nim w porządku.
Witam ,telewizor jest ok ,zdążyłem się trochę pobawić ,ale niestety po dwóch dniach użytkowania telewizor padł.Brak możliwości załączenia,serwis dosyć szybko się po niego zgłosił ,ale zobaczymy jak pójdzie im z naprawą.
Niewiem czy awaryjność w tym modelu to norma ,czy poprostu miałem pecha.
 
Do góry