Seria telewizorów firmy Philips 8007 na rok 2012 r. wielkości 40" , 46" i 55".

lolek126

Well-known member
Bez reklam
W tym modelu z tego co pisza to nalezy patrzec na date produkcji danego egz.... przynajmniej tak bylo... niestety nie grzeszy ten model problemami, ale jak sie trafi juz dobry to ludzie sa zadowoleni wiec troskze szczescia trzeba miec :)
lolek
 

szybal

Banned
Witam pierwsze modele tak jak mój z czerwca to rzeczywiście byla droga przez mękę,natomiast obecny tv mam z października i wszystkie problemy z softem itp. zostały usunięte ,ale to fakt że dobrze się dogadać ze sklepem na test przed zabraniem do domu albo kupić sprawdzony od Kikiego.
 

yahimo

New member
kolego lolek126 szczęście to można mieć w kartach:))
Jeśli wydając 8 koła moje zadowolenie ma być uzależnione od szczęścia to ja pierd... ten tv i tę firmę.
Niestety jestem jednym z kretynów którzy zdecydowali się na zakup w ciemno (po bardzo dobrych doświadczeniach z 37pfl8605). Jedno jest pewne - kolejne tv to z pewnością nie będzie z PHILIPSa (przy odrobinie szczęścia może przestaną sprowadzać do polski).
 

Pips

New member
kolego lolek126 szczęście to można mieć w kartach:))
Jeśli wydając 8 koła moje zadowolenie ma być uzależnione od szczęścia to ja pierd... ten tv i tę firmę.
Niestety jestem jednym z kretynów którzy zdecydowali się na zakup w ciemno (po bardzo dobrych doświadczeniach z 37pfl8605). Jedno jest pewne - kolejne tv to z pewnością nie będzie z PHILIPSa (przy odrobinie szczęścia może przestaną sprowadzać do polski).

A tobie co się popsuło?

Tv mnie przekonuje głównie trybem dla dwóch graczy no i ładnym ambilightem, wydaje mi się że najnowsze softy naprawiły usterki.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
kolego lolek126 szczęście to można mieć w kartach:))
Jeśli wydając 8 koła moje zadowolenie ma być uzależnione od szczęścia to ja pierd... ten tv i tę firmę.
Niestety jestem jednym z kretynów którzy zdecydowali się na zakup w ciemno (po bardzo dobrych doświadczeniach z 37pfl8605). Jedno jest pewne - kolejne tv to z pewnością nie będzie z PHILIPSa (przy odrobinie szczęścia może przestaną sprowadzać do polski).

Nie zrozumiales mojej intencjii - ja nie napisalem tego ze uwazam ze tak powinno byc, malo tego mysle ze to jest karygodne zeby cos takiego bylo , ale jest i jakbys poczytal troszke w necie to bys mial wiedze na ten temat, a tak jak zdecydowales sie na kupno tylko na podstawie dotychczasowego tv to masz to co masz..... pretensje mozesz miec do siebie bo naprawde duzo bylo chocby tutaj o usterkach..... a szczescie trzeba miec przy wszystkim bo niestety wszystko sie psuje ale wiadomo kazdy kto cos kupuje chce zeby to mu dzialalo , a phlips ma troskze tych usterek i jak patrzac na to ile sie sprzedaje, a ile ludzi ma problem to jest tego za duzo.... pozostaje tylko wierzyc ze cos zrobia z twoim tv i bedziesz sie cieszyl obrazem jaki generuje philips... jak to ma chocby kolega Szybal...
lolek
Ps kolego Pips ty tylko tymi czynnikami sie kierujesz przy kupnie tv ??? naparwde podziwiam ... i bez urazy... Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

Pips

New member
Kieruję się kupnem TV do grania głównie, kiki mi go polecił i mi się spodobał. Tylko przez taką ilość usterek nie wiem czy nie zmienię decyzji ;/
 

szybal

Banned
Większość usterek to już historia ,ja też dużo gram i wszystko działa gry w 3d plus ambilajt rewelka,proste kup od kikiego sprawdzony model i po stresie.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam, Szybal kupno u kikiego tez moze sprawy nie zalatwic a to dlatego ze ten model jak sie czyta to on z regoly ma tak ze jak sie go kupi to wszystko niby ok, a dopiero po dwoch , trzech dniach .... cos sie dzieje, wiec to ze Kiki sprawdzi to nic nie znaczy , na pewno o niebo jest to lepiej niz jak w wogole sie nie sprawdzi i sie kupuje w ciemno.... niewatpliwie przy kupnie tego modelu trzeba miec szczescie tylko ze ciezko jest tak podchodzic bo jednak on kosztuje swoje i liczyc na szczescie to troszke za malo.... Dobrze ze Ty jestes zadowlony i ze juz nie masz problemow po tylu co miales z philispem to chyba juz limit na ciebie sie wyczerpal .... Pozdro.
lolek
 
J

johny860527

Guest
Nie chodzi mi tylko o ten tv,tak jest z większością... "właśnie się wpisuje,będzie w tym tygodniu " częste słowa kikiego. Po co tak pisać,skoro wie że skłamał... Tak jakby nie mógł napisać wprost.
 

Leeonsjo

New member
Bez reklam
Masz racje,dziwne to trochę.Może nie trzeba reklamowac już tego tv bo te testy tylko temu służą.Najlepszym testem jest słowo użytkownika takich jak my i przez to będę narzekał ile wlezie nie po to żeby odstraszyć tylko żeby uświadomić że ten tv jest o 2 tyś za drogi jeżeli chodzi o cenę do jakości ,drugi raz bym go nie kupił.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Czapki z glow kolego - naprawde podziwiam za szczerosc ;-) A testu juz kiki nie zrobi nie ma co sie zastanawiac kolego, juz lada moment beda nowe tv z tego roku roznych firm i juz nikt nie bedzie wpominal o tv z ubieglego roku. A to ze philips wprowadza pozno swoje modele to juz problem philipsa.... i tv po tak naprawde 5 miesiacach od wprowadzenia go na rynek nikt sie nim nie bedzie interesowal bo bedzie mial do wyboru szereg nowych tv z tego roku - takie zycie...
lolek
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
A ja kupiłem drugi większy i jestem bardzo zadowolony.

Witam uprzejmie,

Masz rację , że to bardzo dobry telewizor , z jedną , małą uwagą : trzeba kupując go być roztropnym
kupującym tj. sprawdzić matrycę i elementy obrazu i dźwięku (domówić się z personelem sklepu , wbrew
pozorom można to już zrobić) , lub mieć łut szczęścia i nie kupować tego telewizora z "wczesnych dostaw".

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

Pips

New member
Według mnie nie chodzi o to by nie kupować pierwszych egzemplarzy, to była wina skopanego softu, soft był stary więc się przyjęło że pierwsze modele są awaryjne. Obecnie użytkownicy tego TV są zadowoleni.
 

Leeonsjo

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Masz rację , że to bardzo dobry telewizor , z jedną , małą uwagą : trzeba kupując go być roztropnym
kupującym tj. sprawdzić matrycę i elementy obrazu i dźwięku (domówić się z personelem sklepu , wbrew
pozorom można to już zrobić) , lub mieć łut szczęścia i nie kupować tego telewizora z "wczesnych dostaw".

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:

Bardzo dobry ? Lubi sie zacinać,trza wyjąć kabel z prądu żeby załapał .Te całe mułowate smart to w łeb se idzie palnąć.Wczesniej nie widziałem ale jak obejrzałem foty które przedsawiają szare kąty na białym ekranie to sprawdziłem dokładnie i w moim to samo ,najlepsze jest to że teraz mnie to wkurza bo wcześniej nie wiedziałem o tym i nie zwracałem uwagi.Ten tv nie wart jest tej ceny.A jak wejdą nowe to zostawią nas z tym mułem,bo co naprawiać stare jak mozna zarobić na nowym.
Ps do szybala ile stracileś kasy sprzedająć nowy tv? nie każdego stac!
 
Ostatnia edycja:

szybal

Banned
Bardzo dobry ? Lubi sie zacinać,trza wyjąć kabel z prądu żeby załapał .Te całe mułowate smart to w łeb se idzie palnąć.Wczesniej nie widziałem ale jak obejrzałem foty które przedsawiają szare kąty na białym ekranie to sprawdziłem dokładnie i w moim to samo ,najlepsze jest to że teraz mnie to wkurza bo wcześniej nie wiedziałem o tym i nie zwracałem uwagi.Ten tv nie wart jest tej ceny.A jak wejdą nowe to zostawią nas z tym mułem,bo co naprawiać stare jak mozna zarobić na nowym.
Ps do szybala ile stracileś kasy sprzedająć nowy tv? nie każdego stac!
To prawda że stracilem na tej transakcji,ale teraz mam coś co nie ma ceny spokój i zadowolenie,a ty jak sam napisałeś widzisz swoje rogi w tv i się stresujesz ,a co do smart tv u mnie wcale nie jest mulowate a korzystam dużo i codziennie bo mam dzieci które oglądają bajki na ipla i you tubie wszystko chodzi bardzo dobrze,Internet mam 20 mb.
 
Do góry