Seria telewizorów firmy Philips 8007 na rok 2012 r. wielkości 40" , 46" i 55".

zaba1978

New member
Witam
Panowie jestem po zakupie tego modelu philipsa 40 cali,jak narazie jestem zadowolony.Tylko Panowie jakie sa optymalne ustawienia obrazu.
 

Leeonsjo

New member
Bez reklam
Witam
Panowie jestem po zakupie tego modelu philipsa 40 cali,jak narazie jestem zadowolony.Tylko Panowie jakie sa optymalne ustawienia obrazu.

Przejdź przez konfigurator obrazu(szybkie ustawienie obrazu) potem włącz na standart i ciesz się fajnym obrazem.Ja wyłączyłem dynamiczne podświetlenie bo przy oglądaniu filmów z napisami napisy świeciły raz jaśniej raz ciemniej ,wkurzające.Próbowałem bawić się ustawieniami (baterie w pilocie za za 4 tygodnie wyczerpałem:smile:) ale zawsze wracałem do ustawienia standart.Nawet miałem goscia co zrobił kalibrację i nie dał rady polepszyć obrazu,straciłem tylko kasę.
 

pabloz

New member
W 46PFL8007 mam dość podobną sytuację - nierównomierne podświetlenie brzegów. Nie mam pojęcia czy "ten typ tak ma" czy trafiłem kiepski egzemplarz. Również jest to widoczne przede wszystkim na białym tle.
 

szybal

Banned
Jeszcze linki:

P1201969.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl
P1201969.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl
P1201966.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl

Co Myślicie tak ma być?
Bo dla mnie to jak na produkt za 8 tysi. to totalny nokaut dla Philipsa.
Wstyd ,że coś takiego sprzedają. Moja ulubiona firma.
Współczuję życzę powodzenia mi się w końcu udało mam egzemplarz bez żadnych wad,proponuję serwis i wymiane matrycy wiem sam po sobie jakie to jest męczące jak coś jest nie tak z matrycą.😞
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Szybalowi sie udalo to i Tobie moze sie uda. Powodzenia.
Nie byloby takich problemow zeby moc przed kupnem na spokojnie w sklepie zobaczyc i ocenic jakie jest podswietlnie , a tak to jest jak jest, wiekszosci ludzi i tak tego nie bedzie zauwazac, a tym co nie pasuje to jest garstka wic tak sie kreci ten interes.
lolek
 
Ostatnia edycja:

kriswas

Member
Bez reklam
Partnerem strategicznym dla całej grupy ITI (TVN) jest firma SAMSUNG. Jeżeli dodasz do tego to, że Philips zawsze miał opory natury finansowej dla wspierania w swoich produktach multimediów, które wymagały wykupu licencji, to masz gotową odpowiedź. Tylko to, za żadne skarby nie tłumaczy takiej postawy firmy.
 

dzardzi

New member
Witam

Byłem praktycznie zdecydowany na TV Samsung ES7000 ( ES8000 ), ale im więcej czytam tym bardziej skłaniam się ku temu philipsowi. Mam kilka pytań

1. Czy ktoś miał możliwość porównania obu modeli w rzeczywistości. Nie chodzi mi o suche liczby tylko faktyczne zestawienie tych telewizorków. Jakość obrazu , multimedia ...
2. Czy 8007 obsługuje pliki video w formacie avchd.
3. Czy można puścić bezprzewodowo grę np z samsung galaxy 2 lub 3 na TV.
4. Czy za pomocą okularów dwie osoby mogą oglądać dwa różne kanały TV ( bo w grach z tego co doczytałem jest to możliwe ?
5. Czym różnią się 8007 od 7007k ( czy warto dopłacać )

Z góry dzięki za odpowiedzi.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja tylko moge sie wypowiedziec jesli chodzi o obraz i to w warunkach sklepowych bo widzialem i 8007 i wydzialem samsungi i powiem tyle ze jesli komus taka plynnosc nie przeszkadza jaka jest w philipsie to sam obraz jest duzo duzo lepszy niz w tych samsungach, to tak naprawde zupelnie inne kolory, inna czern, generalnie bardziej na plus jest philips. Reszte to powie ci kolega szybal bo on obcuje z tym tv na codziennie, jedno co na pewno ma lepsze samsung to gadzety tych ma znacznie wiecej ale to kwestia na czym bardziej ci zalezy.... i 3d jak dla mnie lepsze jest w samsungu ( ale to gadzety ) przynajmniej jak dla mnie.
lolek
 

kejdzej

New member
Witam

Byłem praktycznie zdecydowany na TV Samsung ES7000 ( ES8000 ), ale im więcej czytam tym bardziej skłaniam się ku temu philipsowi. Mam kilka pytań

1. Czy ktoś miał możliwość porównania obu modeli w rzeczywistości. Nie chodzi mi o suche liczby tylko faktyczne zestawienie tych telewizorków. Jakość obrazu , multimedia ...
2. Czy 8007 obsługuje pliki video w formacie avchd.
3. Czy można puścić bezprzewodowo grę np z samsung galaxy 2 lub 3 na TV.
4. Czy za pomocą okularów dwie osoby mogą oglądać dwa różne kanały TV ( bo w grach z tego co doczytałem jest to możliwe ?
5. Czym różnią się 8007 od 7007k ( czy warto dopłacać )

Z góry dzięki za odpowiedzi.

To ja jeszcze dopiszę swoje pytakna odnośnie tego TV bo również zastanawiam się nad zakupem (rozważam jeszcze TX-L55WT50E).

6. W obecnym TV (LG 37" ok 3 letni) mam taką funkcję, że jak mam ciemno w pokoju to TV automatycznie się przyciemnia. I analogicznie jak jest jasno to się rozjaśnia. Czy ten Philips ma taką funkcję?
7. Czy mogę bezprzedodowo wyświetlić film z notebooka? (coś w rodzaju Intel WiDi)?
8. Panasonic TX-L55WT50E czy Philips 55PFL8007K ? :D
 

krzysiekpl5

New member
Witajcie

Czesc wszsytkim....jestem nowy na tym forum i wlasnie tez sie zastanawiam nad kupnem tego tv ale jest jeden problem mieszkam za granica i tylko mnie interesuje telwizja polska przez internet...ale ten tv nie odczytuje stron flash i nie da sie zainstalowac wtyczki na stronie weeb.tv tej telewizji ktora ogladalem przez internet.czy zna ktos moze jakies inne mozliwosci aby ogladac tv przez internet na tm telewizorze?:-x.pozdro
 

szybal

Banned
Witam mam tv Seri 8007 od czerwca najpierw 46 cali teraz. 55 plusy: ambilajt spektra 3 ,noga wieszak dwa w jednym,bardzo dobre wykonanie,pilot klawiatura dwu stronny sterowany fale radiowe plus pointer,bardzo dobry dźwięk,2-okulary aktywne plus kamera do skypa w komplecie,jak dla mnie obraz bardzo dobry nie zaobserwowałem żadnych anomalii oczywiście jakość hd,wifi działa perfekcyjnie ipla,you tobe bez zacinania mam obecnie Internet 20mb.Ja osobiście polecam ten model,jak dla mnie a jestem zwyklym użytkownikiem wszystko super.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Potwierdzam. Mam ten telewizor i jeśli ktoś potrafi właściwie korzystać z menu , płynność jest rewelacyjna.
 
Do góry