Seria TCL EC78: wyjątkowy obraz zasługuje na niesamowity dźwięk

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Napisz na PW dostaniesz kontakt do kolegi on Ci poda jakie aplikacje pobrać an podłączyć się pod TV ze smartfona.
 

MrP

New member
I tu sie nie zgodze parametrami technicznymi sa takie same ale ogolnie dopracowanie dźwięku robi robote brak rezonasow i brzeczen w C2 jest tego nie ma nawet jezeli glosnosc dasz na max
 

adas81

Member
Ktoś kto już posiada ten telewizor ma jakieś spostrzeżenia?
Ktoś może ma tv po kalibracji i podzieli się nimi?
Czy ktoś z Was ma polsat i udało mu się w dekoderze ustawić 1080p?
Czasami po włączeniu jakiegoś kanału tnie się dźwięk, pomaga przełączenie kanału i problem znika. Ktoś napotkał podobny problem?
Kodi się baaardzo długo ładuje.
Co mnie jeszcze denerwuje i martwi... każdy lekki ruch w tv podczas oglądania czegokolwiek powoduje że obraz robi się nieostry/niewyraźny, nawet gdy ustawi się tryb sportowy czy tryb obrazu sport.


Proszę o pisanie swoich spostrzeżeń, może jakiś ustawień
 
Ostatnia edycja:

maciekmm

Member
Adas posiadasz wersje 55 czy 65' ? Z postow uzytkownikow wynika ze wiecej problemow jest z wersja 65. Co masz na mysli piszac o malo ostrym obrazie podczas ruchow ?
 

adas81

Member
Pytanie ogólnikowe , ale w porównaniu np. do zwykłych telewizyjnych grają lepiej, nie jest to soundbar, tym bardziej kino domowe.

Ale, gdy zagra jakaś muzyka , np. przy filmie dokumentalnym Whitney, fajnie było słychać jak dźwięk "pływa".
Jeszcze są dodatkowe podbicia tonów, więc można trochę bass wyróżnić.

Ogólnie nie jest źle, ale dupy też nie urywa.
Ogólnie wyczerpuje?



Panowie a jak sprawują się głośniki, czuć dużą różnicę z systemu onkyo?
 

mgandor

New member
Chodziło o porównanie do innych TV, nie do soundbara czy kina.
Mam u siebie yamahe pianocrafta i jak chce posłuchać muzyki to włączam właśnie PC.
Gdzieś czytałem na zagranicznym forum, że ludzi pisali, że w ogóle nie ma różnicy w porównaniu z innymi TV ze zwykłymi głośnikami.
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
Po prostu " NIESŁOWNA OSOBA " Jak chłopie nie możesz dotrzymać terminu to nie obiecaj na drugi raz , bo robienie kogoś w konia to nie tędy droga i nie ładnie !!!!

A od siebie dodam że te modele na ten rok od TCL to dużo osób zawiedzie się ja wam to piszę tutaj i oświadczam że tak będzie
 
Ostatnia edycja:
Do góry