Seria TCL EC78: wyjątkowy obraz zasługuje na niesamowity dźwięk

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz już zdjęcia na FB na moim profilu.
Skalowanie rewelacyjne, czerń jak na klasę przystało bardzo dobra, równe podświetlenie matrycy, dźwięk rewelacyjny z soundbara Onkyo, wydajność genialna, bez ramkowy, czyta wszystko z poziomu MxPlayera, Kodi 18 podaje filmy w dowolnej jakości.
Rewelacyjna dobra ostrość, płynność również.
Świetnie wygląda, stopa centralna, bezramkowy, slim.
Android 9,0 bardzo szybki, z dużą pamięcią.
Jest mały problem, które ustalamy z fabryką co do szybkiego update.
 

p3dr0s

Member
Posiadacze 55EC780 sprawdzał ktoś działanie mikrofonu? Mi nie udało się zmusić tv do słuchania (na zadku ma włącznik, niezależnie od ustawienia odbiornik nie reagował na głos - szukanie, komendy)
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
Nie oszukujmy się , TCL-a oprogramowanie jest bardzo nie dopracowane i drugie moje zdanie : tv jest do oglądania a nie do smartfowania !!!!

Dodam jeszcze : gdzie jest obiecany przez kikiego test tych modeli co obiecał ???????
 

robertos83

New member
Ale co mają poprawki do testu? Jak wyszło coś nie tak to powinno to być jasno napisane, ewentualnie wspomniane, że może kiedyś zostanie naprawione. No chyba, że test na zlecenie producenta to faktycznie musi wyjść idealnie...
 

PeaceTreaty

New member
Ale co mają poprawki do testu? Jak wyszło coś nie tak to powinno to być jasno napisane, ewentualnie wspomniane, że może kiedyś zostanie naprawione. No chyba, że test na zlecenie producenta to faktycznie musi wyjść idealnie...

Dokładnie tak, jeśli pojawi się poprawka to zawsze można zrobić aktualizację testu.
A tak to ten test śmierdzi na kilometr.
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
Do oglądania... może kiedyś, teraz przy takim podejściu to lepiej kup monitor bez funkcji tv i smart. Wtedy faktycznie będziesz mógł tylko oglądać bez "smartfowania" [emoji6] Smartfonu też uzywasz tylko do telefonowania? [emoji23]

Tak , smart fona używam tylko do dzwonienia i jedyne apki jakie używam to : IPKO i olx , poczta onet
a resztę od tego mam kompa , tak samo z tv - jedynie youtube dla córki puszczam bajki lub muzyka dla dzieci i sam sobie co jakiś czas muzyki posłucham , sory jeszcze z pena filmy to Kodi odpalam
 

adas81

Member
Hej
Właśnie podłączyłem swój tv i mam kilka pytań:
1. W dekoderze Polsatu , gdy włączę rozdzielczość 1080 to telewizor przełącza się na ,576, ale jak ustawie na 720, to w tv też jest 720. Dlaczego tak się dzieje?
2. Jak połączyć telefon Huawei mate 10 pro, aby przesłać mu na tv zdjecia lub filmy. Jest opcja w telefonie wifi direct, projekcja i jakąś funkcja dzielenia którą wg opisu działa tylko z innym urządzeniem Huawei.
Takie dwa pytania na szybko mi przyszły.
A i jeszcze jedno. Dostałem od kikiego czy jego sklepu raport z kalibracji, ale w opisie tv jest 65EP680. Można to wg mnie zrozumieć tylko w jeden sposób... I przy okazji pytanie, na jakim ustawieniu obrazu byl kalibrowany tv

Pozdrawiam
 

maciekmm

Member
Nie masz napisane na raporcie na jakim zrodle sygnalu byl kalibrowany ?
Troche lipa z ta rozdzielczoscia. Moze inni uzytkownicy podziela sie informacjami ?
Ja kupilem TV 2 tyg temu jednak bede go mogl sprawdzic dopiero za kolejne 2 tyg :(
 
Do góry