Seria PV70

ricco1

New member
jest to bardzo mozliwe..ale przeciez oni o tym nie powiedzą....tak czy siak ja biore tego swojego pv70P....zwlaszcza ze dosyc tanio uwazam go zalatwilem....a na stronie panasa nie ma zadnych modeli pa
 

SieneK

New member
właśnie "testuję" nowego 42PV70P A
choć zamawiałem "samo P" :D
w Panasonic Polska dowiedziałem się, że PA wywodzą się z fabryki z Czech i mają matrycę G10 :roll:

na razie znalazłem jeden mankament
chciałem podłączyć swój amplituner do TV
podłączyłem w TV do AUDIO OUT i gdzie nie podłączę do aplitunera to dźwięk jest stłumiony /cichy/ musze pokrętło głośności przekręcić o 1/4 obrotu aby mieć taki sam poziom dźwięku jak z tunera czy DVD
podłączałm już do wejścia AUX, DVD, TV i efekt taki sam
a co ciekawe wystarczy odłączyć jeden kanał to w drugim jest wtedy OKi :???:
 

SieneK

New member
w 42PV70P robi się to tak:
- włączasz TV
- otwierasz klapkę w TV zasłaniającą przyciski regulacji
- naciskasz F - na ekranie ukazuje się wskaźnik głośności
- wciskasz przyciszanie i w tym samym czasie na pilocie trzykrotnie 0 /zero/
po chwili na ekranie TV pojawia się tabela serwisowa
wyjście z trybu serwisowego EXIT na pilocie

info od kolegi rustera i sprawdzone na moim TV :mrgreen:
 
Ostatnia edycja:

ricco1

New member
czesc, wlasnie wrocilem ze sklepu w koncu z podpisana umowa na 42PV70P. A jesli chodzi o symbol PA to sprawa wyglada tak. Dzwonil przy mnie gosciu bo rezerwowalem 70P a jak wydrukowali mi umowe to 70PA. Wiec powiedzilaem ze ja takiego nie chce i czym one sie roznia. W koncu okazalo sie ze na wystawie maja jeden model 70PA (tak na kartce z cena bylo napisane) Wiec poprosilem o pokazanie logo panasona z tylu telewizora. Okazalo sie ze jest PV70P:))) Wiec facio po konsultacjach telefonicznych stwierdzil ze on imaja jakies wlasne symbole a model nadal pozostaje PV70P. Wiec kazalem wykreslic na umowie PA i zostawic samo P. We wtorek mam odbior, w sumie wyszlo mnie 3863,90 zl. W tym 3809 zl sam teelwizor + transport. Wiec we wtorek opisze jak przywioza czy wszysto okej. Jakby co ...to w ciagu 10 dni mozna odstapic od umowy i oddac towar, przynajmniej ja mam tak na umowie:))) polecam przegladam oferty internetowe...mozna czasami wyłapac cos szybko i tanio..tak jak zrobilem w poniedzialek w ciagu 4 godzin raptem. BO we wtorej juz widze (i do dziś) figuruje on za 4600 chyba. Mam nadzieje ze zadnej kichy ni ebedzie:))):D:D:D
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Mam do kilku panów prośbę. Korzystajcie z przycisku Odpowiedz, zamiast Cytuj. Cytowanie ostatnich wypowiedzi jest bezsensownym zaśmiecaniem forum.

ArtS :)
 

doubleube

New member
doubleube napisał:
Witam serdecznie

ostatnio pojawiła sie wersja TH 37PV70PA
nikt nic nie wie
czekam na informacje od Panasonica
moze ktos z Was wie?
cena jest ok. 200zł wyższa od ...70P


Z góry przepraszam za powyższy cytat ale zeby wiadomo było czego sie tyczy post.

otrzymałem nastepujaca informacje od Panasonic'a:

Witamy!
Uprzejmie informujemy, że pełna nazwa modelu dystrybuowanego przez
Panasonic Polska to TH-37PV70PA.

Z poważaniem,
Info / Panasonic Polska

EL> Witam serdecznie.
EL> jaka jest różnica miedzy TH-37PV70P a TH-37PV70PA.
EL> Nigdzie nie moge znaleźć różnicy
EL>
EL> czekam niecierpliwie na pelne informacje
EL>
EL> POZDRAWIAM

Co o tym sądzicie????
 
Ostatnia edycja:

ArtS007

New member
Bez reklam
No, może w końcu coś wiadomo.

A propos cytatów. Ja czepiam się tylko i wyłącznie o cytowanie ostatniej wypowiedzi, czyli ostatniej wypowiedzi w wątku. W takim przypadku można pokusić się co najwyżej o zacytowanie istotnego fragmentu. W Twoim przypadku odnosiłeś się do wypowiedzi znajdującej się wyżej, więc zachowałeś się jak najbardziej poprawnie. Nie zmienia to faktu, że należy cytować tylko w uzasadnionych przypadkach. Poilecam lektrurę któregoś z dłuższych wątków, aby łatwo przekonać się, że przedzieranie się przez liczne cytaty-powtórzenia jest po prostu męczące.

ArtS :)
 

rgomez

New member
Witam i z góry przepraszam za pytanie ale plazma przyjeżdża zaraz i nie ma za dużo czasu na szukanie.Chodzi o sprawdzenie licznika plazmy-czy sposób z pv70 działa na pv7? a jeśli nie to jak sprawdzić licznik w pv7?Pozdrawiam.
 

SieneK

New member
było ze dwie strony temu ale ...

w 42PV70P robi się to tak:
- włączasz TV
- otwierasz klapkę w TV zasłaniającą przyciski regulacji
- naciskasz F - na ekranie ukazuje się wskaźnik głośności
- wciskasz przyciszanie i w tym samym czasie na pilocie trzykrotnie 0 /zero/
po chwili na ekranie TV pojawia się tabela serwisowa
wyjście z trybu serwisowego EXIT na pilocie

info od kolegi rustera i sprawdzone na moim TV :mrgreen:
 

Golgota

New member
joasia napisał:
Witam. Jestem tu zupełnie nowa i potrzebuje fachowej opinii. Kupiłam plazmę 42pv70 i zamierzam powiesić ją na ścianie. Cena oryginalnego wieszaka Panasonica powaliła mnie lekko na kolana. Przeszukałam całe forum pod kątem opinii o wieszakach "niemarkowych" i niestety wszystkie linki do allegro tu podawane są już nieaktywne. Może znzlazłby się ktoś u kogo ten telewizorek już wisi na jakimś fajnym, dobrze sprawującym się wieszaku i mi podpowie jak tu zaoszczędzić parę stówek.
Pozdrawiam


Witam, napisz jak wkleić zdjęcie to ci pokaże moja konstrukcje, TV można regulować i w pionie i w poziomie
Pozdrawiam

Tylko bez skruyów
 

vahanar

New member
PV70 czy PV71

witam! Pytanie dla wtajemniczonych ,jaka jest różnica pomiędzy tymi modelami oprócz ceny ok. 1K ? Czy warto wydać taką różnicę? Użyłem szukajki ale wywaliło mi 2 K postów więc zrozumcie:roll:
 

rafin

New member
Witam!
Jeszcze 5 godzin temu byłem absolutnie przekonany na model pv70 ale nawiedziłem dziś (nie wiem co mnie podkusiło) Rtv Euro AGD i zobaczyłem coś co mnie zdołowało. Obok siebie stały 2 panasoniki jeden 37" drugi 42" a wokół nich dziesiątki innych przeważnie LCD i co. Ano to że spośród tych wszystkich samsungów LG i innych szajsów to te 2 panasoniki miały najgorszy obraz. Może bardziej ściśle to były najciemniejsze i najbardziej wyblakłe kolory spośród wszystkich. No i teraz to ja juz nie wiem....POMÓZCIEEEEEEEE
 
Do góry