Seria PV70

bobik007

New member
Bez reklam
witam, jeśli wg ciebie miarodajną oceną może być półka sklepowa to wybacz. wziąłeś chociaż pilota do ręki??pobawiłeś się ustawieniami??to jaki materiał był puszczony na panasa i po jakich kablach, nasłonecznie plus wiele innych czynników mogło mieć wpływ na to co widziałeś, zresztą setki użytkowników wybierających ten model nie mogą się mylić...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
popieram Bobika007 w całej rozciągłości.
Nie podejmuj pochopnych decyzji - sygnał , sposoby ustawień pod publiczkę w supermarketach są nagminne - po to aby sprzedać to co chcą a nie to co jest dobre.
 

doubleube

New member
do rafin

to kup LG i po kłopocie.
ja kupiłem 37PV70 i jest piękny juz nawet nie patrze na inne bo wiem ze nie znajde lepszego w tej cenie
sygnal z kablówki UPC + drugi TV w drugim pokoju i modem chello
obraz piekny, ta czerń jest powalająca
lekki snieg widoczny z bliska i to na niektórych programach, ale to chyba jest tez zwiazane z jakoscia nadawanych filmo i programóww, bo jak sa reklamy czy jakies tam czolowki to jest ZYLETA !!!

polecam ten model
a auto format tez ladnie chodzi
a w razie co jest przycisk formatu bezposredniego dostepu
mogly by byc jedynie przy takiej technice dluzsze nazywanie stacji (jest tylko 5 znakow), ale zawsze mozna sie do czegos przyczepic
 

ArtS007

New member
Bez reklam
LCD lepiej się prezentują w mocnym świetle, dlatego półki sklepowe, to ich środowisko. Nie zrażaj się zbyt pochopnie do plazmy.

ArtS :)
 

rafin

New member
Dzięki wam wielkie!!!! Tego mi było trzeba! W sumie też myślałem tak jak mi napisaliście ale jak się słyszy to od kogoś innego to jakoś tak zaraz lepiej... ;) no to jadę kupić. Jeszcze raz dzieki
 

doubleube

New member
ja kupowalem w media markt za ... uwaga ...3590
na 10 rat bez kosztow (w 10 minut juz byl moj - Lucas)
w sklepie obraz wygladal duzo gorzej choc i tak mi sie podobal
wiadomo ze tam jest 100 telewizorow podlaczonych do anteny
facet przelaczal mi z sygnalu cyfrowego na analogowy i wiadomo ze sie pogarszal ale ten analog i tak nie wygladal zle.
no a w domu ....
no to juz zupelnie inaczej (tvn z polskich najgorzej i jak widac to wina juz sygnalu)
krotko , kupuj
ja tez zawse jestem niezdecydowany bo to juz troche pieniedzy jest i wogole, zakup na kilka ladnych lat
gwarancja na 24 miesiace
 

ricco1

New member
czesc,
wlasnie odebralem w domu model PV70PA...Wczesniej sie zastanawialismy co to za modele z serii PA. Wiec jak popatrzylem teraz to seria PA jest produkowana w Czechach wiec uwazam ze nie jest zle bo wczesniej mialem panasona tez produkowanego w czechasz i chodzil idealnie przez pare lat. Acha...jak odbieracie telewizor to patrzcie jaka jest tasma zalepiony..jesli to nie firmowa...to znaczy z ebyl otwierany juz...Teraz biore sie za montaz podstawy i czas podlaczyc....opisze to dzis jeszcze...
 

doubleube

New member
a co znaczy firmowa tasma?
u mnie byla przezroczysta i nie bylo widac aby byla przedtem inna
a tak poza tym to sie otwiera wyciagajac raczki u dolu i calosc idzie w gore
wiec zadnej tasmy sie nie zrywa
baterie byly w folii
 

ricco1

New member
znaczy chodzilo mi o tasme oryginalna w sensie ze nie widac ze byla naklejana jakas inan (druga). Chodzi bardzo przyzwoicie, data produkcji listopad 2007 r. wiec jest okej. Ustawione jest wszystko na 50% (kontrast jasnosc biel) wiec chyab trza pozostawic narazie tak?? No i na trybie normalnym ogladam poki co....
 

SieneK

New member
rafin napisał:
Witam!
Jeszcze 5 godzin temu byłem absolutnie przekonany na model pv70 ale nawiedziłem dziś (nie wiem co mnie podkusiło) Rtv Euro AGD i zobaczyłem coś co mnie zdołowało. Obok siebie stały 2 panasoniki jeden 37" drugi 42" a wokół nich dziesiątki innych przeważnie LCD i co. Ano to że spośród tych wszystkich samsungów LG i innych szajsów to te 2 panasoniki miały najgorszy obraz. Może bardziej ściśle to były najciemniejsze i najbardziej wyblakłe kolory spośród wszystkich. No i teraz to ja juz nie wiem....POMÓZCIEEEEEEEE
hehehehe ja tego Panasonica to na zdjęciach w necie widziałem :D
kiki mówi bierz PV70P to pojechałem zobaczyc i ... :mrgreen:
każdy kto przychodzi to się dziwi że tak dobrze kablówkę odbiera :D
maja samsungi, lg i gradacja czy jak to się tam nazywa - pikseloza i takie tam ...
PV70P A i nie żałuję kasy na ten TV :eek:k:
 

ricco1

New member
no wlasnie podlaczylem sobie PS2 i szok!! chodzi zajebiscie...a co doodbioru sygnalu z kablowki to tez zajebiscie odbiera...az strach pomyslec jak dokupie dekoder fergusona i podlacze z satelity:)) a tak na marginesie powiedzcie mi co zrobic zebym widzial caly ekran jak gram w PS2?? bo nie widze calego ekranu jakos....
 

ricco1

New member
dobra jest..poszlo....smiga zajebiscie....zadnych duchów nie widze...niektore kanaly z kablowki z mocnym sygnalem odbieraja zajefajnie....nie wiem tylko jak sprawdzic ew. ilosc wlaczen w telewizorze i godzin pracy....ale mysle ze jest nowka prosto z czech...zwlaszcza ze data produkcji to listopad 2007 r.:)))
 

doubleube

New member
ciesze sie ze Ci sie podoba
ja bym go niezamienil na inny TV
wahalem sie sporo ale byla promocja w MM i te raty 0%
pieknie sie oglada
leciutki snieg na tvn ale niestety oni juz tak nadaja
z tym ze reklamy wygladaja lepiej
 

ricco1

New member
tez tak mysle...po prostu bajka...wlasnei zamowilem kabel komponent do ps2 i chyba wezme dekoder fergusona ten za 240 zl to bedzie jeszcze lepsza jakosc kanalow. Rozwazam opcje tego drozszego dekoder co w hdmi daje sygnaly...ale cyfrowy polsat tylko polsat sport HD oferuje.Wiec malo jest tych kanalow w hd i nie wiem czy warto przeplacac za dekoder az tysiac zloty zeby miec jeden kanal...za rok pewnie bedzie ich wiecej i wtedy mozna kupic:)) jak myslicie?
 

doubleube

New member
Dlaczego u mnie DVD Pioneer dv-370 połączone przez EURO/SCART dziala lepiej od Component?
Euro kabel bardzo dobrej jakosci
Component to chyba kabel AV czyli 1x s-video (zólty) i 2x Audio (bialy i czerwony) czyli 3x RCA z dwóch stron
czyzby wina kabla?
ogladalem DVD zrobione z mojej kamery mini DV i tragedia (kwadraty i szum)
na euro duzo lepiej
a moze jest to zwiazane z tzn przeplotem???
 

rafin

New member
Słuchajcie MAM i jestem wniebowzięty :p. Problem tylko w tym że Nka mi głosu przez hdmi nie daje ale normalnie bajka. A właśnie bo czytałem że TVN słabo nadaje :hmm: ośmiele się z tym nie zgodzić! Może na cyfrze i polsacie ale z nki najlepsze są właśnie TVN szczególnie oczywiście TVN HD reszta też fajna ale nie tak jak ww kanały. Tylko jeszcze ten cholerny głos:twisted: nigdzie nie wiedzą jak to zrobić i są głupsi ode mnie :krol: . Jeszcze do Was napisze. Póki co lepszego TV nie mogłem wybrać :eek:k:
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Też ostatnio natknąłem się na tę dziwną opinię o słabym sygnale TVN. W zalewie zgodnych opinii o najlepszej jakości wśród polskich stacji, jest to opinia zaskakująca. U mnie na C+, TVN jest bardzo ładny.

ArtS :)
 

rafin

New member
Bardzo proszę o POMOC bo zachwile se żyły podetne!!!!!!!!:( Czy ktoś wie jak zrobić żeby był dźwięk z Nki? Przez HDMI oczywiście. Już wiem że musze mieć dodatkowy kabel audio ale podłączyłem i nic, zero, nul :( ponoc na TV wybiera się dzwięk z HDMI na auto lub analog ale jak to zrobić? Wciskam menu i tam nic takiego nie ma. Obraz oczywiście jest tylko z dzwiękiem nie da się nic zrobić na TV (przynajmniej ja nie umiem) BARDZ WAS PROSZĘ Pomóżcie....:(
 
Do góry