Seria ES6800 - "tani" dwurdzeniowiec???

ikar1975

Active member
Bez reklam
Ten pionek to chyba wejscie ma opt. Nie wyjścia .Z samsunga optyk do pionka i smiga , tak na marginesie to pionek jest amplitunerem nie tunerem:p . Pzdr
 

ikar1975

Active member
Bez reklam
Fajnie by było żeby kolega choć odrobinę zanurzył się w temat out czyli wyjście in czyli wejście to chyba nie jest trudne do skumania prawda;-) jeśli przy czinczach jest in to dźwięk wchodzi czy wychodzi?A instrukcje to pewnie pies zezarl :p .I jak pisalem wcześniej optykiem do ampli.Pzdr
 

kecyrf

Member
Fajnie by było żeby kolega choć odrobinę zanurzył się w temat out czyli wyjście in czyli wejście to chyba nie jest trudne do skumania prawda;-) jeśli przy czinczach jest in to dźwięk wchodzi czy wychodzi?A instrukcje to pewnie pies zezarl :p .I jak pisalem wcześniej optykiem do ampli.Pzdr

Wiem co znaczy in i out, chodziło mi czy przez cinch wychodzi sygnał (dźwięk) z tv.
 

mrokness

New member
Witam. Sprawdzałem na allegro i olx ale nikt nie sprzedaje 46es6800. Nie wiem na ile można by było wyceniać ten tv? Przymierzam się do sprzedaży ale jak ma kosztować 500 zł to raczej zostawię i kupie kolejny. Ktoś się orientuje po ile używki chodzą?
 
D

Deleted member 452525

Guest
Przestrzegam przed instalowaniem aktualizacji z samsunga !!! Psują jakość obrazu. To jest chamstwo, żeby w ten sposb postępować. nowa aktualizacja 2007 zdecydowanie popsuła jakość obrazu SD. Do tego ciagły monit o aktualizację wyskakujący na ekranie to następne ograniczanie użytkownika i zmuszanie do zainstalowania fatalnych aktualizacji. Niestety gdy masz tv pod wifi monit jest nieunikniony bo nie ma opcji wyłączenia w menu.
Napisałem pismo do Samsunga, że pozwe ich do sądu o celowe zaniżanie jakości towaru, który nabyłem.
 

dareka

New member
Dziwne. Zainstalowałem w ubiegłym tygodniu 2007 i nie zauważyłem aby coś się pogorszyło. A monit o aktualizację wyłączyłem w trybie gotowości i jeszcze mi się nie zdarzyło aby coś wyskakiwało na ekranie i zmuszało do instalacji. TV kablem podpięty do internetu.
 
Ostatnia edycja:
D

Deleted member 452525

Guest
Dziwne. Zainstalowałem w ubiegłym tygodniu 2007 i nie zauważyłem aby coś się pogorszyło. A monit o aktualizację wyłączyłem w trybie gotowości i jeszcze mi się nie zdarzyło aby coś wyskakiwało na ekranie i zmuszało do instalacji. TV kablem podpięty do internetu.

Tryb gotowości do aktualizacji mam wyłączony od początku. Tv podłączony do wifi. Non stop monity o aktualizację oprogramowania i oczywiście smart hub sam się aktualizował. Ja widzę różnice. W HD jest do przyjęcia ale na innych programach jest gorzej. Zawsze sknocą. Tak spaprali mój stary tv 40a656 że na ostatniej aktualizacji stracił jakość i olali wszystko. I tak się dzieje tym razem. Poprzednią miałem chyba 2003 i była super to mnie podkusiło instalować bo nękali monitami. Już nie kupie żadnego goownianego szajsunga.
 

DonAndress

New member
Dobrze, że od nowości nie aktualizowałem ani razu, nie mam monitów i wszystko działa ;-)
Tylko, że ja net mam z kompa na TV.

TapaTalked from i9506
 

dareka

New member
Non stop monity o aktualizację oprogramowania i oczywiście smart hub sam się aktualizował.
Nie wiem czy się rozumiemy. Temat dotyczy modelu 6800, a jeżeli ty masz problem z tym co podajesz w stopce (Samsung 50ES6710) to możliwe że odbiór Ci się pogorszył. Co do monitów - jak wspominałem we wcześniejszym poście - połącz się zdalnie z serwisantem niech sprawdzi Ci tv, czy wszystko w porządku. Moje problemy zostały rozwiązane w ten właśnie sposób.
 

jaix

New member
Witam, niestety mój telewizor z tej serii po czterech użytkowania się zepsuł. Podczas oglądania zgasł obraz, wszystkie inne rzeczy działają poprawnie, jest dźwięk, telewizor reaguje na pilota tylko nie jest wyświetlana żadna treśi, podświetlenie też działa. Czy miał ktoś taki przypadek?
 

YUREK1st

New member
Producent nie udostępnia żadnego opisu, zorientujesz się jak coś przestanie działać np. mi przestały działać aplikacje SMART na jakimś starym sofcie.
 

Jawor86

New member
Cześć, co do problemów z zasięgiem WIFI polecam urządzenie Everest 523N2, u mnie rozwiązało problemy, yt odtwarza HD bez zacięć zarówno po kablu i jak i WIFI.

Mam problem z aplikacją Player, poprzednio TVN player, data load error, jakieś pomysły? Nie chciałbym zmieniać softu tv na aktualny...reset smart hub spróbować?
 
Do góry