Seria ES6800 - "tani" dwurdzeniowiec???

D

Deleted member 452525

Guest
Czy ktoś z kolegów wgrywał nową aktualizację 2005.0 ? Działa to jakos stabilnie coś poprawili?

Nie odpisujecie to sobie sam wgrałem. Bardzo dobry obraz. Bardziej klarowny, ale balans bieli chyba sknocili. Stawka po usb z odcieniem różowym buhahaha. Poprawili ta lipe 2004.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kuczu

New member
Problem jest znany w Samsungu i według serwisanta został zgłoszony do ich centrali celem naprawy tego błędu.
Masz dwa wyjścia, ja skorzystałem z tego pierwszego.
1. Zadzwonić do Samsunga i umówić się na "zarządzanie zdalne" - pogrzebią trochę zdalnie w twoim tv i po problemie.
2. Gdybyś nie chciał, spróbuj wejść na tv w ustawienia sieci i zmień serwery DNS.

Cześć,
A jaki nr serwer DNS wpisac?
pzdr
 

kuczu

New member
Nie za bardzo się na tym znam. Ja mam internet w Vectra. Nie widzę go w spisie. Jaki mam wpisać?
A jak się ma do tego zalecany numer 8.8.8.8?
 

dareka

New member
Wpisz serwer 208.67.222.222. U mnie teraz nie ma problemów ze smartem. To jest serwer OpenDNS.
 
Ostatnia edycja:
D

Deleted member 452525

Guest
Po nowej aktualizacji siec mi sie czesto rozlacza a dodatkowo po ponownym polaczeniu nie znajduje rutera. Trzeba wylaczyc i wlaczyc tv. Cos mi sie zdaje ze jak z telefonami samsung psuje celowo oprogramowanie
 

kuczu

New member
Instalował ktoś jeszcze nowy firmware? Od razu powiem, ze ja się boję i nie instalowałem. Ale może ktoś, kto wgrał podzieliłby się "doświadczeniami".
 
Ostatnia edycja:

piotrgryf

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mam model 6570, to praktycznie to samo tylko bez dwóch rdzeni. Też mam problem z WI-FI. Albo nie wykrywa sieci bezprzewodowej, albo jak już wykryje nie może się połączyć. Wszystkie inne urządzenia nie mają problemu z łączeniem się z siecią tylko Tv. Nigdy więcej nic Samsunga.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 

zombiak

New member
Hbogo

Czy dziala wam hbogo ? Po pojawieniu sie informacji o aktualizacji i jej wybraniu pojawia sie plansza serwisu i zawoesza cały telewizor. Samej aplilkacji z poziomu samsung aps też nie da sie odinstalowac.
 

smooth

New member
U mnie TV w ogóle przestał łączyć się routerem. Nie pamięta już hasła a podczas próby ustawienia go na nowo ekran z informacją o łączeni sam się wyłącza i nic się nie dzieje dalej. Ze smart kiedyś wszystko znikło a teraz mimo że nie ma internetu włączyła się jakaś aktualizacja mimo że nie ma internetu i się znowu pojawiły aplikacje. Niestety korzystać z nich nie można bo internetu nie ma. Jak żyć?
 

dareka

New member
U mnie TV w ogóle przestał łączyć się routerem.... Jak żyć?
Proponuję reset telewizora do ustawień fabrycznych. Tym sposobem powinna oczyścić się pamięć i powinno wszystko wrócić do normy. Jeżeli powróci internet możesz skorzystać także ze zdalnej obsługi serwisanta w celu sprawdzenia czy ewentualnej naprawy Smart TV.
 

smooth

New member
Proponuję reset telewizora do ustawień fabrycznych. Tym sposobem powinna oczyścić się pamięć i powinno wszystko wrócić do normy. Jeżeli powróci internet możesz skorzystać także ze zdalnej obsługi serwisanta w celu sprawdzenia czy ewentualnej naprawy Smart TV.

Pomogło ale tylko na chwilę. Po restarcie ustawiłem na nowo połączenie i przez jakieś 30 min działało normalnie. Następnie problem wrócił.
 

kecyrf

Member
jak podłączyć pod tuner by dźwięk puścić przez kolumny

Witam. Mam pytanko jak podłączyć naszego dwurdzeniowca pod tuner by dźwięk poszedł przez kolumny (chodzi mi o sygnał typowo z tv jak np podłączę dysk pod tv i wtedy puścić na kolumny) bo na razie mi się nie udało. Muszę jeszcze rozgryść amplituner bo zauważyłem że jest jeszcze przełącznik SP-A i SP-B i nie wiem czy tu też nie trzeba zmienić by dane wejście w tunerze działało. Bo próbowałem przez cinch i słuchawkowe i nici. Nie wiem czy też nie można by było przez optical, ale muszę zakupić kabel (czy w tunerze wyjście OPT1 i OPT2 to są też optyczne - chodzi o Pioneer VSX-609RDS) bo chyba przez optyczne by poszło? No i co z cinchami, czy przez to powinien pójść dźwięk?
 
Do góry