Seria ES6800 - "tani" dwurdzeniowiec???

YUREK1st

New member
Mówię, że reset i wymuszona aktualizacja huba nic nie zmieniło, dopiero aktualizacja na najnowszy firmware TV, a żadnego pogorszenia nie zaobserwowałem chociaż też miałem obawy dlatego zwlekałem jak długo się dało.
 

Jawor86

New member
Dzięki za info. Tv wymusza na mnie aktualizacje online, czy lepiej to jednak i bezpieczniej zrobić z pendrive po nagraniu na niego nowego softu? Czy zostaną zachowane moje ustawienia dotyczące obrazu?
 

Jawor86

New member
Rozumiem, że opcja parowania YT z TV działa tylko przez kod parowania, który trzeba generować zawsze po ponownym włączeniu appki na TV? Opcja łączenia bezpośrednio z TV bez kodu też dostępna w YT na telefonie tkwi właśnie na etapie łączenia...
 

Jawor86

New member
Podłączyłem ipad mini 4 przez hdmi do TV, jest rozjazd między dzieckiem a obrazem, dźwięk jest wyświetlany w tym samym czasie na TV co na Ipad Mini 4, ale jest lag w obrazie. Czy przy użyciu ustawień samsunga mogę jakoś usprawnić te sytuacje?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 

YUREK1st

New member
Podłączyłem ipad mini 4 przez hdmi do TV, jest rozjazd między dzieckiem a obrazem, dźwięk jest wyświetlany w tym samym czasie na TV co na Ipad Mini 4, ale jest lag w obrazie. Czy przy użyciu ustawień samsunga mogę jakoś usprawnić te sytuacje?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Nie mam ipoda ale może spróbuj: MENU-DŻWIĘK-DOD. USTAWIENIA-WYJŚCIE SPDIF-OPCJE OPÓŹNIENIA DŹWIĘKU-SUWAK.
 

YUREK1st

New member
Może ktoś potwierdzić, że udało mu się połączyć TV z laptopem bez pośrednictwa routera i sieci WIFI?
U mnie nawet po wpisaniu kodu autoryzacji pisze, że nie udało się.:confused:
 

sebagit

New member
Wczoraj uruchamiając aplikację youtube miałem komunikat że aplikacja jest wspierana do końca czerwca 2017 r. Dzwoniłem do samsunga i potwierdzili to. Chcą na siłę uśmiercić nasze tv.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

DonAndress

New member
Ja ze względu na niefajną politykę Samsunga używam tego tv w zasadzie jako monitora. Na kompie (media center) nikt mi nie mówi co i jak mogę używać...

TapaTalked from i9506
 

zombiak

New member
Wycofali YouTube?? Dałem 4 tys za TV i nie mam nawet youtube?? Nie kupie nic wiecej tej firmy. Piszeemy do nich o przywrócenie aplikacji!
 

DonAndress

New member
No jest to jakieś rozwiązanie, ale przy takiej polityce producentów, każdy tv ze smart tv zamienia się w monitor o takich sobie parametrach.
Ja tylko teoretyzuje, bo u mnie tv to z definicji tylko monitor ;-)

Sent from my GT-I9506 using Tapatalk
 

sirbodek

New member
Witam, połączyć ten Tv z laptopem np.? samsung lin nie działa kompletnie mam internet po kablu no i ten Bluetooth czy to się gdzieś włącza? czy jak?
 

YUREK1st

New member
Na windows 10 PPM rzutuj do urządzenia, na innych trzeba postawić serwer np. AllSharePCSW, PS3 Media Server są jeszcze inne, na WIFI oczywiście.
 

bigtoy

Member
Witam, połączyć ten Tv z laptopem np.? samsung lin nie działa kompletnie mam internet po kablu no i ten Bluetooth czy to się gdzieś włącza? czy jak?
Jeżeli chcesz strumieniować media to musisz mieć jakiś serwer dlna na lapku i tv musi być w jednej sieci

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

RafZielak

New member
T-mst10pdeuc_2008.0

Po bodajże 2 latach bez nowej wersji FW ... W dniu 2017.10.12 Samsung wydał nową wersję firmware do serii ES6800 (T-MST10PDEUC_2008.0).
Sprawdzał ktoś co ona zmienia? Może choć WiFi zacznie działać?
To, że YouTube raczej nie wróci bo wynika to niestety ze zmiany technologicznej YT, a nie ograniczeń samego TV.
 

halamandra

New member
sprawdzał ktoś co to wnosi

Po bodajże 2 latach bez nowej wersji FW ... W dniu 2017.10.12 Samsung wydał nową wersję firmware do serii ES6800 (T-MST10PDEUC_2008.0).
Sprawdzał ktoś co ona zmienia? Może choć WiFi zacznie działać?
To, że YouTube raczej nie wróci bo wynika to niestety ze zmiany technologicznej YT, a nie ograniczeń samego TV.

sprawdzał ktoś co daje ta aktualizacja ?
 
Do góry