Samsung ue55mu7002

radmax

New member
samsung ue55mu7002 za 3399 zł, to ok. 700 zł mniej, niż w autoryzowanym sklepie Samsung, jak to możliwe? ktoś wytłumaczy? :)


Cytuję "Gwarancja 24 miesiące door to door realizowana przez Afg computers" . Nie przez Samsung, czyli pewnie nie z Polski.
 
Ostatnia edycja:

wisniaaa

New member
no to troszkę lipa w takim razie, nie da się jakoś autoryzować tej gwarancji, żeby naprawiali to w autoryzowanym serwisie? chyba ta oszczędność 500 zł nie jest tego warta ; - )
 

lasyk

New member
Pytanie do posiadaczy owego TV i konsoli ps4pro. Dzisiaj grając w horizon zero dawn zauważyłem że TV nie "ostrzy" na dolnej lewej i prawej krawędzi matrycy. Obraz tam się rozmywa. Nie wiem czy to zamierzony efekt twórców gry czy coś się stało z tv? Mam wrażenie, że wcześniej w filmach widywałem podobny problem. Martwi mnie to. Zaraz włączę jakieś filmy by się upewnić sprawdzę również inną grę. W killzone shadow fall miałem identyczny problem. Sprawdźcie u siebie i dajcie znać. Mam odawy że tv do naprawy ;/
 

Lebaj

New member
Pytanie do posiadaczy owego TV i konsoli ps4pro. Dzisiaj grając w horizon zero dawn zauważyłem że TV nie "ostrzy" na dolnej lewej i prawej krawędzi matrycy. Obraz tam się rozmywa. Nie wiem czy to zamierzony efekt twórców gry czy coś się stało z tv? Mam wrażenie, że wcześniej w filmach widywałem podobny problem. Martwi mnie to. Zaraz włączę jakieś filmy by się upewnić sprawdzę również inną grę. W killzone shadow fall miałem identyczny problem. Sprawdźcie u siebie i dajcie znać. Mam odawy że tv do naprawy ;/

Jak wrócę do domu to zobaczę na Horizonie. Występuje u Ciebie zanik obrazu i dźwięku na parę sekund jak w coś grasz ?
 

land

New member
Witam, u mnie również występuje zanikanie obrazu i dźwięku ale z tym że ja gram na PC, jest to bardzo częste.
Tv testuję już kilka dni i stwierdzam, że z połączeniem PC jest bardzo słabo.
Kompa mam połączonego przez HDMI unitek 2.0, czy komuś z Was TV też tak wariuje w połączeniu z PC.
 

Lebaj

New member
Witam, u mnie również występuje zanikanie obrazu i dźwięku ale z tym że ja gram na PC, jest to bardzo częste.
Tv testuję już kilka dni i stwierdzam, że z połączeniem PC jest bardzo słabo.
Kompa mam połączonego przez HDMI unitek 2.0, czy komuś z Was TV też tak wariuje w połączeniu z PC.

Jest dużo wątków również o zanikaniu obrazu i dźwięku również na PC a nie tylko na Konsoli co potwierdza że to wina Tv. Ludzie podłączają różne sprzęty pod ten Tv również odtwarzacz blu ray firmy Samsung i mają to samo co w przypadku PC czy konsoli.
 

eraelpeha

New member
Mam mu7052 w do 1 portu kabel oryginalny z ps4 na kons mam ograniczone a na tv niski wczesniej mialem na kons pelny a na tv normalny ale wole niski w tv a na kons ograniczony ... jakos lepiej.mi tak obraz podchodzi ...
 

Lebaj

New member
Mam mu7052 w do 1 portu kabel oryginalny z ps4 na kons mam ograniczone a na tv niski wczesniej mialem na kons pelny a na tv normalny ale wole niski w tv a na kons ograniczony ... jakos lepiej.mi tak obraz podchodzi ...

I przestał Tobie obraz zanikac ? Jakie masz ustawienia reszty w konsoli w sensie obrazu.
 
Do góry