Samsung UE55H7000

Madas

New member
Bez reklam
jestem zadowolony ale rozmiar i półka wyżej przydałaby się, choć mam w domu 40D6500 i obraz w nim bardziej mi się podoba.
 

karbeti

New member
Madas jeżeli masz środki to zmieniaj bez wahania. Ja w tym roku przesiadłem się ze starego Samsunga 37" na 46F8000. Po miesiącu stwierdziłem że za mały i kupiłem 55H7000. Mam go kilka miesięcy i jak patrzę na ścianę to chciałoby się aby był o dziesięć cali większy.
 

piteron

Active member
Bez reklam
idealny będzie przez kilka dni
choc ja wiem z 2,5 metra może i będzie ok
ja kupiłem 55 i ogladam z 3,5 metra,pierwszy dzień extra,drugi dzień nooooo wisi,3 dzień ehhh 65 cali to minimum
 
Dziś TV 55" kosztuje na poziomie regeneracji tarczy sprzęgła w 10-cio letnim aucie.

Zatem po co te dywagacje ?!

Aleś chłopie strzelił. Do ciężarówki za okucie okładzin na tarczy zapłaciłem poniżej 500 zeta więc jak masz na zbyciu taki TV to wal do mnie śmiało, biorę od ręki... Masz więcej takich "mondrości" to dawaj, pośmiejemy się wszyscy.

Rodzicom kupiłem 40" Sama F6640, o wadach wiedziałem ale efekt brudnego ekranu jest odrzucający, dobrze że tego nie widzą. Planowałem olać Samsunga ale ten model zbiera dobre recki (brak jest ponoć wszystkich wad jakie mam w moim). Potrzebuję więcej niż 50 cali więc trzeba będzie obejrzeć na żywca ale po ewentualnym zakupie wnikliwa analiza i w razie czego oddaję, drugi raz nie dam się zrobić w bamboo.
 
Ostatnia edycja:

karbeti

New member
Nie ma telewizorów idealnych i każdy ma jakieś wady. H7000 pięknie świeci i widocznie wad ma sporo mniej niż konkurencja skoro zdobywa nagrody i ma super opinie. A człowiek złośliwy bądź zazdrosny to i sztabę złota skrytykuje że za ciężka i kolor jakiś taki żółty. Ja zakupu nie żałuję i jestem super zadowolony. Wady też dostrzegam i jaki tv ich nie ma?
 

qbek78

New member
Bez reklam
Nie wiem co konkretnie wniosła bo u mnie po potwierdzeniu aktualizacji tv się szybko zrestartował i jedyną zmianą jaką widzę to brak aktywnej opcji aktualizacji w zakładce pomoc. Ktoś potwierdza?
 

Liter1979

Member
Bez reklam
idealny będzie przez kilka dni
choc ja wiem z 2,5 metra może i będzie ok
ja kupiłem 55 i ogladam z 3,5 metra,pierwszy dzień extra,drugi dzień nooooo wisi,3 dzień ehhh 65 cali to minimum
Mam dokładnie tak samo, tyle tylko że już na drugi dzień myślałem o minimum 60 calach ;) O dziwo, moja żona również :) :) :)
 

mafia35

New member
Bez reklam
Funkcja jest nieaktywna przez dluższą chwilę. Po paru minutach jest już aktywna. Widocznie soft wgrywa się w tle i to dlatego.

Wysłane z Galaxy S5 za pomocą Tapatalk
 

hator9

New member
Witam
Czy ktoś może wie i mógłby mi wytłumaczyć różnicę między UE55h7000 a UE55h7090? na niemieckim amazonie seria 7090 jest droższa, dostępne są obie, więc mam wrażenie że różnią się nie tylko tym na który rynek jest przeznaczona. Wszelkie informacje będą przydatne, gdyż praktycznie zdecydowałem się na UE55h7000. Drugą kwestią jest matryca w wersji 55 i 60 calowej. nie spotkałem się z dobrym i wiarygodnym opisem wersji 60 calowej a chciałbym wiedzieć czy dopłata około 3000 za wersję większą nie mija się z celem
dzięki i pozdrawiam
Piotr
 

mirsie

Member
Jakie napisy odczytuje H7000 z plików mkv

Od wczoraj jestem również posiadaczem tego TV :)
dzisiaj będę dopiero bawił się ustawieniami, jeśli mielibyście jakieś pytania to postaram się odpowiedzieć - zastrzegam że jestem raczej laikiem jeśli chodzi o hdtv - i "kupowały oczy"
Pytanie jak w temacie do użytkowników Sam H7000 - - obecnie mam C650 i do plików mkv trzeba umieszczać na dysku napisy oddzielnie, nie wczytuje tych wmuxowanych. Czy podobnie jest w H7000 czy wystarczą wmuxowane a jeśli tak, to czy jest opcja wyboru czy tylko mogą być jedne? Pytam, bo choć jeszcze telewizorka nie mam to zacząłbym przetwarzać posiadane filmy pod tym kątem.
 

mirsie

Member
Witam
Czy ktoś może wie i mógłby mi wytłumaczyć różnicę między UE55h7000 a UE55h7090?
Piotr
W specyfikacji modeli h7000 zawartej w pudle do h7000 podają moc zużywaną i dla 7090 jest ona o 1 W mniejsza, podobnie jak dla H7005 i wynosi 64W średnio a rocznie 89. O innych różnicach nie wiem co nie znaczy że ich nie ma.
 

mirsie

Member
Śrubki do wieszaka

A czy wiesz na jaką głębokość można wkręcić śruby od wieszaka do TV aby go nie uszkodzić? Jest to zawarte w instrukcji?
Ciekawe, że w angielskiej instrukcji, ściągniętej z rosyjskiej strony podają wymiary śrubek. Dla 46 i 55 cali 22,6 do 23,6 mm plus grubość wieszaka. Dołączona tabelka i rysunek wyjaśniający, że te 22,6 do 23,6 może wejść wgłąb telewizora a nadwyżkę trzeba skasować podkładkami, jeśli śruby są dłuższe. Śruby M8 z płaskim łbem 4 szt w rozstawie 400x4000 mm. Dla 60 cali głębokość o 0,1 mm mniejsza czyli 22,5 do 23,5.
 

prezeskrk

New member
Witam
Chciałbym kupić 55 h 7000 tylko mam pytanie odnośnie gier mam ps4 i czy gra sie na tym tv dobrze bo czytałem że ten model ma input lag 44 msec.
Dziekuje i pozdrawiam
 

mafia35

New member
Bez reklam
Ja gram na ps4. Przeweażnie w bf4 i fifę 15, czasami nfs i dc. Gra się miodzio.

Wysłane z Galaxy S5 za pomocą Tapatalk
 
Do góry