Samsung UE48H6400 czy to dobry wybór

samhain

New member
Pod jakim względem "golas" - wyposażenie wydaje się być bardzo bogate. Fakt - Samsung i LG nie mają takiego doświadczenia w prod. elektroniki jak np. Sony ale czy istotnie jest aż tak źle, że są "zaprogramowane na uszkodzenie"? W tej chwili nie ma już takiego sprzętu jak jeszcze 10 lat temu, że działał 20 lat - wszystko musi się uszkodzić bo inaczej nie kupisz nowego i producent nie będzie zarabiał...taka prawda.
 

samhain

New member
Martwi mnie tylko, że przy tym rozmiarze nie bardzo jest z czego wybrać. Do 2500PLN są jeszcze Philips.
Sony wchodzi już w 4k co wiąże się z ceną prawie 3tyś a to już dla mnie za dużo :(
 

fosciu

Member
Witam chciałbym zakupić 40H6400. Moje pytanie czy zamawiać z neta np z OleOle czy tak jak w modelach np"D" trzeba było sprawdzić jaką ma matrycę?
A jeżeli tak to to jaką najlepiej matrycę wybrać i proszę przypomnijcie jak wchodzi się w menu serwisowe. Dzięki z góry
 

Metrolog

New member
40H6400 ma tylko matrycę Samsunga i żadną inną, zamawiałem z OleOle i jestem bardzo zadowolony z obsługi zamówienia. Menu serwisowe: Wyłączamy telewizor i wciskamy kolejno:
INFO, MENU, MUTE, POWER
 

johny_123

New member
jak h6400 zachowuje sie przy grach np na konsoli /pc - znalazlem taka wypowiedz czy to prawda
"Bedziesz gral w gre z ciemna lokacja to samo przygasi Ci obraz i nic nie bedziesz widzial. Jedyna opcja to tryb filmowy z input lagiem tak wysokim ze sie grac odechciewa. Z niewiadomych przyczyn po forach polecaja ten tv pod konsole na slepo... Ogolnie tv z dobrym smart, plynnoscia i obrazem ale nie pod konsole. Niestety w zadnej recenzji o tym nie przeczytasz."
 

rokob33

New member
jak h6400 zachowuje sie przy grach np na konsoli /pc - znalazlem taka wypowiedz czy to prawda
"Bedziesz gral w gre z ciemna lokacja to samo przygasi Ci obraz i nic nie bedziesz widzial. Jedyna opcja to tryb filmowy z input lagiem tak wysokim ze sie grac odechciewa. Z niewiadomych przyczyn po forach polecaja ten tv pod konsole na slepo... Ogolnie tv z dobrym smart, plynnoscia i obrazem ale nie pod konsole. Niestety w zadnej recenzji o tym nie przeczytasz."


mam konsole podpieta w trybie gry zadnych takich ''dziwów'' jak przytaczasz nie ma ,wszystko smiga elegancko od siebie moge tylko polecic tv ja mam 48 cali i to telewizor na ktorego obraz moge spojrzec po grajacym w drugim pokoju LE40c650 a to juz pochwala bo seria C to byly telewizory dodam jeszcze ze zadnych awarii tak le40c650 jak i 48h6400 ,pod wzgledem funkcji smart nr1 ,wbudowana przegladarka z flashem dziala super tego w sony nie bedziesz mial,samsung jest liderem rynku tv ,sony gdyby nie konsola ps4 juz by odeszlo w zapomninie to jedyne co ich jeszcze trzyma na powierzchni
 

Peresik

New member
A jak z prędkością smarta i ogólna prędkością działania?, bo właśnie czytam że bardzo muli a cały czas czytałem że prędkość działaniama super, to jak to jest ??
 

Metrolog

New member
Posiadam TV Box z 4 rdzeniowym procesorem taktowanym zegarem 1,6 GHz i owszem jest szybszy od smarta w Samsungu ale jest tam zainstalowane zmodyfikowane oprogramowanie. Różnica nie jest aż tak duża i w tej chwili TV Boxa od dawna przykrywa coraz większa warstwa kurzu więc bez przesady z tym zamulaniem uważam że jest całkiem przyzwoicie.
 

johny_123

New member
dzieki za rozwianie wątpliwości - a moze lepiej zainwestowac w lcd z 4k pod konsole czy dolozenie kasy bedzie odczuwalne pod konsole ???np Samsung UE48JU6000 a UE48H6400?
 

mafia35

New member
Bez reklam
Jeśli chcesz dołożyć kasę i kupić telewizor z matrycą 60hz (cała seria JU6xxx) to proszę Cię bardzo. Ja bym wolał FullHD ze 120hz...
 

Peresik

New member
Ją biorę tego samsunga 48 jeśli tryb gra działa dobrze to całą reszta jest super, myślałem o philipsie bo ambilight ale czytam że padają masowo niestety.
 
Do góry