Samsung UE48H6400 czy to dobry wybór

krisr77

New member
sam kupowalem z neo 24 i byl awxxh fabryczna nówka.
tesciu który napalil sie na taki sam jak moj (po tym jak go zobaczył) kupil chyba w neonecie lub avansie i niestety juz akxxh.

Wysłane z mojego SM-G750F przy użyciu Tapatalka
 

kubek93.93

New member
Tez zakupiłem go 2 tyg temu w neonecie i mam awxxh.. ale osobiście nie jestem z niego zadowolony.. mimo godzin poświęconych kalibracji przy zachowaniu naturalnych barw obraz jest zamglony, i niezbyt "żywy".. i nie wiem czy to wina naziemnej czy TV ale jakość programów jest bardzo słaba..
 

krisr77

New member
najlepiej do sklepu
ale na gware do Samsunga tez mozesz dac chociaz jest to grarancja "warunkowa" czyli nie kazda usterke naprawia nie wymienia na nowy itd
 

Tracker10

New member
A jeszcze mam do Was pytanie bo mój UE48H6400 nagrywa na zwykłego pendrive a w instrukcji piszą że nie ma takiej możliwości, jak jest w waszych telewizorach?
 

emsim

New member
Co sądzicie o modelu UE48J6200 w porównaniu do H6400? Bo różne widziałem już różne opinie i ciężko się zdecydować teraz. Macie jakieś mocne za i przeciw?
 

szokmarcin

New member
Cześć!
Zastanawiałem się nad zakupem 48 calowego samsunga: H6400. Przeglądając forum znalazłem informację, żeby się zastanowić na J6200. Cena podobna.
Ale znalazłem jeszcz einny model - zakrzywiony: J6300.
Co o nim myślicie? Niewiele trzeba dopłacić - dosyć tani jak na curved (około 2900zł). Warto się w to pakować?
Osobiście specyfikacja mi pasuje (wolę curved niż 3D) ;)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nowy model ma słabe podświetlenie i jest na matrycy 50 Hz.
Ja wybrałbym , o ile jeszcze kupisz - telewizor 48H6400 na matrycy natywnej 100Hz.
 

mafia35

New member
Bez reklam
Tu chodzi o fizyczne hz a nie marketingowy bełkot. H6400 ma matrycę 120hz. Tak samo jak j6300. Kiki musi doczytac, bo wprowadza innych w błąd. Tak samo z podswietleniem.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

szokmarcin

New member
Tu chodzi o fizyczne hz a nie marketingowy bełkot. H6400 ma matrycę 120hz. Tak samo jak j6300. Kiki musi doczytac, bo wprowadza innych w błąd. Tak samo z podswietleniem.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka


Czyli, podsumowując, H6400 i J6300 są podobne (oba 120Hz), z tymże pierwszy ma 3D, a drugi jest zakrzywiony? Ten J6300 to dobry wybór? Bo nigdzie nie widzę opinii...
 

LiYuan

New member
Witam
Szukam filmiku samsunga, który sprawdza odswieżanie tv. Widziałem kiedyś na tym forum link do niego. Teraz nie mogę go znaleźć. Czy ktoś miły mógłbym udzielić informacji skąd mogę go ściągnąć?
 

Kubol911

New member
Witam wszystkich forumowiczów. Proszę was o pomoc bo mam już totalny mętlik w głowie, chcę kupić na dniach telewizor, do dyspozycji jest 2600 zł co do cali to między 47-50 cali, głównie do sportu tj. piłki nożnej, oczywiście na smarcie i innych bajerach też mi w jakimś stopniu zależy, idźmy z duchem czasu. Nie wiem już sam co wybrać, przeczytałem dziesiątki forów, recenzji i po prostu nie wiem. Cały czas najbardziej się skłaniam się ku 48H6400 ale czy to będzie dobry wybór głównie do oglądania sportu?

Takie mam zestawienie i z tych telewizorów chciałbym coś wybrać:
1. Samsung 48H6400
2. LG 50LF652V

Co sądzicie o takim zestawieniu? który model byłby najlepszy, wiem każdy odczuwa to inaczej, ale ja już sam nie wiem, nie potrafię się zdecydować także proszę was o pomoc.

Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

Metrolog

New member
Dając nam tak trudny wybór chyba nie myślisz ze któryś z tych modeli okaże się nagle czarnym koniem. W tym wypadku kieruj się raczej sercem niż rozumem czyli lubię firmę X dobrze mi się kojarzy lub mam smartfona tej samej firmy będzie dobrze współpracował z TV albo ja nie oglądam 3D ale może moje/cudze dzieci będą chciały oglądnąć bajkę a ten model ma a tamten nie a ten jest po prostu ładniejszy od tego itd itp.
 
Do góry