Samsung UE48H6400 czy to dobry wybór

Memciu

New member
Dokładnie, obraz po lekkim ustawieniu wygląda mega.
Szwagier ocenił tak że kolory bardzo realistyczne (wolę bardziej ostre kolory) i szczegóły są bardzo widoczne. Widać każdy zarys twarzy na programie HD (mam dvbt), na programach sd już dużo gorzej.

Ze znanych gier jest tylko need for speed, niema fify a szkoda.

VOD wszystkie znane są, a to najważniejsze. Przeglądarka obsługuje Flasha.


Mam tylko jedno pytanie, nie mogę ostatnio odtwarzać filmów na cda.pl tzn wyskakuje że nie znaleziono pliku. Wie ktoś co to może być?

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
 

Memciu

New member
Dobra już wiem chyba w czym problem, mam chyba poblokowane porty 21, 25 (FTP strony cda.pl).
Będzie trzeba zadzwonić do usługodawcy.

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
 

tmkw

New member
Co prawda nie mam tego modelu, ale nad nim się zastanawiam. Po ostatniej aktualizacji są jakieś problemy z aplikacjami? Jak jest ze wsparciem? Natknąłem się na informację, że są problemy z youtubem.
 

tmkw

New member
A możesz powiedzieć jakie są konkretnie problemy z YT ?

Ciężko mi powiedzieć właśnie, bo jest to po prostu informacja, z którą się spotkałem. Dlatego chcę się dowiedzieć od posiadaczy. W przyszłym tygodniu planuję zakupić 48h6400 i 50lf652v i porównać oba modele.

Cytat:
Nie powinno być również tak, że kupuje TV z daną popularną aplikacją, np. YouTube a po jakimś czasie producent mi to zabiera. Kupiłem to mi się należy, może nie być aktualizowana do nowszych wersji, ale ma być i działać.

Pozdrawiam
 

mafia35

New member
Bez reklam
Ciężko mi powiedzieć właśnie, bo jest to po prostu informacja, z którą się spotkałem. Dlatego chcę się dowiedzieć od posiadaczy. W przyszłym tygodniu planuję zakupić 48h6400 i 50lf652v i porównać oba modele.

Cytat:
YT dziala bardzo dobrze. Bez żadnych problemów.
Co do zabierania yt toczemu nikt nie pisze o tym, że nie tylko samsung go wyłączył w starych modelach. Panas zrobił podobnie...
 

makalk

New member
Witam, mam zamiar kupić sobie nowy TV. Zastanawiam się nad 2 modelami, a raczej trzema:

- 50H6400 - 2650 zł
- 48H6400 - 2480 zł
- LG 50LF652V - 2565 zł

Na początku myślałem nad 48H6400, ale zastanawiam się nad tym LG. Jest nowszy i 2 cale większy za 115 zł.

Różnica cenowa między 48H6400, a 50H6400 wydaje mi się mało adekwatna.

Jak sądzicie co będzie najlepszym wyborem?
 

Memciu

New member
Witam.
Zacząłem mieć problem z tv, a konkretnie co ok 4 minuty zaczął się uruchamiać ponownie (wyłącza się, pokazuje logo Smart tv) i nie wiem o co chodzi.
Dodam że dzieje się tak jak włączony mam odbiór z anteny dvbt, wczoraj włączając konsolę nie wyłączył się.

EDIT:

Zresetowalem Smart hub i cały tv, potem wył go z sieci jak miałem iść do pracy i pomogło.

Prawdopodobnie Smart tv coś się działo bo reset był po równych 4 min.

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

tmkw

New member
Jak myślicie, warto zrezygnować z kupna h6400 na rzecz 50J6200 biorąc pod uwagę ofertę MM? 2399zł.
 

Metrolog

New member
To zależy czy potrzebujesz dodatkowy nadajnik IR, pilota smart, 3D oraz 2 pary okularów, odblokowany BT dla wszystkich urządzeń oraz upgrade do wersji H6700. Jeśli są to zbędne gadżety a Tizen "ma moc" to bierz 50J6200 :)
 
To zależy czy potrzebujesz dodatkowy nadajnik IR, pilota smart, 3D oraz 2 pary okularów, odblokowany BT dla wszystkich urządzeń oraz upgrade do wersji H6700. Jeśli są to zbędne gadżety a Tizen "ma moc" to bierz 50J6200 :)

Co forumowicz Metrolog ma na myśli ... upgrade do wersji H6700 ?
Posiadam model H6640, który różni się tylko stopą i kolorem pilota Smart oraz tym że H6640 był na wyłączność w MM a H6700 w Euro RTV
 

Metrolog

New member
Z H6640 nie da się zrobić H6700 bo ten model ma już odblokowane funkcje np. microdimming ale H6400 można spokojnie podrasować do wyższego modelu w menu serwisowym.
 

Darius121

New member
Witam,

zakupiłem kilka dni temu telewizor 55h6400, mam następujące pytanie:

1. Czy u was menu ekranowe (jak również smart tv samsung) jest jakby nieostre (rozmyte) , chodzi mi o to np. porównując do przeglądarki w aplikacjach smart tv gdzie czcionki są ostre a strony wyglądają poprawnie czy do menu nc+?

2. Gdzie można ustawić dodać menu "warto obejrzeć" , nie mam go widocznego ?

Pytam bo wcześniej widziałem menu w LG, które oprócz tego że jest dużo ładniejsze to nie ma takiej przypadłości?


Dzięki za pomoc
 
Do góry