Samsung UE48H6400 czy to dobry wybór

bartixpl

New member
No chyba pod koniec stycznia. Mi przestała działać (świecić) aczkolwiek sam telewizor jak najbardziej ok. Firmware 2800.1
 
Ostatnia edycja:

ziebi

New member
ja mam ue50h6400 Firmware 2800.1 i świeci dioda a chciałbym ją wyłączyć przy "zgaszonym" tv zna ktoś sposób?
 

ziebi

New member
ok tylko z tym wchodzeniem do menu serwisowego też niewiadoma jedni piszą że ma wpływ na gwarancje inni że w ogóle:/
 

andrzej80112

New member
Cześć
Jestem nowy a od wczoraj użytkownik UE48H6400 (poprzednio LG 47LB731V po którym mam traumę... ) Generalnie TV śmiga świetnie ale mam trzy sprawy:
- Chodzi o HDMI ARC i anynet+ a mianowicie nie wiem czy tak ma działać ale mam podłączony go do HK BDS 277 po HDMI ARC i działa wyłączanie czyli jak wyłączę TV wyłącza się amplituner i super. Dźwięk oczywiście też działa spoko. Niestety nie działa automatyczne włączenie się amplitunera po włączeniu TV ale co ciekawe jak włączę najpierw amplituner to on włączy automatycznie TV. Czy tam ma być czy może mam coś jeszcze ustawić ?
- po włączeniu TV włącza się amplituner podłączony po HDMI ARC (HDMI2) i jest ok ale zawsze jak odpali się amplituner zamiast zostać na TV przełącza się z na HDMI 2 z automatu. Czy jest jakiś sposób na ustawienie z automatu, nieważne do jest podłączone albo co się podłącza zawsze było aktywne TV ?
- Generalnie HDMI ARC działa ale nie mogę sterować głośnością amplitunera podłączonego po ARC. Jak próbuję zmienić głośność to wyskakuje komunikat, że dźwięk jest sterowany z urządzenia zewnętrznego i nim mam sterować głośnością. Da się to jakoś przestawić aby mieć tylko jednego pilota od TV i nim sterować głośnością ?
 

szwagier44

New member
Właśnie popsuła mi się 48mka, wyświetla artefakty po uruchomieniu i sie restartuje.
Czy dla serwisu potrzebna jest kart gwarancyjna czy sama faktura zakupu wystarczy?
 

szwagier44

New member
od listopada 2014, dopóki się nie popsuł byłem bardzo zadowolony i nie mogłem znaleźć wad w tym tv. We wtorek będzie serwis i mam nadzieję że utrzymam pozytywną opinie o samsungu.
 

Kris_6

Member
Wyczytałem że H6400 50 cali ma montowane inne matryce niż Samsunga. Czy to prawda? Czy wersja 55 cali posiada matryce Samsunga czy taką samą jak wersja 50 cali?
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam z tego co pamiętam do 50" H6400 była montowana matryca CMO Innoluxa,do wersji 55" matryca Samsunga,być może jeszcze jakieś są,ale ja nie spotkałem się z innymi....
 
Do góry