Samsung UE48H6400 czy to dobry wybór

koziol_11

New member
Witam,

od jakiegos czasu przegladam to forum i wydawalo mi sie ze zdecyduje sie na starszy model Samsunga UE48H6400. Nie chce telewizora 4K, bo w ogole nie bede mial mozliwosci z tego skorzystac (wiec po co przeplacac). Natomiast jest jescze UE48J6300 (choc nie do konca podoba mi sie zakrzywiony ekran).

W takim razie Panowie, ktory lepszy?
 

koziol_11

New member
48"
Samsung UE48H6400 – FHD 3D /VA 100/120Hz /38 ms /SMART /WIFI
Samsung UE48J6300 – FHD Curved/VA 100/120Hz /44,9ms /SMART /WIFI
Samsung UE48J6200 – FHD /VA 100/120Hz /44,5 ms /SMART /WIFI

Patrzac na to zestawienie moznaby powiedziec, ze input lag jest znaczaco wyzszy w generacji 6. A co z Smart TV jest roznica miedzy seria H i J?
 

dabc

New member
48"
Samsung UE48H6400 – FHD 3D /VA 100/120Hz /38 ms /SMART /WIFI
Samsung UE48J6300 – FHD Curved/VA 100/120Hz /44,9ms /SMART /WIFI
Samsung UE48J6200 – FHD /VA 100/120Hz /44,5 ms /SMART /WIFI

Patrzac na to zestawienie moznaby powiedziec, ze input lag jest znaczaco wyzszy w generacji 6. A co z Smart TV jest roznica miedzy seria H i J?
Sam się zastanawiam nad H6400 lub J6200 w wersji 40 calowej. Podejrzewam że jeśli chodzi o smart TV to w H6400 jest stary system, który nie będzie wspierany i za niedługo może się okazać że aplikacje przestaną działać. J6200 to względnie nowy model z Tizenem i chyba kilka lat jakoś zagwarantują działanie. Sam nie wiem, który wybrać bo zależy mi głównie na TV co pisałem w nowym swoim poście.

Wysłane z mojego XT1072 przy użyciu Tapatalka
 

piteron

Active member
Bez reklam
A konkretnie nie wspiera starego flasha. Obsluguje za to html5 ktory jest duzo stabilniejszy i szybszy

Wysłane z mojego SM-N910C
 

hellborg

New member
U mnie też, tak było od początku czyli od 2 lat, trochę pomaga w ustawieniach wyłączenie wyskakujących okien w ustawieniach przeglądarki.
 

lukaszzz

New member
Witam. Mam możliwość zakupu modelu UE40H6400 za 1500 zł.
Jak radzi sobie z obrazem SD ?
Warto go kupić, czy poszukać czegoś nowszego ?
 

lukaszzz

New member
Tylko jestem ciekaw jak obraz SD. Będę korzystał tylko z cyfrowej telewizji naziemnej. Dla porównania brat kupił Samsunga UE40J5100 i obraz SD jest koszmarny.
Wolałbym nie posiadać Smarta, a mieć pewność że obraz SD będzie piękny :)
Może ktoś napisać jak w tym modelu ogląda się SD ?
 

hellborg

New member
Działa komuś VOD Onet na tym TV? Od jakiegoś czasu aplikacja wolno się ładuje, a jak się załaduje i wybiorę treść np film to pojawia się "checkpermission response error". Inne aplikacje działają bez problemu, czyli to nie wina połączenia.
 

darus75

Member
Działa komuś VOD Onet na tym TV? Od jakiegoś czasu aplikacja wolno się ładuje, a jak się załaduje i wybiorę treść np film to pojawia się "checkpermission response error". Inne aplikacje działają bez problemu, czyli to nie wina połączenia.

U mnie też tak jest w tym modelu. Co ciekawe na drugim TV w sypialni F6770 onetVod działa. Dzwoniłem do onetu i powiedzieli mi że znają usterkę i pracują nad nią, także trzeba czekać.
 
Do góry