Samsung UE48H6400 czy to dobry wybór

Metrolog

New member
Aha, to już Ci piszę że wysyła DTS jak I DD.

Nie jestem w stanie zmusić mojego amplitunera podłączonego kablem optycznym do zapalenia magicznego znaczka DTS kiedy źródłem dla telewizora jest BD czyli źródło zewnętrzne, udaje się to jedynie po HDMI ARC, w każdym innym wypadku jedynie Dolby Pro Logic po optyku, dlaczego ?
 

Metrolog

New member
Żeby było śmieszniej to problem braku 5.1 po optyku w przypadku źródła podłączonego do HDMI nie jest problemem sprzętowym tylko jakimś dziwnym kaprysem programistów.
 

Pazuzu88

New member
Czyli jak to z tym dzwiękiem w końcu jest? Podłączając HDMI ARC do amplitunera będzie szedł dźwięk w 5.1 z filmów USB (najczęściej to prosty AC-3 lub DTS) czy nie?
 

z-paul

New member
Z dużym prawdopodobieństwem dzisiaj udam się do sklepu po 50H6400. Na co zwracać uwagę przy zakupie? Oczywiście wiem że na sam obraz, ale chodzi mi bardziej o jakieś numeru na obudowie, pudełku, itp.
 

Jorgul

New member
Z dużym prawdopodobieństwem dzisiaj udam się do sklepu po 50H6400. Na co zwracać uwagę przy zakupie? Oczywiście wiem że na sam obraz, ale chodzi mi bardziej o jakieś numeru na obudowie, pudełku, itp.

Rozumiem, że idziesz do Media Expert? Zdaj relację jak kupisz, bo też bym chciał ten tv i zastanawiam się czy są z "dobrej" serii ;)
 

Jorgul

New member
Widzialem dzisiaj Samsunga UE50H6400 w Media Expert - na moje laickie oko obraz taki sobie, naprawde myslalem, ze bedzie lepszy, obraz na stojacym obok LG 49Lf631v byl o niebo lepszy, o wiele płynniejszy, ostry...
 
Do góry